Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
prakticke priklady a cviceni z pracovniho pra va a aktuality

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: PRAKTICKÉ PŘÍKLADY A CVIČENÍ z pracovního práva a aktuality # Studio W

Určeno pro personalisty, mzdové účetní, podnikové právníky, vedoucí pracovníky, odborové funkcionáře a další zájemce zabývající se problematikou pracovněprávních vztahů. Cíl: Na praktických příkladech ukázat a společně procvičit typické situace, novinky a změny v níže uvedených oblastech z hlediska pracovního práva. Obsah: * Praktické uplatnění občanského zákoníku v pracovněprávních vztazích * Sjednávání a ukončování pracovního poměru na dobu určitou a neurčitou * Zkušební doba – sjednávání a praktické problémy jejího uplatnění * Převedení na jinou práci * Modelové řešení skončení pracovního poměru * Formy rozvrhování pracovní doby, harmonogram směn, nepřetržité odpočinky * Limity práce přesčas, ve svátek * Odměňování mzdou a platem, příplatky, řešení sporných situací * Výpočet a čerpání dovolené * Náhrada škody v pracovněprávních vztazích – jak sjednávat dohody o způsobu náhrady škody, srážky ze mzdy (platu) * Aktuality ke dni konání semináře s ohledem na změny v právní úpravě * Řešení dalších modelových situací navržených účastníky semináře Metody výuky: Výklad, praktická cvičení, příklady z praxe.


Obsah kurzu - školení     Určeno pro personalisty, mzdové účetní, podnikové právníky, vedoucí pracovníky, odborové funkcionáře a další zájemce zabývající se problematikou pracovněprávních vztahů.Cíl: Na praktických příkladech ukázat a společně procvičit typické situace, novinky a změny v níže uvedených oblastech z hlediska pracovního práva.Obsah: * Praktické uplatnění občanského zákoníku v pracovněprávních vztazích* Sjednávání a ukončování pracovního poměru na dobu určitou a neurčitou* Zkušební doba – sjednávání a praktické problémy jejího uplatnění* Převedení na jinou práci* Modelové řešení skončení pracovního poměru* Formy rozvrhování pracovní doby, harmonogram směn, nepřetržité odpočinky* Limity práce přesčas, ve svátek* Odměňování mzdou a platem, příplatky, řešení sporných situací* Výpočet a čerpání dovolené* Náhrada škody v pracovněprávních vztazích – jak sjednávat dohody o způsobu náhrady škody, srážky ze mzdy (platu)* Aktuality ke dni konání semináře s ohledem na změny v právní úpravě* Řešení dalších modelových situací navržených účastníky seminářeMetody výuky: Výklad, praktická cvičení, příklady z praxe.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • doc. JUDr. Petr HŮRKA, Ph.D., Katedra pracovního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, Legislativní sekce MPSV ČR, vedoucí týmu pro přípravu novely zákoníku práce a JUDr. Dominik BRŮHA, Ph.D., advokát se specializací na pracovní právo, zprostředkovatel pracovněprávních sporů, člen Kolegia expertů AKV Praha
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu . Kurzovné můžete uhradit i v hotovosti na kurzu , kde Vám bude vystaven doklad o zaplacení.

SEARCHŠkolení: PRAKTICKÉ PŘÍKLADY


Červen 2019 # Na semináři si procvičíte a prohloubíte znalosti z oblasti konsolidací. Ujasníte si vzájemné vazby a dopady složitějších konsolidačních úprav. Upevníte si znalosti rozdílů a jejich dopadů na konsolidaci podle českých předpisů a konsolidaci podle IFRS. * • plná metoda – ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # Bude vám vysvětleno, jaké jsou chráněné skupiny zaměstnanců a co pracovněprávní předpisy stanoví pro jejich ochranu. Seminář ukáže na praktických příkladech, jaké jsou postupy a správná praxe a jaké má zaměstnavatel práva a povinnosti. Naučíte se, jak co nejlépe předem upravit postavení zaměstnavatele a jak řešit ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-573 - 2016, Název akreditace: Územní plánování - vybrané právní otázky (pro pokročilé) Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Leden 2019 # Neuvedeno * Předmět daně, nejčastější omyly, plnění, která nejsou předmětem daně (např. manka a škody) • DUZP-dodání zboží a poskytování služeb včetně speciálních případů (komisionářská smlouva, přeúčtování, bezúplatná plnění) • místo plnění, zejména u služeb • základ daně, položky zahrnované do základu daně (dotace, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


PRAKTICKÉ PŘÍKLADY A CVIČENÍ z pracovního práva a aktuality

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | PRAKTICKÉ | PŘÍKLADY | CVIČENÍhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_75858_prakticke-priklady-a-cviceni-z-pracovniho-prava-a-aktuality.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde