Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
nemocenske pojisteni a pojistne na socialni z abezpeceni pro rok 2020

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ A POJISTNÉ NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ pro rok 2020 # Studio W


Určeno pro mzdové účetní, personalisty, daňové poradce.Cíl: Informace o změnách v nemocenském pojištění a pojistném na sociální zabezpečení a nových výkladech.Obsah: * Nemocenské pojištění* Nové redukční hranice* Elektronická neschopenka – informace o přípravě* Vše o zaměstnání malého rozsahu, porovnání se zdravotním pojištěním* Pravděpodobný příjem* Vztah mezi pracovním volnem od zaměstnavatele a dávkami nemocenského pojištění a rodičovským příspěvkem* Dočasná pracovní neschopnost z pohledu zaměstnavatele* Připomenutí některých povinností zaměstnavatelů* Nové výklady některých ustanovení zákona o nemocenském pojištění* Pojistné na sociální pojištění* Nová výše maximálního vyměřovacího základu* Vyměřovací základ – započitatelnost některých příjmů* Kalendářní měsíc jako rozhodné období* Odpovědi na dotazyMetody výuky: Přednáška doplněná promítáním a zobrazováním na tabuli, písemné podklady, odkazy na právní úpravu.

Obsah kurzu - školení     Určeno pro mzdové účetní, personalisty, daňové poradce.Cíl: Informace o změnách v nemocenském pojištění a pojistném na sociální zabezpečení a nových výkladech.Obsah: * Nemocenské pojištění* Nové redukční hranice* Elektronická neschopenka – informace o přípravě* Vše o zaměstnání malého rozsahu, porovnání se zdravotním pojištěním* Pravděpodobný příjem* Vztah mezi pracovním volnem od zaměstnavatele a dávkami nemocenského pojištění a rodičovským příspěvkem* Dočasná pracovní neschopnost z pohledu zaměstnavatele* Připomenutí některých povinností zaměstnavatelů* Nové výklady některých ustanovení zákona o nemocenském pojištění* Pojistné na sociální pojištění* Nová výše maximálního vyměřovacího základu* Vyměřovací základ – započitatelnost některých příjmů* Kalendářní měsíc jako rozhodné období* Odpovědi na dotazyMetody výuky: Přednáška doplněná promítáním a zobrazováním na tabuli, písemné podklady, odkazy na právní úpravu.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Marta ŽENÍŠKOVÁ, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu . Kurzovné můžete uhradit i v hotovosti na kurzu , kde Vám bude vystaven doklad o zaplacení.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ


Květen 2019 # Po absolvování semináře se budete umět orientovat v aktuálním systému nemocenského pojištění. Získáte návod, jak řešit vybrané nejasné či sporné otázky a komplikované situace. Budete seznámeni s dalším předpokládaným vývojem v oblasti nemocenského pojištění. * Charakteristika systému nemocenského pojištění – základní pojmy. Účast na ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-533 - 2014, Název akreditace: Nemocenské, důchodové a zdravotní pojištění a pojistné na sociální zabezoečení Akreditace: MV : Výpočet dávek je jedním ze ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Květen 2019 # Neuvedeno * NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ: • účast na nemocenském pojištění (základní pojmy, podmínky účasti a průběh pojištění v „obecném“ zaměstnání, v zaměstnání malého rozsahu a u dohody o provedení práce, • dávkový systém nemocenského pojištění (přehled dávek, obecné podmínky nároku na ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Květen 2019 # Neuvedeno * • Změny proběhlé v roce 2017: v nemocenském pojištění; v pojistném na sociální zabezpečení. • Nemocenské pojištění („NP“) v roce 2018: Aktuální legislativní situace; Změny v posuzování účasti na nemocenském pojištění (okruh pojištěných osob, obecné podmínky účasti na NP, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2019 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Listopad 2019 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Květen 2019 # Neuvedeno * • aktuální legislativní situace, • změny od 1. 1. 2015, • změny v průběhu roku 2015, • změny od 1. 1. 2016 (změny v nemocenském pojištění, změny v pojistném na sociální zabezpečení, ostatní změny mající dopady do NP a PojSZ), • připravované budoucí úpravy ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Květen 2019 # Neuvedeno * Změny v nemocenském pojištění a pojistném na sociální zabezpečení proběhlé v roce 2016. NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ • Aktuální legislativní situace. • Účast na NP – okruh pojištěných osob, podmínky účasti na NP („pojem zaměstnání malého rozsahu“ účast na nemocenském ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ A POJISTNÉ NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ pro rok 2020

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 12 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | NEMOCENSKÉ | POJIŠTĚNÍ | POJISTNÉhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_81866_nemocenske-pojisteni-a-pojistne-na-socialni-zabezpeceni-pro-rok-2020.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde