Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zamestnanecke benefity - seminar

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Zaměstnanecké benefity - seminář # MOJE KURZY HK

Seminář je určen začínajícím nebo mírně pokročilým účetním, personalistům a majitelům firem k získání základního přehledu v této oblasti. Seznámíme se s různými zaměstnaneckými benefity a jejich dopadem do účetnictví, daní a mezd.
Obsah semináře: Seminář je určen především začínajícím nebo mírně pokročilým účetním a personalistům, majitelům firem k získání základního přehledu o možnostech v této oblasti. Účastníci školení se seznámí různými druhy zaměstnaneckých benefitů a jejich následným dopadem do účetnictví, daní a  mezd. co jsou zaměstnanecké benefity jednotlivé typy benefitů kdo má na benefity nárok dopad do daní účtování benefitů


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Seminář je určen začínajícím nebo mírně pokročilým účetním, personalistům a majitelům firem k získání základního přehledu v této oblasti. Seznámíme se s různými zaměstnaneckými benefity a jejich dopadem do účetnictví, daní a mezd.
  • Mgr. Veronika Bakešová Vedoucí vzdělávacího střediska
  • * Počet hodin kurzu 4 vyučovací hodiny * Závěrečná zkouška po skončení kurzu získáte Osvědčení o absolvování kurzu * Poznámka k ceně v ceně: výukové materiály, psací potřeby, občerstvení
  • Objednavatel uhradí částku kurzovného dle data splatnosti na zálohové faktuře [nejpozději den před zahájením kurzu ].

SEARCHŠkolení: Zaměstnanecké benefity


Září 2019 # Na semináři se seznámíte s problematikou zaměstnaneckých výhod (benefitů) z pohledu daní. Budou nastíněny zákonné možnosti tak, aby poskytnutí benefitu bylo z pohledu zaměstnance i zaměstnavatele ve vztahu k daňovým odvodům a platbám pojistného výhodnější než běžná mzda. * • možnosti zaměstnavatele při poskytování výhod za...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Cíl semináře: Poskytování zaměstnaneckých benefitů je již standardní záležitostí ve většině firem. Zaměstnanecké benefity mají především motivovat zaměstnance. Mzda samozřejmě nadále zůstává nejdůležitější ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Listopad 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Cíl semináře: Poskytování zaměstnaneckých benefitů je již standardní záležitostí ve většině firem. Zaměstnanecké benefity mají především motivovat zaměstnance. Mzda samozřejmě nadále zůstává nejdůležitější složkou odměňování zaměstnanců, nicméně z pohledu motivace někdy působí lépe ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Květen 2019 # Neuvedeno * Vysvětlení základních principů a postupů při poskytování zaměstnaneckých benefitů z hlediska daní a pojistných odvodů v roce 2015, vč. zdůraznění změn oproti předchozímu stavu • základní vymezení benefitů. Možnosti z pohledu pojistných zákonů (vymezení vyměřovacího základu pro pojistné na zdravotní a sociální pojištění ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Zaměstnanecké benefity - seminář

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Zaměstnanecké | benefity | seminářhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_78410_zamestnanecke-benefity---seminar.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde