Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
uctovani o dlouhodobem nehmotnem a hmotnem ma jetku (zaznam on line)

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Účtování o dlouhodobém nehmotném a hmotném majetku (záznam on-line) # 1. VOX a.s.

Neuvedeno * Členění dlouhodobého nehmotného a hmotného majetku (používané pojmy a jejich význam). Zásady účtování v účtové třídě 0. Pravidla pro oceňování a odpisování. Řešení příkladů účtování (pořízení, odpisování a vyřazování dlouhodobého nehmotného a hmotného majetku, účtování o drobném nehmotném a hmotném majetku, technické zhodnocení).


Obsah kurzu - školení     Členění dlouhodobého nehmotného a hmotného majetku (používané pojmy a jejich význam).Zásady účtování v účtové třídě 0.Pravidla pro oceňování a odpisování.Řešení příkladů účtování (pořízení, odpisování a vyřazování dlouhodobého nehmotného a hmotného majetku, účtování o drobném nehmotném a hmotném majetku, technické zhodnocení).

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Neuvedeno
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • URČENO Účetním, podnikatelům, finančním manažerům, daňovým poradcům a zájemcům o problematiku. PŘÍNOS Cílem webináře je seznámení se s postupy účtování v oblasti dlouhodobého majetku, ať už základní operace týkající se pořízení, odpisování či vyřazování majetku, tak i složitější případy týkající se např. technického zhodnocení. Webinář je vhodný jednak pro začátečníky, tak i jako opakování postupů pro pokročilé. Ve výkladu také bude upozornění na vazby na daň z příjmů a daň z přidané hodnoty.
  • Tomáš Líbal účetní a ekonomický poradce
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Účtování dlouhodobém


Leden 2019 # Neuvedeno * Členění dlouhodobého nehmotného a hmotného majetku (používané pojmy a jejich význam). Zásady účtování v účtové třídě 0. Pravidla pro oceňování a odpisování. Řešení příkladů účtování (pořízení, odpisování a vyřazování dlouhodobého nehmotného a hmotného majetku, účtování o drobném ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Účtování o dlouhodobém nehmotném a hmotném majetku (záznam on-line)

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Účtování | dlouhodobém | nehmotnémhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_75901_uctovani-o-dlouhodobem-nehmotnem-a-hmotnem-majetku-(zaznam-on-line).html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde