Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
asistent - ka sekretar - ka - pro a praxi a vyukou aj

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Asistent, asistentka, sekretář, sekretářka s praxí a výukou AJ # Aktivní život od A do Z

Po ukončení kurzu absolvent má veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace.
*Vedení administrativy *Uplatňování firemních procesů *Komunikační dovednosti *Zásady společenského chování a vystupování *Orientace v legislativních pravidlech pro zacházení s osobními a důvěrnými údaji *Anglický jazyk – Obchodní angličtina *Anglický jazyk – Anglická obchodní korespondence *Poučení o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Minimálně ukončené základní vzdělání. Zařazení do rekvalifikace bude umožněno všem zájemcům produktivního věku, kteří splňují vstupní předpoklady.
  • * Minimálně ukončené základní vzdělání. Zařazení do rekvalifikace bude umožněno všem zájemcům produktivního věku, kteří splňují vstupní předpoklady. *Po ukončení kurzu absolvent má veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace. *Kurz bude ukončen závěrečnou zkouškou a předáním osvědčení o získání profesní kvalifikace.
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Asistent asistentka


Březen 2020 # Po ukončení kurzu absolvent má veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kv...   Kurz od firmy: Aktivní život od A do Z
Březen 2020 # Po ukončení kurzu absolvent má veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kv...   Kurz od firmy: Aktivní život od A do Z
Duben 2020 # Místo SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1 Přednášející Petr Sládeček, MBA (manažerský poradce, mediální konzultant a vysokoškolský pedagog) Mgr. Petr Uherka, Dipl. Mgmt. (manažer, konzultant a vysokoškolský pedagog) Poznámka V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení. Každý ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Duben 2020 # Asistentky jsou ve firmě klíčovými lidmi, na něž se všichni se vším obracejí. Na tomto semináři si proto vyjasníte, procvičíte a zdokonalíte znalosti a dovednosti, které by profesionální asistentka měla ovládat. Protože současná moderní asistentka je všestrannou osobností nejen s asistentskými, ale i s manažerskými dovednostmi. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2020 # Asistentky jsou klíčovými lidmi, na něž se všichni se vším obracejí. Na tomto semináři si proto vyjasníte, procvičíte a zdokonalíte znalosti a dovednosti, které by profesionální asistentka měla ovládat. Protože současná moderní asistentka je všestrannou osobností nejen s asistentskými, ale i s manažerskými dovednostmi. * • ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2020 # Každý šéf vyžaduje od své asistentky jiné povinnosti. Workshop vám pomůže zvládnout obvyklé i ty méně obvyklé náročné situace, které asistentská práce přináší – ať už jste asistentkou v nadnárodní korporaci, nebo držíte stráž například na recepci u několika lékařů s plnými čekárnami. * Aktivní komunikační dovednosti asistentky: • komunikace ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červenec 2020 # Každý šéf vyžaduje od své asistentky jiné povinnosti. Workshop vám pomůže zvládnout obvyklé i ty méně obvyklé náročné situace, které asistentská práce přináší – ať už jste asistentkou v nadnárodní korporaci, nebo držíte stráž například na recepci u několika lékařů s plnými čekárnami. * Aktivní komunikační dovednosti asistentky: • komunikace ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2020 # Včera začal projekt a dnes se mám stát asistentkou projektového týmu. Co se ode mne očekává? Co budu muset znát, co budu potřebovat umět? Jak s takovou příležitostí naložím? Jak podpořím své kolegy? Jak mohu v takové situaci dobře obstát? * • cyklus řízení a projektový cyklus, • nejčastější úkoly asistentek v projektovém ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Březen 2020 # Na tomto kurzu Vás seznámíme s metodami, které Vám pomohou lépe vykonávat pozici asistenta - asistentky manažera. Dozvíte se nejen, jak se lépe „prodat“, zvýšit si sebevědomí a být si více jistí při vykonávání úkolů, ale také jak motivovat ostatní členy v týmu ke spolupráci, správně komunikovat v rámci organizace i ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills


Asistent, asistentka, sekretář, sekretářka s praxí a výukou AJ

Strana: | >> 1 << | Celkem: 9 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Asistent | asistentka | sekretářhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_79753_asistent--asistentka--sekretar--sekretarka-s-praxi-a-vyukou-aj.html[?]
OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde