Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
rizeni mezi organizacnich konfliktu

Studium-Kurzy.cz











ŠKOLENÍ: Řízení mezi-organizačních konfliktů # Jan Vašek

Videokurz Řízení mezi-organizačních konfliktů Mezi-organizační konflikt, jeho eskalace a vhodné metody řízení je relevantní téma snad pro každého. Ve více než 2.5 hodinovém videu jsem se pokusil shrnout to nejdůležitější pro praxi a ilustrovat na příbězích z praxe. Jako bonus obdržíte knížku se zajímavou případovou studií a mnoha užitečnými radami. Současně připravuji i závěrečný test, kde si můžete své nabyté znalosti procvičit a záznam z workshopu, kde si podrobně rozebereme samotnou případovou studii.




Kurz se zaměří na šest klíčových oblastí: I. Zamyslíme se, co s námi takový konflikt dělá a proč je nákup přirozeně konfliktní prostředí. II. Definujeme si termín konflikt, odlišíme jej od běžného sporu a ukážeme si, kdy dochází k jeho eskalaci. III. Zamyslíme se, proč má kategorie Senzory konfliktní potenciál a co se s tím dá dělat. IV. Připomeneme si pravidla Principiálního nebo-li zásadového vyjednávání a podrobně prodiskutujeme méně známou metodu zvanou Konsensus o nežádoucí budoucnosti. V. Identifikujeme slabé i silné signály eskalujícího konfliktu, prodiskutujeme takzvané eskalační prahy a zdůrazníme metody de-eskalace. VI. Na závěr potom navrhneme účinné metody ukončení sporu v jeho jednotlivých fázích.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Manažery Speciality nákupu Speciality prodeje Projektové manažery Obecně všechny, kdo řeší mezi-organizační konflikty.
  • PhDr. Jan Vašek, MSc. et MSc. profesně působil ve Francii a Německu. Za více než dvacet let v automobilovém a průmyslovém nákupu prošel všemi úrovněmi řízení. Je absolventem univerzity v Olomouci, Nottinghamu, Oxfordu a Cranfieldu. V současnosti přednáší Strategické a Inovační řízení a Řízení dodavatelského řetězce na ČVUT v Praze. Je častým hostem na odborných konferencích, publikuje v oblasti nákupu a řízení komodit.
  • Cena kurzu: 400 Kč zahrnuje: Videokurz v délce 2 hodiny 30 minut. Knihu Řízení konfliktu v organizacích: Anatomie obchodního sporu Závěrečný test Školení je možno zahájit kdykoli. Mnoho dodatečných informací, video ochutnávku knihy i kurzu naleznete na facebookovém profilu knihy: https: - - .facebook.com - rizenikonfliktuvorganizacich
  • Školné bude objednavateli fakturováno v den kurzu s termínem splatnosti 15 dní. Kurz je možno stornovat nejpozději 14 dní před jeho zahájením. Po tomto datu bude kurz fakturován v plné výši i při neúčasti přihlášeného. Je možno poslat náhradníka. Objednavatel informuje Poskytovatele o jakýchkoli speciálních požadavcích na náležitosti faktury či způsobu zaslání nejpozději do dne zahájení školení.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Řízení mezi organizačních


Říjen 2019 # Videokurz Řízení mezi-organizačních konfliktů Mezi-organizační konflikt, jeho eskalace a vhodné metody řízení je relevantní téma snad pro každého. Ve více než 2.5 hodinovém videu jsem se pokusil shrnout to nejdůležitější pro praxi a ilustrovat na příbězích z praxe. Jako bonus obdržíte knížku se zajímavou případovou studií a mnoha užitečnými radami. Současně ...   Kurz od firmy: Jan Vašek






Řízení mezi-organizačních konfliktů

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školení



Nebo hledat pouze kurz: | Řízení | mezi | organizačních | konfliktů



http://studium-kurzy.cz/skoleni_82262_rizeni-mezi-organizacnich-konfliktu.html






OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa






[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde