Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
excel - formatovani bunek

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Excel - formátování buněk # ACZ, vzdělávací centrum

Kurz Excel - formátování buňěk je určen úplným začátečníkům, jako seznamovací jednodenní kurz s programem MS Office Excel. Díky kurzu získáte přehled, co vše program umí a naučíte se sami v programu ukládat jednoduché soubory.   Pro další rozvoj doporučujeme navazující kurz Excel - používání funkcí.   Pro ty, kteří se chtějí hned s programem seznámit hlouběji doporučujeme čtyřdenní kurz MS Office Excel. *
Obsah kurzu Excel - formátování buněkVyužití programu ExcelHlavní nastavení programuzákladní principy ovládání, rozdělení menu do karetpráce s kartou Souborukládání v Excelu, formáty souboruPráce s buňkou a listempráce s listy - přidávání, mazání, změna jména, další nastaveníoznačení buněk, obsah buněk a jeho rozdílné zobrazenířádek a sloupec a práce s nimimazání a přesouvání buněk, řádků a sloupcůFormátování buněkkarta Domůformáty obsahu buňky - text, číslo, datum, měnaohraničení, výplň, formát textuzarovnání buněksloučení buněkseznamyPřednosti našich kurzůKlademe důraz na individuální přístup - kurzy jsou koncipované pro malé skupiny účastníků.Délka kurzuDélka kurzu je 6 vyučovacích hodin.Cena kurzuCena kurzu je 990 Kč s DPH.V ceně kurzu jsou zahrnuty teplé a studené nápoje. Zajímají vás nějaké další počítačové kurzy?

Obsah kurzu - školení     Obsah kurzu Excel - formátování buněkVyužití programu ExcelHlavní nastavení programuzákladní principy ovládání, rozdělení menu do karetpráce s kartou Souborukládání v Excelu, formáty souboruPráce s buňkou a listempráce s listy - přidávání, mazání, změna jména, další nastaveníoznačení buněk, obsah buněk a jeho rozdílné zobrazenířádek a sloupec a práce s nimimazání a přesouvání buněk, řádků a sloupcůFormátování buněkkarta Domůformáty obsahu buňky - text, číslo, datum, měnaohraničení, výplň, formát textuzarovnání buněksloučení buněkseznamyPřednosti našich kurzůKlademe důraz na individuální přístup - kurzy jsou koncipované pro malé skupiny účastníků.Délka kurzuDélka kurzu je 6 vyučovacích hodin.Cena kurzuCena kurzu je 990 Kč s DPH.V ceně kurzu jsou zahrnuty teplé a studené nápoje. Zajímají vás nějaké další počítačové kurzy?

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Kurz Excel - formátování buňěk je určen úplným začátečníkům, jako seznamovací jednodenní kurz s programem MS Office Excel. Díky kurzu získáte přehled, co vše program umí a naučíte se sami v programu ukládat jednoduché soubory.   Pro další rozvoj doporučujeme navazující kurz Excel - používání funkcí.   Pro ty, kteří se chtějí hned s programem seznámit hlouběji doporučujeme čtyřdenní kurz MS Office Excel.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Kurzovné uhraďte na základě vystavené zálohové faktury ve prospěch účtu: 2300274483 - 2010 [Fio banka, a.s.], v případě firmy uveďte jako variabilní symbol Vaše IČO, u soukromé osoby termín konání kurzu - tedy ve formátu DDMMRRRR.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Excel


Červen 2019 # Komu je vzdělávací kurz určen: Zájemcům, kteří se chtějí naučit používat tabulkový procesor - vytvářet tabulky, vzorce a využívat správně možnosti Excelu. ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Říjen 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut


Excel - formátování buněk

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 11 | Celkem: 120 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Excel | formátování | buněkhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_77924_excel---formatovani-bunek.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde