Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
pracovnepravni vztah urednika uzemne samospra vneho celku

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH ÚŘEDNÍKA ÚZEMNĚ SAMOSPRÁVNÉHO CELKU # Ludmila Novotná, vzdělávací agentura PROFESIM

       Právní rámec - základní:            Ústavní pořádek ČR.            Zákoník práce – starý x nový.            Občanský zákoník – starý x nový.            Zákon o úřednících speciálním zákonem ve vztahu k zákoníku práce.            Mnoho prováděcích předpisů a předpisů souvisejících.            Aktuálně vztah subsidiarity ZP a N
       Právní rámec - základní:            Ústavní pořádek ČR.            Zákoník práce – starý x nový.            Občanský zákoník – starý x nový.            Zákon o úřednících speciálním zákonem ve vztahu k zákoníku práce.            Mnoho prováděcích předpisů a předpisů souvisejících.            Aktuálně vztah subsidiarity ZP a NOZ (viz nález ÚS č. Pl. ÚS 83 - 06 ze dne12. 3. 2008). Důležité pojmy. Výběr vhodného úředníka, vedoucího úředníka. Pracovněprávní poměr ve světle zákona o úřednících s návazností na zákoník práce. Vznik pracovněprávního vztahu, adaptace a zkušební doba:            Postup zaměstnavatele před přijetím úředníka do pracovního poměru.            Den nástupu do práce úředníka.            Adaptační proces a zapracování se do svěřené funkce úředníka. Průběh pracovněprávního vztahu s důrazem na jeho změny. Hodnocení a jeho důsledky v pracovněprávních vztazích. Změna a skončení pracovního poměru.

Obsah kurzu - školení            Právní rámec - základní:            Ústavní pořádek ČR.            Zákoník práce – starý x nový.            Občanský zákoník – starý x nový.            Zákon o úřednících speciálním zákonem ve vztahu k zákoníku práce.            Mnoho prováděcích předpisů a předpisů souvisejících.            Aktuálně vztah subsidiarity ZP a NOZ (viz nález ÚS č. Pl. ÚS 83 - 06 ze dne12. 3. 2008). Důležité pojmy. Výběr vhodného úředníka, vedoucího úředníka. Pracovněprávní poměr ve světle zákona o úřednících s návazností na zákoník práce. Vznik pracovněprávního vztahu, adaptace a zkušební doba:            Postup zaměstnavatele před přijetím úředníka do pracovního poměru.            Den nástupu do práce úředníka.            Adaptační proces a zapracování se do svěřené funkce úředníka. Průběh pracovněprávního vztahu s důrazem na jeho změny. Hodnocení a jeho důsledky v pracovněprávních vztazích. Změna a skončení pracovního poměru.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Mgr. Andrea Kovářová - Vystudovala Masarykovu univerzitu v Brně, Právnická fakulta obor právní specializace - veřejná správa. Pracuje jako tajemnice Městského úřadu Bučovice.
  • Osvědčení: Akreditace: bude předáno po ukončení semináře akreditovaný seminář MV ČR - AK - PV, AK - VE.
  • Objednavatel akceptuje obchodní podmínky pořadatele závazným přihlášením účastníka[ů] na seminář. Uzávěrka přihlášek je 7 pracovních dnů před konáním semináře, později se lze přihlásit jen po telefonické domluvě. Na základě přijaté přihlášky Vám zašleme na uvedený e-mail potvrzení o přijetí přihlášky a zálohovou fakturu k úhradě kurzovného. Daňový doklad s vyúčtováním obdržíte u prezence v den konání semináře. Objednavatel se zavazuje uhradit platbu bankovním převodem nejpozději 2 pracovní dny před akcí na číslo účtu pořadatele 115-3875290227 - 0100. Pořadatel není plátce DPH. Prezence začíná v 8.30 h. Součástí většiny seminářů jsou písemné materiály zpracované lektorem a každý účastník obdrží osvědčení o absolvování semináře. Změna termínu, místa konání, lektora nebo zrušení semináře je z organizačních důvodů vyhrazeno. Čas ukončení je předpokládaný, závisí na počtu dotazů a rozvinutí diskuse. Pokud se již přihlášený účastník nebude moci z vážných osobních důvodů zúčastnit semináře, má možnost * vyslat za sebe náhradníka, * vybrat si náhradní seminář v průběhu roku, * jestliže změnu nahlásí nejpozději 2 pracovní dny před jeho konáním, vrátíme kurzovné zpět na daný účet.

SEARCHŠkolení: PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH ÚŘEDNÍKA


Červen 2020 # Lektor vás na semináři seznámí s možnými způsoby řešení problematiky diskriminace na pracovišti zaměstnavatele. Dozvíte se, jak zvládnout oznámení mobbingu a bossingu v pracovněprávních vztazích, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2020 # Na semináři získáte podrobné informace k zákonu o kolektivním vyjednávání a s tím souvisejícími částmi zákoníku práce. Seznámíte se s praktickým řešením a postupy při průběhu kolektivního vyjednávání, s propojením příslušných ustanovení ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2019 # Po absolvování semináře budete mít ucelený přehled o změnách zákoníku práce platných pro rok 2020. Budete připraveni je aplikovat do praxe. Program bude upřesněn na základě legislativního vývoje a s ohledem na postup při schvalování změn pracovněprávních předpisů. * Základní principy pracovněprávních vztahů z pohledu ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Prosinec 2019 # Neuvedeno * Úvod do problematiky • vymezení základních právních předpisů souvisejících se vznikem pracovního poměru • postup před vznikem pracovního poměru (výběr zaměstnanců – zákonný rámec, ochrana osobních údajů uchazeče o zaměstnání, problematika „vstupní“ lékařské prohlídky) • pracovní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2019 # Neuvedeno * Úvod do problematiky • pracovní smlouva z pohledu existence pracovního poměru • pravidla pro změny v obsahu pracovní smlouvy • pracovní doba a doba odpočinku (rozvržení pracovní doby, přestávky v práci, doba odpočinku – mezi směnami, odpočinek v týdnu, práce přesčas, noční ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2019 # Neuvedeno * Úvod do problematiky • skončení pracovního poměru z pohledu praxe (zákonné podmínky, odstupné, z pohledu soudní praxe) • skončení pracovního poměru ze strany zaměstnance (výpovědí, zrušením ve zkušební době, okamžité zrušení) • skončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH ÚŘEDNÍKA ÚZEMNĚ SAMOSPRÁVNÉHO CELKU

Strana: | >> 1 << | Celkem: 6 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | PRACOVNĚPRÁVNÍ | VZTAH | ÚŘEDNÍKA | ÚZEMNĚ | SAMOSPRÁVNÉHOhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_77547_pracovnepravni-vztah-urednika-uzemne-samospravneho-celku.html[?]
OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde