Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
redukcni rezimy

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Redukční režimy # Středisko vzdělávání s.r.o.

Obezita není quot;kosmetickýquot; problém, ale onemocnění, které přináší řadu problémů. I když je lepší zaměřit se na prevenci obezity, tedy nepřibírat nežádoucí kilogramy, většina z nás začíná svoji hmotnost řešit, až když musí měnit šatník, hůře se jim pohybuje a nebo se objeví onemocnění, ke kterému právě nadbytečná kila přispěla. V semináři se dozvíte o možnostech léčby obezity, jak si vypočítat energetickou potřebu a určit množství základních živin, dozvíte se základní informace o různých redukčních režimech, jaké potraviny jsou v nich doporučované a naopak.
1. Stručná charakteristika onemocnění obezita, její komplikace a diagnostika. 2. Možnosti léčby obezity. 3. Výpočet energetické potřeby a zastoupení základních živin. 4. Různé redukční režimy - stručná charakteristika, vhodné a nevhodné potraviny, příklady jídelníčku.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • výživové poradce, nutriční specialisty, veřejnost
  • Mgr. Jitka Knápková
  • Rozsah: 4 vyuč. hodiny Výstupní doklad: Osvědčení o absolvování vzdělávacího programu
  • Po zahájení kurzu se kurzovné nevrací, je možné poslat za sebe náhradu, která splňuje kvalifikační předpoklady kurzu . Středisko vzdělávání, s.r.o. je oprávněno zrušit kurz před jeho zahájením z důvodu nízkého počtu přihlášených osob [Účastníci obdrží zpět zaplacenou částku v plné výši do 1 týdne při osobní návštěvě a nebo na adresu uvedenou v závazné přihlášce] . Středisko vzdělávání s.r.o. si vyhrazuje právo změnit termín výuky při nedostatečném počtu účastníků a informovat o dalším nejbližším zahájení kurzu . Stornovací poplatky: Při každém stornu závazné přihlášky 50% z ceny kurzu . Platební podmínky: Nezaplacené přihlášky budou obsazeny dalšími zájemci. Kurz je možné zaplatit v hotovosti, a to v kanceláři v budově Vyšší odborné školy zdravotnické v Ostravě – Mariánských Horách na ulici 1.máje 11 [poblíž O2, bývalého Telecomu, zast. Mariánské náměstí] v Po a St od 8:00-12:00 a 13:00-16:00 hod. a v Út a Čt od 13:00-16:00 hod. Dále je možné kurz zaplatit i poštovní poukázkou nebo bankovním převodem na účet číslo: 2000468614 - 2010. Pro identifikaci platby, prosím, uveďte Vaše jméno a příjmení.

SEARCHŠkolení: Redukční režimy
Redukční režimy

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Redukční | režimyhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_82320_redukcni-rezimy.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde