Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
dlouhodoby hm a nm vcetne odepisovani 2018 2019

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Dlouhodobý HM a NM, včetně odepisování 2018 - 2019 # InAkademia s.r.o.

Vymezení dlouhodobého majetku, definice pojmů, účtování, oceňování hmotný, nehmotný, finanční opravy, udržování technické zhodnocení rekonstrukce, modernizace pořízení, technického zhodnocení, odpisů a vyřazení pořizovací cena vlastní náklady reprodukční pořizovací cena podle vyhlášky k zákonu o účetnictví podle zákona o daních z příjmů a zákona o rezervách Interpretace NUR (národní účetní rady) Závěry koordinačních výborů KDP ČR (komory daňových poradců) Aktuální změny u nehmotného majetku a pronajímaného majetku Příklady chybovosti z praxe stanovení okamžiku zařazení do užívání stanovení odpisového plánu pro účetní odpisy správný výpočet daňových odpisů daňová optimalizace při volbě odpisů postup u technického zhodnocení majetku postup při legislativních změnách rezervy na opravy, plán oprav, tvorba, čerpání, rozpuštění majetek pořízený formou dotace směna majetku problematika majetku v nájmu DM a dopady DPH pokyny, sdělení a informace GFŘ, příklady judikatury NSS Dotazy, diskuse.


Obsah kurzu - školení     Vymezení dlouhodobého majetku, definice pojmů, účtování, oceňování hmotný, nehmotný, finanční opravy, udržování technické zhodnocení rekonstrukce, modernizace pořízení, technického zhodnocení, odpisů a vyřazení pořizovací cena vlastní náklady reprodukční pořizovací cena podle vyhlášky k zákonu o účetnictví podle zákona o daních z příjmů a zákona o rezervách Interpretace NUR (národní účetní rady) Závěry koordinačních výborů KDP ČR (komory daňových poradců) Aktuální změny u nehmotného majetku a pronajímaného majetku Příklady chybovosti z praxe stanovení okamžiku zařazení do užívání stanovení odpisového plánu pro účetní odpisy správný výpočet daňových odpisů daňová optimalizace při volbě odpisů postup u technického zhodnocení majetku postup při legislativních změnách rezervy na opravy, plán oprav, tvorba, čerpání, rozpuštění majetek pořízený formou dotace směna majetku problematika majetku v nájmu DM a dopady DPH pokyny, sdělení a informace GFŘ, příklady judikatury NSS Dotazy, diskuse.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Květoslava Novotná pracuje jako daňová poradkyně a je majitelkou účetní firmy v Brně. V oboru účetnictví a daňového poradenství má mnohaletou praxi; více než 10 let přednáší na odborné vysoké škole. Pravidelně se věnuje lektorské činnosti v uvedených oblastech.
  • Úhradu jednodenních seminářů lze provést v hotovosti na místě před zahájením semináře, nebo bezhotovostním převodem na BÚ InAkademia s.r.o. . č. 226 404 382 - 0600 pod přiděleným variabilním symbolem, nejpozději 7 dní před akcí. Pokud bude vložné připsáno na BÚ InAkademia s.r.o. v době kratší, je nutné, aby se klient prokázal řádným dokladem o úhradě vybraného semináře. Úhradu vícedenních školících akcí lze provést jen na základě vystavené faktury, ve vyjímečném případě v hotovosti. Úhrada vícedenních akcí musí být provedena zásadně před začátkem konání akce. * Pokud vyžadujete fakturu, je nutné zadat fakturační adresu, včetně IČ a příp. DIČ. * U vícedenních školících akcí je nutné uvést fakturační adresu, IČO, příp. DIČ organizace. Zaslané přihlášky jsou závazné. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se přihlášený klient bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře. Je možné za přihlášeného účastníka poslat náhradníka. Bezplatné storno vícedenní školící akce přijímáme nejpozději do 20 dnů před jejím zahájením. Po tomto datu se lze domluvit s organizátorem akce na případném jiném postupu, který bude podmíněný stornovacími požadavky příslušného hotelu, ve kterém se vícedenní akce pořádají. Zahraniční školící akce se řídí storno podmínkami pořádající cestovní kanceláře. V ceně našich jednodenních a vícedenních akcí jsou zahrnuty podkladové materiály lektora, drobné občerstvení, DPH. Kurzovné za rekvalifikační kurz podvojného účetnictví je od DPH osvobozeno.

SEARCHŠkolení: Dlouhodobý


Červen 2019 # studium zakončeno testem a obhajobou závěrečného projektu s udělením akreditace MŠMT [ celkem 264 hodin]. Výuka probíhá v perfektně vybavené učebně aktualními vzorky používaných v interierech,podlahové krytiny,dveře a zárubně,stínící technika,tapety,sedací n...   Kurz od firmy: OKstep s r.o.- design studio
Srpen 2019 # ...   Kurz od firmy: Studio W
Září 2019 # Na semináři se seznámíte s problematikou týkající se dlouhodobých aktiv účetní jednotky a hmotného a nehmotného majetku z daňového pohledu. Výklad bude doplněn příklady. * • vztah pojmů v účetnictví a daních k pojmům v občanském zákoníku, • nejčastější chyby v účtování, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Květen 2019 # Po absolvování semináře budete vědět, jak správně postupovat při oceňování zásob a dlouhodobého hmotného majetku, jak evidovat a odpisovat majetek, účtovat zásoby. Budete si umět poradit s problematikou nedokončené výroby. * • výklad aktuálních předpisů, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: Studio W
Květen 2019 # Neuvedeno * • dlouhodobý hmotný a nehmotný majetek – jeho vymezení a odepisování, • kapitalizované opravy a komponentní odepisování, • odepisování do zbytkové hodnoty, • dlouhodobý majetek určený k prodeji, • investice do ne...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2019 # Správné ocenění majetku Jaký majetek lze odpisovat Kdo může odpisovat Způsoby odpisování majetku Výpočet rovnoměrných a zrychlených odpisů hmotného majetku Vymezení oprav a udržování Definice TZ hmotného a nehmotného majetku Příklady na TZ Kdy jsou výdaje na opravy a TZ součástí ...   Kurz od firmy: InAkademia s.r.o.


Dlouhodobý HM a NM, včetně odepisování 2018 - 2019

Strana: | >> 1 << | Celkem: 8 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Dlouhodobýhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_78385_dlouhodoby-hm-a-nm--vcetne-odepisovani-2018---2019.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde