Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zakonik prace v roce 2020 - aktuality zmeny a zkusenosti z praxe

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: ZÁKONÍK PRÁCE v roce 2020 - aktuality, změny a zkušenosti z praxe # Studio W


Určeno pro personalisty, vedoucí zaměstnance, firemní právníky a další zájemce z oblasti právní a personální praxe.Cíl: Seznámení s obsahem novelizace zákoníku práce a s aktuálními změnami dalších pracovněprávních předpisů v roce 2020, s praktickými zkušenostmi s uplatňováním zákoníku práce a souvisejících předpisů v praxi a s nejnovější judikaturou.Obsah: Novelizace zákoníku práce – zejména:* Změna povinností zaměstnavatele týkající se zařazení zaměstnance - zaměstnankyně po návratu z rodičovské dovolené* Nová úprava skončení výkonu práce vedoucího zaměstnance po jeho odvolání či vzdání se vedoucího pracovního místa* Významné změny v právní úpravě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr* Nová koncepce úpravy (výpočtu) dovolené* Změna povinností zaměstnavatele týkající se vydávání potvrzení o zaměstnání (tzv. zápočtového listu)* Nová úprava doručování písemností v pracovněprávních vztazích* Návrh zavedení nového institutu sdílení pracovního místa (jobsharing)* Změny výše náhrad poskytovaných zaměstnancům v souvislosti s pracovním úrazem či nemocí z povolání* Změna úpravy dočasného přidělení zaměstnance* Nově stanovená kritéria v souvislosti s přechodem práv a povinností v pracovněprávních vztazích* Úprava rodičovského příspěvku a související změny v čerpání rodičovské dovolené* Nová překážka v práci – dlouhodobá péče, dosavadní zkušenosti s jejím využíváním* Aktuální změny v souvisejících pracovněprávních předpisech* Nejnovější judikatura NS ve věcech pracovněprávníchMetody výuky: Výklad, modelové příklady, případy z praxe.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • doc. JUDr. Margerita VYSOKAJOVÁ, CSc., Katedra pracovního práva a práva sociálního zabezpečení Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu . Kurzovné můžete uhradit i v hotovosti na kurzu , kde Vám bude vystaven doklad o zaplacení.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: ZÁKONÍK PRÁCE


Červenec 2019 # Na semináři se seznámíte se zákoníkem práce a dalším souvisejícími pracovněprávními předpisy. Výklad je propojen s praktickými příklady z praxe. Po jeho absolvování se budete umět v tomto základním pracovněprávním předpisu orientovat. * Zákoník práce: Aktuální stav právní úpravy v roce ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Květen 2019 # Absolvováním semináře budete seznámeni s aktuálními změnami právní úpravy a budete se lépe orientovat v problémových otázkách vyplývajících nejen ze zákoníku práce. Výklad všech odborných bloků semináře bude proveden se zaměřením na rozbor zkušeností s praktickou aplikací. Pozn.: Bude-li možné v době konání semináře hovořit o novele zákoníku práce, bude ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2019 # Na semináři si obohatíte a prověříte svoje znalosti. Budete mít příležitost se aktivně zapojit do diskuze. Jednotlivé odborné bloky budou doplňovány nejen příklady z praxe, ale i s tím související aktuální judikaturou. * Zákoník práce: Aktuální stav právní úpravy v roce 2019 • všeobecná ustanovení zákoníku práce – ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : - povinnosti zaměstnance k náhradě škody * nesplnění povinnosti zaměstnance k odvrácení škody * povaha a rozsah ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Květen 2019 # Na semináři získáte praktický pohled na aktuální podobu pracovního práva a aktuální změny ke dni konání semináře. * • legislativa pracovněprávní oblasti ke dni konání semináře, • změny v občanském zákoníku a jejich vliv na pracovněprávní vztahy (dohoda o srážkách ze mzdy, pracovněprávní způsobilost, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # Na semináři se zaměříme na praktické postupy při rozvrhování pracovní doby, včetně problémů s tím v praxi spojených. Bude široce a hluboce diskutována problematika nerovnoměrného rozvržení pracovní doby z pohledu ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # Cílem semináře je poskytnout základní přehled platných pravidel při zaměstnávání v roce 2019. V rámci semináře budou postupně probrány klíčové oblasti zákoníku práce. Základy právní úpravy budou doplněny praktickými poznámkami a příklady jak ze soudní praxe, tak z advokátní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2020 # ...   Kurz od firmy: Studio W
ZÁKONÍK PRÁCE v roce 2020 - aktuality, změny a zkušenosti z praxe

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 4 | Celkem: 34 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ZÁKONÍK | PRÁCE | roce | 2020http://studium-kurzy.cz/skoleni_81889_zakonik-prace-v-roce-2020---aktuality--zmeny-a-zkusenosti-z-praxe.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde