Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
novinky v ucetnictvi a danich pro rok 2018 - 2019

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: NOVINKY V ÚČETNICTVÍ A DANÍCH pro rok 2018 - 2019 # Studio W

Určeno pro účetní, daňové poradce, auditory a všechny další profese, které musí řešit daně fyzických a právnických osob a nemají čas podrobně sledovat neustále se měnící právní úpravu a její výklady. Cíl: Seznámení s aktuálními výklady daňových změn a se změnami daňové legislativy v průběhu roku 2018, pro rok 2019 a pro roky další. Obsah: Výklad aktuálních změn a novinek v účetnictví a daních a souvisejících předpisech: * Změny pro rok 2018 * Změny v daních z příjmů, DPH, daňovém řádu v průběhu roku 2018 * Změny v DPH a daních z příjmů od 1. 1. 2019 * Změny v EET a změny sazeb DPH v průběhu roku 2019 * Související pracovněprávní změny od 1. 1. 2019 (např. důležitá změna v účasti na nemocenském pojištění), připravované pracovněprávní změny (např. novela zákoníku práce), změny v pojistném u OSVČ * Daňový balíček 2019 * Novela zákona o obchodních korporacích a další změny


Obsah kurzu - školení     Určeno pro účetní, daňové poradce, auditory a všechny další profese, které musí řešit daně fyzických a právnických osob a nemají čas podrobně sledovat neustále se měnící právní úpravu a její výklady.Cíl: Seznámení s aktuálními výklady daňových změn a se změnami daňové legislativy v průběhu roku 2018, pro rok 2019 a pro roky další.Obsah: Výklad aktuálních změn a novinek v účetnictví a daních a souvisejících předpisech:* Změny pro rok 2018* Změny v daních z příjmů, DPH, daňovém řádu v průběhu roku 2018* Změny v DPH a daních z příjmů od 1. 1. 2019* Změny v EET a změny sazeb DPH v průběhu roku 2019* Související pracovněprávní změny od 1. 1. 2019 (např. důležitá změna v účasti na nemocenském pojištění), připravované pracovněprávní změny (např. novela zákoníku práce), změny v pojistném u OSVČ* Daňový balíček 2019* Novela zákona o obchodních korporacích a další změny
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Pavel BĚHOUNEK, daňový poradce
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu . Kurzovné můžete uhradit i v hotovosti na kurzu , kde Vám bude vystaven doklad o zaplacení.

SEARCHŠkolení: NOVINKY ÚČETNICTVÍ


Leden 2019 # Neuvedeno * • očekávané změny v daních z příjmů (úprava výsledku hospodaření v návaznosti na rozvahové oceňování finančních nástrojů reálnou hodnotou, řešení tzv. hybridních nesouladů, zdanění ovládané zahraniční společnosti, omezení uznatelnosti nadměrných výpůjčních výdajů a výjimky z tohoto omezení, zdanění při ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2019 # Neuvedeno * • Změny v daních z příjmů pro fyzické osoby (snížení „paušálních“ výdajů, vypořádání spoluvlastnictví, příjmy ze závislé činnosti malého rozsahu, rozšíření zaměstnaneckých benefitů, zvýšení daňového zvýhodnění na vyživované děti, úprava podmínek pro daňový bonus a další). • Změny v daních z ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2019 # Neuvedeno * • Očekávané změny v daních z příjmů (dopad zrušení II. pilíře důchodové reformy a možné rozšíření daňové podpory III. pilíře, plánované změny související se zákonem o evidenci tržeb, možné změny ZDP dané zákonem o prokazování původu majetku či očekávané další zvýšení daňového zvýhodnění na 2., ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Leden 2019 # Neuvedeno * • Změny v daních z příjmů pro fyzické osoby (snížení „paušálních“ výdajů a možnost kombinace s daňovým zvýhodněním na děti, daň stanovená paušální částkou, vypořádání spoluvlastnictví, příjmy ze závislé činnosti malého rozsahu, zvýšení daňového zvýhodnění na vyživované děti, zvýšení daňových výhod ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2019 # Neuvedeno * První poznatky z praxe - rekodifikace soukromého práva, kterou od 1.1.2014 přinesl NOZ, a na kterou navazují doprovodné změny včetně důležitých změn daňových • změna právní v oblasti DPH, nezavedení jednotné sazby 17,5 % nová sazba 10 %, místo plnění u • elektronické služby, povinné plátcovství nadále od ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Únor 2019 # Definice veřejně prospěšného poplatníka – činnost hlavní a vedlejší Zákon o účetnictví znovuzavedení jednoduchého účetnictví, limity  kategorizace účetních jednotek vedení účetnictví v plném nebo zjednodušeném ...   Kurz od firmy: InAkademia s.r.o.
Únor 2019 # Cíl semináře: Orientace v základních navržených změnách mzdového účetnictví a vybraných otázek oblasti mezd s vazbou na daně a účetnictví. Předmětem výkladu bude zejména seznámení se základními koncepčními změnami ve mzdové oblasti jako celku a dále v ...   Kurz od firmy: PRAGOECON Consulting, s.r.o.


NOVINKY V ÚČETNICTVÍ A DANÍCH pro rok 2018 - 2019

Strana: | >> 1 << | Celkem: 7 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | NOVINKY | ÚČETNICTVÍ | DANÍCHhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_75854_novinky-v-ucetnictvi-a-danich-pro-rok-2018---2019.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde