Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
nemocenske pojisteni a pojistne na socialni z abezpeceni roku 2019

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Nemocenské pojištění a pojistné na sociální zabezpečení roku 2019 # InAkademia s.r.o.

Nemocenské pojištění Účast na nemocenském pojištění (základní pojmy, podmínky účasti, pojištění v zaměstnání malého rozsahu a u dohody o provedení práce) Dávkový systém nemocenského pojištění (přehled dávek, obecné podmínky nároku na dávky) Nemocenské, peněžitá pomoc v mateřství, ošetřovné a vyrovnávací příspěvek v těhotenství a mateřství Nové dávky nemocenského pojištění – otcovská a dlouhodobé ošetřovné Výpočet dávek nemocenského pojištění (stanovení denního vyměřovacího základu, započitatelný příjem, rozhodné období, výše dávek) Vyplácení dávek (uplatnění nároku na dávky, výplata dávek) Povinnosti zaměstnavatelů v nemocenském pojištění (úkoly oznamovací, úkoly evidenční, úkoly při přijímání žádostí o dávky, další povinnosti zaměstnavatele) Pojistné na sociální zabezpečení Poplatníci pojistného (zaměstnanci, zaměstnavatelé, OSVČ) Vyměřovací základ (započitatelné příjmy a vyloučené příjmy u zaměstnance, vyměřovací základ u OSVČ) Sazby pojistného Odvod pojistného (placení pojistného zaměstnavatelem, placení OSVČ – zálohy a doplatek pojistného) Maximální vyměřovací základ Způsob placení pojistného Defekty při platbě pojistného (přeplatek a nedoplatek pojistného, penále, promlčení pojistného, placení dlužného pojistného a penále ve splátkách, pravděpodobná výše pojistného) Další povinnosti zaměstnavatelů (uschovávání dokladů) Očekávaný vývoj v oblasti NP a PojSZ Elektronická neschopenka Další očekávané změny


Obsah kurzu - školení     Nemocenské pojištění Účast na nemocenském pojištění (základní pojmy, podmínky účasti, pojištění v zaměstnání malého rozsahu a u dohody o provedení práce) Dávkový systém nemocenského pojištění (přehled dávek, obecné podmínky nároku na dávky) Nemocenské, peněžitá pomoc v mateřství, ošetřovné a vyrovnávací příspěvek v těhotenství a mateřství Nové dávky nemocenského pojištění – otcovská a dlouhodobé ošetřovné Výpočet dávek nemocenského pojištění (stanovení denního vyměřovacího základu, započitatelný příjem, rozhodné období, výše dávek) Vyplácení dávek (uplatnění nároku na dávky, výplata dávek) Povinnosti zaměstnavatelů v nemocenském pojištění (úkoly oznamovací, úkoly evidenční, úkoly při přijímání žádostí o dávky, další povinnosti zaměstnavatele) Pojistné na sociální zabezpečení Poplatníci pojistného (zaměstnanci, zaměstnavatelé, OSVČ) Vyměřovací základ (započitatelné příjmy a vyloučené příjmy u zaměstnance, vyměřovací základ u OSVČ) Sazby pojistného Odvod pojistného (placení pojistného zaměstnavatelem, placení OSVČ – zálohy a doplatek pojistného) Maximální vyměřovací základ Způsob placení pojistného Defekty při platbě pojistného (přeplatek a nedoplatek pojistného, penále, promlčení pojistného, placení dlužného pojistného a penále ve splátkách, pravděpodobná výše pojistného) Další povinnosti zaměstnavatelů (uschovávání dokladů) Očekávaný ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • JUDr. František Vlasák je dlouholetý pracovník MPSV ČR v oblasti nemocenského pojištění a pojistného zaměstnanců a OSVČ. Podílí se na přípravě návrhů zákonů a výkladů k nim. Je zkušeným lektorem s mnohaletou praxí, zároveň je autorem řady odborných publikací a článků v časopisech.
  • Úhradu jednodenních seminářů lze provést v hotovosti na místě před zahájením semináře, nebo bezhotovostním převodem na BÚ InAkademia s.r.o. . č. 226 404 382 - 0600 pod přiděleným variabilním symbolem, nejpozději 7 dní před akcí. Pokud bude vložné připsáno na BÚ InAkademia s.r.o. v době kratší, je nutné, aby se klient prokázal řádným dokladem o úhradě vybraného semináře. Úhradu vícedenních školících akcí lze provést jen na základě vystavené faktury, ve vyjímečném případě v hotovosti. Úhrada vícedenních akcí musí být provedena zásadně před začátkem konání akce. * Pokud vyžadujete fakturu, je nutné zadat fakturační adresu, včetně IČ a příp. DIČ. * U vícedenních školících akcí je nutné uvést fakturační adresu, IČO, příp. DIČ organizace. Zaslané přihlášky jsou závazné. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se přihlášený klient bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře. Je možné za přihlášeného účastníka poslat náhradníka. Bezplatné storno vícedenní školící akce přijímáme nejpozději do 20 dnů před jejím zahájením. Po tomto datu se lze domluvit s organizátorem akce na případném jiném postupu, který bude podmíněný stornovacími požadavky příslušného hotelu, ve kterém se vícedenní akce pořádají. Zahraniční školící akce se řídí storno podmínkami pořádající cestovní kanceláře. V ceně našich jednodenních a vícedenních akcí jsou zahrnuty podkladové materiály lektora, drobné občerstvení, DPH. Kurzovné za rekvalifikační kurz podvojného účetnictví je od DPH osvobozeno.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Nemocenské pojištění


Leden 2019 # Po absolvování semináře budete znát povinnosti zaměstnavatele v oblasti nemocenského pojištění. * • aktuální legislativa pro rok 2019, • účast na NP, • vznik a zánik účasti na NP u zaměstnanců, • druhy dávek, jejich výpočet a výplata, • uplatnění nároku na dávky, • společná ustanovení zákona o NP pro dávkovou oblast NP (např. ochranná lhůta, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2019 # Po absolvování semináře se budete umět orientovat v aktuálním systému nemocenského pojištění. Získáte návod, jak řešit vybrané nejasné či sporné otázky a komplikované situace. Budete seznámeni s dalším předpokládaným vývojem v oblasti nemocenského pojištění. * Charakteristika systému nemocenského pojištění – základní pojmy. Účast na ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2019 # Neuvedeno * • Změny proběhlé v roce 2017: v nemocenském pojištění; v pojistném na sociální zabezpečení. • Nemocenské pojištění („NP“) v roce 2018: Aktuální legislativní situace; Změny v posuzování účasti na nemocenském pojištění (okruh pojištěných osob, obecné podmínky účasti na NP, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Leden 2019 # Nemocenské pojištění a pojistné na sociální zabezpečení tvoří důležitou část povinností, které právní předpisy ukládají zaměstnavateli. Účelem semináře je upozornit posluchače na problémy v těchto oblastech, vysvětlit nové právní úpravy a popsat změny, které v systému nastanou od 1. 1. 2019. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2019 # Neuvedeno * • aktuální legislativní situace, • změny od 1. 1. 2015, • změny v průběhu roku 2015, • změny od 1. 1. 2016 (změny v nemocenském pojištění, změny v pojistném na sociální zabezpečení, ostatní změny mající dopady do NP a PojSZ), • připravované budoucí úpravy ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2019 # Neuvedeno * Změny v nemocenském pojištění a pojistném na sociální zabezpečení proběhlé v roce 2016. NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ • Aktuální legislativní situace. • Účast na NP – okruh pojištěných osob, podmínky účasti na NP („pojem zaměstnání malého rozsahu“ účast na nemocenském ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Únor 2019 # Nemocenské pojištění Účast na nemocenském pojištění (základní pojmy, podmínky účasti, pojištění v zaměstnání malého rozsahu a u dohody o provedení práce) Dávkový systém nemocenského pojištění (přehled dávek, obecné podmínky nároku na dávky) Nemocenské, peněžitá pomoc v mateřství, ...   Kurz od firmy: InAkademia s.r.o.


Nemocenské pojištění a pojistné na sociální zabezpečení roku 2019

Strana: | >> 1 << | Celkem: 7 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Nemocenské | pojištění | pojistnéhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_79618_nemocenske-pojisteni-a-pojistne-na-socialni-zabezpeceni-roku-2019.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde