Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
excel - grafy

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Excel - grafy # ACZ, vzdělávací centrum

Kurz Excel - grafy je určen začátečníkům, jako jednodenní kurz s programem MS Office Excel a obsahem zaměřeným konkrétně na tvorbu grafů v Excelu, spolu s pravidly, jaký graf je vhoný k jakému použití a pravidly, jaké náležitosti mají grafy mít. Díky kurzu se nebudete bát používat Excel při výpočtech a práci s daty.   Pro úplné začátečníky, kteří s Excelem nikdy nepracovali doporučujeme úvodní kurz Excel - formátování buněk a dále jednodenní kurz Excel - používání funkcí, pro výpočty a práci s menšími objemy dat.   Pro ty, kteří se chtějí hned s programem seznámit komplexně doporučujeme čtyřdenní kurz MS Office Excel. *
Obsah kurzu Excel - grafyTvorba a úprava grafůzáložka Vloženígraf sloupcový, spojnicový a výsečový a kdy je použítdalší typy grafůmožnosti grafů - jak by graf mohl vypadat a jak by graf měl vypadatnáležitosti správného grafu - na co nezapomenout Přednosti našich kurzůKlademe důraz na individuální přístup - kurzy jsou koncipované pro malé skupiny účastníků. Délka kurzuDélka kurzu je 6 vyučovacích hodin.Cena kurzuCena kurzu je 1.090 Kč s DPH.V ceně kurzu jsou zahrnuty teplé a studené nápoje. Zajímají vás nějaké další počítačové kurzy?

Obsah kurzu - školení     Obsah kurzu Excel - grafyTvorba a úprava grafůzáložka Vloženígraf sloupcový, spojnicový a výsečový a kdy je použítdalší typy grafůmožnosti grafů - jak by graf mohl vypadat a jak by graf měl vypadatnáležitosti správného grafu - na co nezapomenout Přednosti našich kurzůKlademe důraz na individuální přístup - kurzy jsou koncipované pro malé skupiny účastníků. Délka kurzuDélka kurzu je 6 vyučovacích hodin.Cena kurzuCena kurzu je 1.090 Kč s DPH.V ceně kurzu jsou zahrnuty teplé a studené nápoje. Zajímají vás nějaké další počítačové kurzy?

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Kurz Excel - grafy je určen začátečníkům, jako jednodenní kurz s programem MS Office Excel a obsahem zaměřeným konkrétně na tvorbu grafů v Excelu, spolu s pravidly, jaký graf je vhoný k jakému použití a pravidly, jaké náležitosti mají grafy mít. Díky kurzu se nebudete bát používat Excel při výpočtech a práci s daty.   Pro úplné začátečníky, kteří s Excelem nikdy nepracovali doporučujeme úvodní kurz Excel - formátování buněk a dále jednodenní kurz Excel - používání funkcí, pro výpočty a práci s menšími objemy dat.   Pro ty, kteří se chtějí hned s programem seznámit komplexně doporučujeme čtyřdenní kurz MS Office Excel.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Kurzovné uhraďte na základě vystavené zálohové faktury ve prospěch účtu: 2300274483 - 2010 [Fio banka, a.s.], v případě firmy uveďte jako variabilní symbol Vaše IČO, u soukromé osoby termín konání kurzu - tedy ve formátu DDMMRRRR.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Excel


Červen 2019 # Komu je vzdělávací kurz určen: Zájemcům, kteří se chtějí naučit používat tabulkový procesor - vytvářet tabulky, vzorce a využívat správně možnosti Excelu. ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Říjen 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut


Excel - grafy

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 11 | Celkem: 120 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Excel | grafyhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_77926_excel---grafy.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde