Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
kontinualni rozvoj a motivace podrizenych

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: KONTINUÁLNÍ ROZVOJ A MOTIVACE PODŘÍZENÝCH # AHA PR Agency, s.r.o.

Fungující rozvoj lidí Pokud chtějí být organizace úspěšné a konkurence schopné, musejí se věnovat vzdělávání svých pracovníků. Chcete své lidi motivovat k dlouhodobému osobnímu rozvoji? Potřebujete, aby sami přemýšleli o tom, co by se měli naučit odborně a lidsky? Pokud je vyšlete na školení, chcete aby se učili se zájmem? Požadavky a odborné znalosti kladené na pracovníky se ve společnosti neustále mění. Musíme se neustále vzdělávat, rozšiřovat a prohlubovat své znalos
OBSAH Proces rozvoje lidí Člověk jako složitý systém Propojení znalostí, dovedností a postoje Styly myšlení a chování s ohledem na motivaci podřízených k rozvoji Zprůhlednění souvisejících řešení Volba mezi interním a externím řešením rozvoje Stručné rozlišení pojmů pro rozvoj (školení, trénování, koučování, workshopy) Základní rozdíly přístupu vedoucího (řízení x vedení x koučovský přístup) Funkční tipy pro chování a myšlení lídra inspirujícího podřízené k rozvoji Práce s nástroji rozvoje Upozornění na správné a špatné zacházení s hodnotícím pohovorem a dotazníkem Intenzita a intervaly komunikace s rozvíjeným člověkem Komunikace a myšlení Základní trénink komunikačních technik budících motivaci a spoluodpovědnost lidí vůči rozvoji sebe sama (rámec, otázky) Umění rozlišit myšlení a jevy v komunikaci, které snižují nebo naopak posilují spoluodpovědnost a kompetentnost rozvíjeného Klíčové vztahové dovednosti (podmnožina měkkých dovedností definovaná prof. Blakem)


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Fungující rozvoj lidí Pokud chtějí být organizace úspěšné a konkurence schopné, musejí se věnovat vzdělávání svých pracovníků. Chcete své lidi motivovat k dlouhodobému osobnímu rozvoji? Potřebujete, aby sami přemýšleli o tom, co by se měli naučit odborně a lidsky? Pokud je vyšlete na školení, chcete aby se učili se zájmem? Požadavky a odborné znalosti kladené na pracovníky se ve společnosti neustále mění. Musíme se neustále vzdělávat, rozšiřovat a prohlubovat své znalosti a dovednosti. V moderní společnosti je to celoživotní koloběh rozvoje zaměstnanců od nejnižších pozic až po top manažery. Rozdíly jsou ve formě a rozsahu vzdělání. Musíme se zaměřit na rozvojové aktivity, které připravují pracovníky na flexibilitu (dokonalé přizpůsobení se) a na změny. Formovat jejich pracovní schopnosti tak, aby práci odváděli efektivně a byli firmě přínosem. SMYSL KURZU Tento kurz je postaven na poznatcích konzultantů na rozvojové a změnové projekty. Máte možnost pochopit jednoduché principy, které lze aplikovat v každodenní praxi, nestojí čas a peníze navíc a budují dlouhodobě udržitelné prostředí motivující lidi k rozvoji. ÚČASTNÍCI vedoucí pracovníci a manažeři, HR manažeři max. 9 osob ROZSAH 1 den, 8 vyuč. hod.
  • Ing. Jan Korbel - seniorní trenér a konzultant manažerských, obchodních a komunikačních dovedností, certifikovaný facilitátor, kouč. Jan má dlouholetou praxi jako manažer a patří mezi špičkové lektory, umí vyhmátnout podstatu věci, otevřeně a citlivě podat zpětnou vazbu a kvalifokovaně poradit.
  • Objednavatel - posluchač uhradí částku školného dle instrukcí pořádající agentury, které obdrží po vyplnění přihlášky na tomto serveru. Zároveň objednavatel - posluchač obdrží informace o storno podmínkách agentury, které jsou považovány v případě nevyjádření nesouhlasu objednavatelem - posluchačem za schválené.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: KONTINUÁLNÍ ROZVOJ


Leden 2020 # Fungující rozvoj lidí Pokud chtějí být organizace úspěšné a konkurence schopné, musejí se věnovat vzdělávání svých pracovníků. Chcete své lidi motivovat k dlouhodobému osobnímu rozvoji? Potřebujete, aby sami přemýšleli o tom, co by se měli naučit odborně a lidsky? Pokud je vyšlete na školení, chcete aby se učili se zájmem? ...   Kurz od firmy: AHA PR Agency, s.r.o.


KONTINUÁLNÍ ROZVOJ A MOTIVACE PODŘÍZENÝCH

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | KONTINUÁLNÍ | ROZVOJ | MOTIVACE | PODŘÍZENÝCHhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_79227_kontinualni-rozvoj-a-motivace-podrizenych.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde