Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
kurz pro manazery - efektivni manazerske plan ovani

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Kurz pro manažery - Efektivní manažerské plánování # Rh+ marketing

Kurz manažerských dovedností vás naučí stanovovat cíle sobě i členům týmu, vytvářet obchodní plány se kterými bude radost pracovat, využívat reporty a analýzy ve své každodenní práci a v neposední řadě být pánem svého času. Budete efektivní a odpočinutí. Správné plánování je velmi důležitá manažerská dovednost. Kurz probíhá v malých skupinách 3 - 7 účastníků.
Cíle a jejich nastavování - Jste si jisti tím, že vaši kolegové a podřízení ví co po nich chcete? * Jak správně nastavit cíle sobě i ostatním členům týmu Etapy a harmonogramy * Každý cíl by se měl dělit na menší a kratší časové úseky s definovanými parametry. Každý taková etapa by měla být časově ohraničená a konkrétní kroky a etapy na sebe musí navazovat. Jak na pravidelný reporting a měření činností * Pravidelný reporting výsledků, obsahující ty správné a důležité informace může být velmi užitečný nástroj pomáhající predikovat případné problémy Práce s časem a určování priorit Konzultace a kontrola plnění - Jak to dělat efektivně a tak, aby všichni měli ponětí o tom, co se právě děje a chystá? Obchodní plán - Vytvořte si vzorový plán, který budete s radostí používat * Obchodní plán není v žádném případě “jen” bičem pro obchodníky. Především je to základní strategický materiál pro obchodní práci. Statistika a predikce * Pokud budete opravdu poctivě pracovat s naplánovanými cíli a porovnávat je se skutečným plněním, budete vždy schopni včas reagovat na potřeby trhu a potřeby své. Způsoby vyhodnocení a zpětná vazba * Spousta manažerů “zapomíná” na pravidelné hodnocení práce své a práce svých zaměstnanců. Vypracováním obchodního plánu a případným předáním na svůj obchodní tým tato práce nekončí, ale právě naopak, začíná. Je nesmírně důležité pravidelně vyhodnocovat výsledky [a zdaleka ne jen ta tvrdá čísla] a dávat a přijímat zpětnou vazbu na sebe i ostatní. Jen tak se můžete společně posouvat dále. Strategie pro udržení a získávání klíčových zákazníků, akviziční plán [Ac- plán a wanted list] * Význam strategie a obsah plánu Zapojení dalších týmů [managementu, ekonomického i právního] do strategického plánování Virtuální týmy * Pracujte týmově, pracujte projektově. Pokud budete mít práci dobře rozdělenou, stanoveny cíle, kompetence a zodpovědnosti, bude vaše práce efektivnější. Virtuální týmy jsou neviditelnou výkonnou silou. Aktualizace a následné kroky, tzv. Follow-up * Tato hluboce podceňovaná činnost dělá z neúspěšného manažera úspěšného. Pipe line - obchodní příležitosti * Víte, co to je lead, prospect, project? Víte, jak přetavit své obchodní kontakty na obchodní příležitosti? Jak vytvořit fáze příležitosti * Každá příležitost může mít různé fáze a tím i různé pravděpodobnosti vedoucí k úspěšnému uzavření obchodního případu. Je velmi užitečné stanovit milníky každého obchodní příležitosti a míru pravděpodobnosti [% vyjádření toho, že obchod “dopadne”]. Práce s předpoklady * Máme-li v našem CRM vyjádřené s jakou pravděpodobností, kdy a za kolik daný obchodní případ skončí, můžeme s těmito předpoklady a odhady racionálně pracovat. Můžeme případně pružně reagovat na tuto predikci. V opačném případě, tedy když problém neplnění odhalíme až z výsledků nebývá k nápravě čas nebo je cesta k nápravě zdlouhavá.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Pro ty, pro které se stalo slovo “nestíhám” každodenním chlebem a zaklínadlem. Seminář je určen pro uštvané a roztěkané osobnosti, kteří nevládnou času, ale čas vládne jim. Obchodníci, manažeři, majitelé firem.
  • * Tištěné materiály, elektronickou prezentaci * Oběd a občerstvení během dne * Závěrečný certifikát
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHKurzy: Kurz pro manažery


Říjen 2018 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT - 1876 - 2016-1 - 56. Autorizace Ministerstva průmyslu a obchodu ČR pro profesní kvalifikacei Specialista marketingu (kód: 66-021-N) - číslo autorizace 129 - 2015. ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Říjen 2018 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-32364 - 2015-1 - 755. Délka kurzu: 120 vyučovacích hodin Komu je kurz určen: Pro začínající manažery a vedoucí pracovníky Pro podnikatele Pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v oblastech ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Říjen 2018 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065 - 2013-1 - 347 Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového účetnictví pro získání ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Říjen 2018 # Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci, které vydáváme na základě pověření MŠMT. Zaměření Cílem rekvalifikace je naučit posluchače profesionálně a samostatně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe - ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2018 # V kurzu si ukážeme základní patterny Reactu, některé vhodné nástroje pro vývoj a v druhé části si vytvoříme jednoduchou aplikaci pro iPhone či Android.   Zaměření kurzu Kurz je zaměřen pro javascriptové vývojáře, kteří se chtějí naučit vytvářet aplikace deklarativním způsobem. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2018 # V tomto základním kurzu 3D střihu chceme už zkušeným kadeřníkům nabídnout novou metodu stříhání vlasů 3D střihem. Proč je dobré se tento střih naučit? Je to ryze česká inovativní metoda oceněná ZLATÝM POHÁREM, aneb revoluce v kadeřnickém oboru. První stříhání sice trvá hodinu až dvě, ale ...   Kurz od firmy: 3D Salon
Říjen 2018 # V tomto základním kurzu chceme již zkušeným kadeřníkům nabídnout novou metodu stříhání vlasů 3D střihem. Nabídněte Vašim zákazníkům nové moderní trendy v pánském střihu podle geometrických linií růstu vlasů. Technika tohoto střihu Vám umožní vidět vlas ve své přirozenosti a otevře Vám nové ...   Kurz od firmy: 3D Salon
Říjen 2018 # Zaměření kurzu Kurz je určen pro pokročilejší uživatele, kteří se chtějí naučit programovat v prostředí programu Excel   Po absolvování kurzu se budete orientovat v prostředí Visual Basic editoru, budete umět organizovat makra do modulů, budete umět programovat na úrovni jednotlivých buněk, listů a sešitů. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2018 # Tento kurz je určen studentům a klientům, kteří mají zájem získat ucelené a přehledné informace o náplni a smyslu práce interierového designera a této profesi se v budoucnu věnovat profesionálně. Pomocí řady prostředků, materiálů, ...   Kurz od firmy: Interier design škola INTERMEZZO
Říjen 2018 # Předpokládané znalosti Znalost programu MS Excel na úrovni kurzu Microsoft Excel - kurz programování ve VBA I   Znalost syntaxe jazyka Visual Basic 6 je výhodou   Zaměření kurzu Kurz je určen pro pokročilé uživatele, kteří si chtějí prohloubit znalosti tvorby maker v ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Kurz je určen všem, kteří se chtějí věnovat fotografování profesionálně. Je vhodný i pro zaměstnance, kteří pak mohou přispět k propagaci firmy při tvorbě e-shopů a ...   Kurz od firmy: LŠF Liberec, s. r. o.


Říjen 2018 # Pro koho je kurz určen Kurz je určen těm, kteří již mají s prezentováním zkušenosti a chtěli by své dovednosti posunout ještě dále netradiční a zábavnou formou.     Zaměření kurzu Cílem tohoto kurzu je zlepšit své prezentační dovednosti netradičním způsobem ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Kurz pro manažery - Efektivní manažerské plánování

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 13 | Celkem: 137 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Kurz | pro | manažeryhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_74827_kurz-pro-manazery---efektivni-manazerske-planovani.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde