Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
dan z prijmu ze zavisle cinnosti pro rok 2020 a rocni zuctovani za rok 2019

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: DAŇ Z PŘÍJMŮ ZE ZÁVISLÉ ČINNOSTI pro rok 2020 a ROČNÍ ZÚČTOVÁNÍ za rok 2019 # Studio W

Obsah: * Aktuální problémy související s daní z příjmů ze závislé činnosti * Příjmy ze závislé činnosti, rozlišení příjmů od daně osvobozených * Rozdíly mezi zálohou na daň a zvláštní sazbou daně * Daňové zvýhodnění na dítě a jeho prokazování, soustavná příprava na budoucí povolání * Opravy chyb při výpočtu záloh, daně a daňového zvýhodnění
Obsah: * Aktuální problémy související s daní z příjmů ze závislé činnosti* Příjmy ze závislé činnosti, rozlišení příjmů od daně osvobozených* Rozdíly mezi zálohou na daň a zvláštní sazbou daně* Daňové zvýhodnění na dítě a jeho prokazování, soustavná příprava na budoucí povolání* Opravy chyb při výpočtu záloh, daně a daňového zvýhodnění* Změny zákona o daních z příjmů pro zdaňovací období 2020* Vypořádání roční daňové povinnosti poplatníka za rok 2019* Oprávnění pro provedení ročního zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti z pohledu zaměstnance a zaměstnavatele* Důvody pro podání daňového přiznání* Zúčtování zvláštní sazby daně podáním daňového přiznání, jeho výhody* Uplatňování a prokazování ročních slev – sleva na vyživovanou manželku (manžela), „školkovné“* Nezdanitelné části základu daně a jejich prokazování, nová úprava odpočtů na penzijní pojištění* Žádost o provedení ročního zúčtování záloh na daň, písemně či elektronicky, využití nového tiskopisu Žádosti* Aktuální judikatura k dani z příjmů ze závislé činnosti

Obsah kurzu - školení     Obsah: * Aktuální problémy související s daní z příjmů ze závislé činnosti* Příjmy ze závislé činnosti, rozlišení příjmů od daně osvobozených* Rozdíly mezi zálohou na daň a zvláštní sazbou daně* Daňové zvýhodnění na dítě a jeho prokazování, soustavná příprava na budoucí povolání* Opravy chyb při výpočtu záloh, daně a daňového zvýhodnění* Změny zákona o daních z příjmů pro zdaňovací období 2020* Vypořádání roční daňové povinnosti poplatníka za rok 2019* Oprávnění pro provedení ročního zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti z pohledu zaměstnance a zaměstnavatele* Důvody pro podání daňového přiznání* Zúčtování zvláštní sazby daně podáním daňového přiznání, jeho výhody* Uplatňování a prokazování ročních slev – sleva na vyživovanou manželku (manžela), „školkovné“* Nezdanitelné části základu daně a jejich prokazování, nová úprava odpočtů na penzijní pojištění* Žádost o provedení ročního zúčtování záloh na daň, písemně či elektronicky, využití nového tiskopisu Žádosti* Aktuální judikatura k dani z příjmů ze závislé činnosti
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Marie HAJŠMANOVÁ, znalkyně v oboru mezd a účetnictví, mzdová auditorka s akreditací IES, externí spolupracovnice auditorské společnosti, problematice daně z příjmů ze závislé činnosti se věnuje již řadu let, při seminářích vychází nejen z teoretických znalostí (dříve metodička daně z příjmů FŘ v Plzni), ale i ze zkušeností získaných podnikovou praxí i dlouholetou kontrolní a přednáškovou činností
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu.

SEARCHŠkolení: DAŇ PŘÍJMŮ


Říjen 2020 # Komu je určen: Účetním, podnikatelům, zájemcům o daňovou problematiku Bonus: Posluchači kurzu od nás získají publikaci Daňové zákony 2018 od Hany Markové. ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Červen 2020 # Komu je určen: Podnikatelům, účetním, zájemcům o pochopení této daně Bonus: Posluchači kurzu od nás získají publikaci Daňové zákony 2018 od Hany Markové. ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Září 2020 # Na seminářích se seznámíte se základními ustanoveními zákona o účetnictví, zákona o dani z příjmů a zákona o DPH, které je třeba znát při podnikání v SR. Budou uvedeny praktické příklady účtování a zdaňování jednotlivých příjmů a přehled judikatury k základním otázkám zdaňování na území ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Září 2020 # Na semináři se seznámíte se základními ustanoveními zákona o dani z příjmů, které je třeba znát při podnikání v SR. Budou uvedeny praktické příklady zdaňování jednotlivých příjmů a přehled judikatury k základním otázkám zdaňování na území SR společně s porovnáním stejné daňové problematiky z pohledu legislativy ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červenec 2020 # Na semináři získáte ucelené a praktické informace o změnách nejdůležitějších daňových předpisů platných pro rok 2020. Seznámíte se také s dopady tzv. Daňového balíčku 2019 do praxe právnických osob. * NOVELA ZÁKONA O DPH – daňový balíček 2020: • stanovení místa plnění u dodání zboží v řetězci, • úprava obchodování ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Na semináři získáte ucelené a praktické informace o změnách nejdůležitějších daňových předpisů platných pro rok 2020. Seznámíte se také s dopady tzv. Daňového balíčku 2019 do praxe právnických osob. * Daň z přidané hodnoty aktuálně a očekávané změny pro rok 2021 • Ing. Zdeněk Kuneš Novela zákona o DPH – ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2020 # Na semináři získáte ucelený obraz o stanovení základu daně z příjmů právnických osob a dozvíte se, jak správně vypočítat daňovou povinnost. * Stanovení základu daně – výsledek hospodaření před zdaněním. Položky zvyšující výsledek hospodaření: Povinnost dodanění neuhrazených závazků • pohledávky ze smluvních sankcí • daňové ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červenec 2020 # Na semináři získáte základní znalosti nezbytné pro práci se zákonem o daních z příjmů. * Výklad zákona o daních z příjmů právnických osob: • stanovení základu daně, jeho úpravy a výpočet daňové povinnosti. Výsledek hospodaření: • základ daně před úpravou, • předmět daně z příjmů, • zdaňované výnosy, • daňové ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2020 # Po absolvování semináře budete umět příklady nejen vyřešit, ale jejich řešení i zdůvodnit a opřít o příslušná zákonná ustanovení. Základním principem semináře je praktické řešení ucelených příkladů z oblasti daně z příjmů právnických osob, které svou formou i obsahem odpovídají jednak příkladům používaných v rámci zkoušek KDP ČR i ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2020 # Po absolvování semináře se budete umět orientovat v oblasti daně z příjmů FO ze závislé činnosti, vybírání záloh a ročním zúčtování záloh na daň (v podnikatelském sektoru). * Základní zásady a pojmy pro zdaňování příjmů vyplácených zaměstnavatelem jako plátcem daně. Poplatník a plátce daně: Rozlišení poplatníků pro účely ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2021 # Na semináři se dozvíte, jak vyplnit daňové přiznání fyzických osob za rok 2020 a co nového vás čeká v roce 2021. * Daň z příjmů fyzických osob za zdaňovací období 2020 a přijaté změny pro rok 2021: • předmět daně z příjmů fyzických osob, nepeněžní příjmy a jejich oceňování, • ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Srpen 2020 # Lektorka na semináři propojuje účetní a daňové předpisy ve vazbě na pojmy dle občanského zákoníku. Zaměří se na praktické případy. Citovány budou i některé interpretace Národní účetní rady, které se danou problematikou zabývají. Důraz bude kladen na účetní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


DAŇ Z PŘÍJMŮ ZE ZÁVISLÉ ČINNOSTI pro rok 2020 a ROČNÍ ZÚČTOVÁNÍ za rok 2019

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 4 | Celkem: 43 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | DAŇ | PŘÍJMŮ | ZÁVISLÉhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_81849_dan-z-prijmu-ze-zavisle-cinnosti-pro-rok-2020-a-rocni-zuctovani-za-rok-2019.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde