Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
linkedin pro podnikani i osobni znacku

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: LinkedIn pro podnikání i osobní značku # AldEkon účetnictví

Jak využít LinkedIn pro podnikání i osobní značku?   LinkedIn už není výsadou jen profesionálů. Z LinkedIn se stala velmi zajímavá sociální síť pro všechny, kteří chtějí ukázat že svému oboru rozumí. A jen hrstka uživatelů LinkedIn se umí dobře prezentovat. Staňte se mistry v sebe prezentaci na LinkedIn, využijte potenciálu, který tato síť nabízí. Vytvořte si takový osobní profil, který přitáhne pozornost ostatních. Naučte se, jak s LlinkedIn pracovat pro sebe i své podnikání.   Co se na kurzu naučíte: Kdo LinkedIn používá a proč a jak může sloužit právě Vám Jak vyplnit osobní profil, aby nezapadl do šedivého průměru a Vy byli skutečně vidět Jak publikovat obsah Jaký obsah publikovat Jak navazovat kontakty a hledat ty správné lidi Jak spravovat kontakty Jak pracovat s firemními stránkami Jak fungují skupiny Jaký je rozdíl mezi neplacenými a placenými účty a propagací   Pro koho je kurz určený: Kurz je určený po začátečníky, ale i aktiivní uživatele LinkedIn, kteří chtějí jít v práci s LinkedIn do větší hloubky a efektivně se naučit tuto sociální síť využívat.    


Obsah kurzu - školení     Jak využít LinkedIn pro podnikání i osobní značku?   LinkedIn už není výsadou jen profesionálů. Z LinkedIn se stala velmi zajímavá sociální síť pro všechny, kteří chtějí ukázat že svému oboru rozumí. A jen hrstka uživatelů LinkedIn se umí dobře prezentovat. Staňte se mistry v sebe prezentaci na LinkedIn, využijte potenciálu, který tato síť nabízí. Vytvořte si takový osobní profil, který přitáhne pozornost ostatních. Naučte se, jak s LlinkedIn pracovat pro sebe i své podnikání.   Co se na kurzu naučíte: Kdo LinkedIn používá a proč a jak může sloužit právě Vám Jak vyplnit osobní profil, aby nezapadl do šedivého průměru a Vy byli skutečně vidět Jak publikovat obsah Jaký obsah publikovat Jak navazovat kontakty a hledat ty správné lidi Jak spravovat kontakty Jak pracovat s firemními stránkami Jak fungují skupiny Jaký je rozdíl mezi neplacenými a placenými účty a propagací   Pro koho je kurz určený: Kurz je určený po začátečníky, ale i aktiivní uživatele LinkedIn, kteří chtějí jít v práci s LinkedIn do větší hloubky a efektivně se naučit tuto sociální síť využívat.    
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Školit vás budou Mgr. Lucie Lipovská Lucie Lipovská je poradkyní podnikatelů a firem a manažerkou řady projektů. V roce 2009 vybudovala se svým společníkem na zelené louce první firmu Bauwerk s.r.o. ze studentských půjček. Tato firma má dnes obrat 10 milionů korun. Podíl ve firmě odprodala, aby se mohla věnovat dalšímu projektu své druhé firmy Japol group s.r.o. které je spolumajitelkou. Žije tím, co dělá a miluje rozvíjet byznys. Je spoluautorkou knihy Jak nezbohatnout na pěstování japonského topolu . Jako dobrodružná cestovatelka pravidelně cestuje na vlastní pěst po Evropě a Indonésii. Absolvovala podnikatelský inkubátor multimilionáře Rogera Hamiltona na ostrově Bali. Publikuje také články v časopise Koktejl. Její motto je: Změň sebe a změníš celý svět.
  • V ceně je zahrnut oběd i občerstvení. Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHŠkolení: LinkedIn pro podnikání


Květen 2019 # Z tohoto semináře si odnesete informace, jakými cestami a způsoby lze prezentovat firmu – jak můžete příhodně využívat mnohé interaktivní prvky, které LinkedIn nabízí a jak se přitom vyhnout tvorbě nudných a unifikovaných profilů. * LinkedIn a profesionální reprezentace firmy navenek • firemní LinkedIn profil podle aktuálních ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Březen 2019 # V průběhu tohoto semináře si osvojíte základy efektivní práce v síti LinkedIn. Poznáte možnosti, která tato síť nabízí – jak pro propagaci vaší firmy, tak i pro vyhledávání vašich budoucích kolegů. * LinkedIn pro personalisty – nováčky ve světě této sociální sítě • jak můžete v současné podobě LinkedIn ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # During this course you will create a basic English LinkedIn profile or learn how to enhance and maximize your current profile while gaining tips and tricks to getting noticed. You will acquire basic knowledge on what this social network offers – from promoting your career and your company to connecting with others. * • Create and ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Červen 2019 # it a správně budovat síť kontaktů, jak si získat jejich důvěru a přeměnit je v zákazníky Zacílenou a efektivní STRATEGII Na LinkedIn znáte své publikum, cíleně si ho vybíráte a tak i vaše strategie jeho oslovování je daleko přesnější a efektivnější. A právě takovou úspěšnou strategii společně vytvoříme. Snazší získávání DŮVĚRY Pro ...   Kurz od firmy: AldEkon účetnictví


LinkedIn pro podnikání i osobní značku

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | LinkedIn | pro | podnikání | osobníhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_78878_linkedin-pro-podnikani-i-osobni-znacku.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde