Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
dph v roce 2020 - aktuality zmeny a zkusenos ti z praxe

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: DPH v roce 2020 - aktuality, změny a zkušenosti z praxe # Studio W

Určeno pro účetní, daňové poradce, auditory. Cíl: Seznámení s aktuálním stavem zákona o DPH a novelou zákona o DPH pro rok 2020, problematické okruhy z praxe novely zákona o DPH v roce 2019. Obsah: * Úvod – současný stav legislativy, vazba zákona o DPH na právo EU * Přehled nových informací GFŘ, upozornění na novou judikaturu SDEU * Novel
Určeno pro účetní, daňové poradce, auditory.Cíl: Seznámení s aktuálním stavem zákona o DPH a novelou zákona o DPH pro rok 2020, problematické okruhy z praxe novely zákona o DPH v roce 2019.Obsah: * Úvod – současný stav legislativy, vazba zákona o DPH na právo EU* Přehled nových informací GFŘ, upozornění na novou judikaturu SDEU* Novela zákona o DPH v roce 2020* Vymezení osob povinných k dani* Upřesnění místa plnění při pořízení zboží z EU – § 11* Zdanění „poukazů“ na zboží nebo služby v praxi roku 2019, informace GFŘ, KOOV* Základ daně, výpočet daně podle § 37, podle § 37a* Oprava základu daně* Nájem nemovité věci – omezení možnosti danit nájem bytových prostor, dopad do praxe* § 69 – osvobození poskytnutí přepravy a služeb přímo vázaných na dovoz a vývoz zboží* Způsob výpočtu odpočtu daně v poměrné výši § 75 ZDPH* Nárok na odpočet daně při registraci a zrušení registrace* Nová definice „pořízení zboží z EU“ – § 16, vazba na § 6c odst. 3, úprava v § 18 ZDPH, přemístění zboží do konsignačního skladu s následným zničením, ztrátou, odcizením* Uskutečněná plnění osvobozená od daně podle § 64, 66, 68 ZDPH* Nesprávné uvedení daně za jiné zdaňovací období* Osoby povinné přiznat nebo zaplatit daň (§ 108 ZDPH)* Diskuze, dotazy

Obsah kurzu - školení     Určeno pro účetní, daňové poradce, auditory.Cíl: Seznámení s aktuálním stavem zákona o DPH a novelou zákona o DPH pro rok 2020, problematické okruhy z praxe novely zákona o DPH v roce 2019.Obsah: * Úvod – současný stav legislativy, vazba zákona o DPH na právo EU* Přehled nových informací GFŘ, upozornění na novou judikaturu SDEU* Novela zákona o DPH v roce 2020* Vymezení osob povinných k dani* Upřesnění místa plnění při pořízení zboží z EU – § 11* Zdanění „poukazů“ na zboží nebo služby v praxi roku 2019, informace GFŘ, KOOV* Základ daně, výpočet daně podle § 37, podle § 37a* Oprava základu daně* Nájem nemovité věci – omezení možnosti danit nájem bytových prostor, dopad do praxe* § 69 – osvobození poskytnutí přepravy a služeb přímo vázaných na dovoz a vývoz zboží* Způsob výpočtu odpočtu daně v poměrné výši § 75 ZDPH* Nárok na odpočet daně při registraci a zrušení registrace* Nová definice „pořízení zboží z EU“ – § 16, vazba na § 6c odst. 3, úprava v § 18 ZDPH, přemístění zboží do konsignačního skladu s následným zničením, ztrátou, odcizením* Uskutečněná plnění osvobozená od daně podle § 64, 66, 68 ZDPH* Nesprávné uvedení daně za jiné zdaňovací období* Osoby povinné přiznat nebo zaplatit daň (§ 108 ZDPH)* Diskuze, dotazy
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Jana LEDVINKOVÁ, daňová poradkyně a specialistka na DPH
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu.

SEARCHŠkolení: DPH roce


Září 2020 # Na semináři získáte hlubší vhled do změn v zákonu o DPH platných od roku 2019 - 2020. Budete mít prostor pro diskuzi a výměnu zkušeností. * • obecná ustanovení a vymezení základních pojmů, • daňové subjekty, obrat pro povinnou registraci, skupinová registrace, • předmět DPH – tuzemská plnění, • uskutečnění ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Na semináři získáte hlubší vhled do problematiky uplatňování DPH mezi členskými státy EU a s třetími zeměmi. Budete mít prostor pro diskuzi. * • dodání zboží plátcem, do jiných členských států a třetích zemí, včetně konsignačních skladů a pořízení zboží plátcem z jiného členského státu do jiného ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Seminář bude zaměřen na změny při uplatňování DPH u přeshraničních obchodů a dovozu malých zásilek, ke kterým dojde od 1. 1. 2021 v souvislosti s novými předpisy EU, a další praktické problémy při uplatňování DPH podle aktuálně platné právní úpravy. * • vymezení základních pojmů (prodej zboží na dálku, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Srpen 2020 # Po skončení semináře vědět, co všechno má dělat materiálová účetní, skladník nebo vedoucí zásobování. Seminář bude kromě jiného orientován i na problémy z oblasti daní, protože naše účetnictví je provázáno s daňovým ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2020 # Seminář je postaven odlišně od většiny na trhu nabízených seminářů věnovaných problematice DPH. Vybrali jsme pro vás 10 nejdůležitějších oblastí, na které jsou obvykle cíleny kontroly správců daně v oblasti DPH. Každou z těchto oblastí si probereme na několika modelových příkladech ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2020 # Neuvedeno * • Stanovení místa plnění při dodání zboží - problematické příklady. • Pořízení zboží z jiného členského státu. • Dodání zboží do jiného členského státu. • Problematika obchodování přes konsignační sklady (call-off stock) - nová úprava, podmínky, porušení podmínek, vazba na nařízení Rady, vedení evidencí. • Řešení ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2020 # Neuvedeno * Problematika DPH při provádění vnitrounijního obchodu se zbožím: • dodání zboží do jiné členské země EU osobám registrovaným k DPH (s pohybem zboží, bez pohybu zboží) – místo zdanitelného plnění, daňové doklady, prokazování dodání zboží do jiné ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2020 # Na webináři získáte přehled základních pravidel vykazování statistiky pohybu zboží v rámci EU – INTRASTAT při realizaci různých obchodních transakcí, definici jednotlivých vykazovaných údajů a informace o provázanosti vykazování ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2020 # Neuvedeno * • základní pojmy, základní pravidla poskytování služeb definovaná předpisy o DPH, • poskytování služeb do jiných členských zemí EU – definice místa zdanitelného plnění, daňové doklady, • poskytování služeb do třetích zemí – definice místa zdanitelného ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2020 # Neuvedeno * • Dodání zboží plátcem, do jiných členských států a třetích zemí, včetně konsignačních skladů a pořízení zboží plátcem z jiného členského státu do jiného členského státu a místo plnění podle § 11 (v určitých případech nemožnost nároku na odpočet daně) • Obsah ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2020 # Na prakticky orientovaném semináři lektorka zmapuje problematické oblasti zákona o DPH, vysvětlí výkladové a legislativní změny, upozorní na časté chyby pomocí mnoha příkladů a odpoví na dotazy posluchačů. Obdržíte podrobný písemný materiál. * • změny ve stavebním zákoně a zákon o DPH, • judikatura – jedno ekonomické ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Květen 2020 # Neuvedeno * • kontrolní hlášení a návaznost na DPH, která plnění do KH spadají, a která ne, • předmět daně, nejčastější omyly, plnění, která nejsou předmětem daně (např manka a škody), • DUZP - dodání zboží a poskytování služeb včetně speciálních případů (komisionářská smlouva, přeúčtování, bezúplatná ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


DPH v roce 2020 - aktuality, změny a zkušenosti z praxe

Strana: | 1 << | 2 | >> 3 | Celkem: 23 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | DPH | roce | 2020https://studium-kurzy.cz/skoleni_81852_dph-v-roce-2020---aktuality--zmeny-a-zkusenosti-z-praxe.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde