Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
jak byt videt a slyset pri prezentaci vzbudi t zvedavost a zajem

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Jak být vidět a slyšet při prezentaci? Vzbudit zvědavost a zájem! # 1. VOX a.s.

Víte, že lidé si pamatují více to, jaká jste měli gesta, mimiku, oblečení a jaká byla atmosféra, než na vaše grafy a fakta? A víte, že tohle se dá docela jednoduše spojit? Seznámíte se s principy prezentace a komunikace prostřednictvím příběhu, zapracujete na na vlastních technikách a variantách prezentace. * Jak být vidět a slyšet při prezentaci? Vzbudit zvědavost a zájem! • trocha teorie, jen z jiného pohledu: – základy prezentace a komunikace verbální i neverbální, – jak získat partnerovu pozornost, – jak přijímat negativní signály, • praktická část: – práce s konkrétní prezentací, – tvorba základního příběhu, – práce s vašimi technickými pomůckami, které používáte, – práce s prostorem a publikem. Práce v malé skupině, počet účastníků je omezen.


Obsah kurzu - školení     Jak být vidět a slyšet při prezentaci? Vzbudit zvědavost a zájem!• trocha teorie, jen z jiného pohledu: – základy prezentace a komunikace verbální i neverbální, – jak získat partnerovu pozornost, – jak přijímat negativní signály,• praktická část: – práce s konkrétní prezentací, – tvorba základního příběhu, – práce s vašimi technickými pomůckami, které používáte, – práce s prostorem a publikem.Práce v malé skupině, počet účastníků je omezen.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Víte, že lidé si pamatují více to, jaká jste měli gesta, mimiku, oblečení a jaká byla atmosféra, než na vaše grafy a fakta? A víte, že tohle se dá docela jednoduše spojit? Seznámíte se s principy prezentace a komunikace prostřednictvím příběhu, zapracujete na na vlastních technikách a variantách prezentace.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Seminář je určen především lidem, kteří nabízejí produkty či služby, ale i zájemcům, kteří chtějí své prezentační dovednosti rozšířit o další zajímavé dovednosti.
  • Mgr. Jarmila Skopalová lektorka, moderátorka
  • Podkladové materiály, občerstvení a osvědčení o účasti v ceně semináře.
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Jak být vidět


Březen 2019 # Natrénujte si suverénní komunikaci a efektivní delegování Máte pocit, že vás kolegové neberou vážně? Pracujete v převážně mužském kolektivu? Setkáváte se často s příliš nízkým zastoupením žen v manažerských týmech? Poznejte, jak se efektivně dorozumívat na poli mužs...   Kurz od firmy: Top Vision
Červenec 2019 # Víte, že lidé si pamatují více to, jaká jste měli gesta, mimiku, oblečení a jaká byla atmosféra, než na vaše grafy a fakta? A víte, že tohle se dá docela jednoduše spojit? Seznámíte se s principy prezentace a komunikace prostřednictvím příběhu, zapracujete na na vlastních technikách a variantách prezentace. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2019 # Chcete si najít práci a už nevíte kudy kam? Dostáváte stále záporné reakce na Vaše životopisy? Nevíte, kde práci vlastně hledat? Chcete vědět, jak se připravit na pracovní pohovor a jak vůbec správně napsat životopis? My Vám pomůžeme, přijďte k nám na školení, které Vám otevře dvěře na trh ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.


Jak být vidět a slyšet při prezentaci? Vzbudit zvědavost a zájem!

Strana: | >> 1 << | Celkem: 3 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Jak | být | vidět | slyšethttp://studium-kurzy.cz/skoleni_79266_jak-byt-videt-a-slyset-pri-prezentaci--vzbudit-zvedavost-a-zajem-.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde