Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
jak pri prezentaci pracovat s publikem - prez entace je skvela teprve tehdy ma li vnimave a nadsene prijemce

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Jak při prezentaci pracovat s publikem - prezentace je skvělá teprve tehdy, má-li vnímavé a nadšené příjemce # Top Vision

Získejte si posluchače a vaše prezentace bude mít dopad „Vše se zdálo být perfektní. Prezentoval jsem ve známém prostředí s moderní technikou. Prezentaci jsem měl vyšperkovanou do posledního detailu a na sobě nový oblek. Hovořil jsem se zápalem, jako vždy. Nikdo z účastníků nijak zvlášť nevyrušoval a myslím, že mě celkem poslouchali. O dva dny později si nikdo nepamatoval, že by na nějaké prezentaci byl…“ Pokud je vám příběh povědomý, přijďte a naučte se, jak pracovat s těmi nejdůležitějšími aktéry prezentace – s účastníky. Kurz je určen: všem, kteří chtějí prodat své myšlenky   všem, kteří chtějí, aby jejich prezentace nezapadly a zůstaly v paměti    Přidaná hodnota tohoto kurzu pro Vás: naučíte se správně stanovovat cíle prezentací s ohledem na své publikum   osvojíte si, jak pracovat s častými projevy chování účastníků (pasivita, vyrušování, nezájem, útoky, horlivost)   nastartujete proces sebereflexe    


Obsah kurzu - školení     Získejte si posluchače a vaše prezentace bude mít dopad„Vše se zdálo být perfektní. Prezentoval jsem ve známém prostředí s moderní technikou. Prezentaci jsem měl vyšperkovanou do posledního detailu a na sobě nový oblek. Hovořil jsem se zápalem, jako vždy. Nikdo z účastníků nijak zvlášť nevyrušoval a myslím, že mě celkem poslouchali. O dva dny později si nikdo nepamatoval, že by na nějaké prezentaci byl…“ Pokud je vám příběh povědomý, přijďte a naučte se, jak pracovat s těmi nejdůležitějšími aktéry prezentace – s účastníky. Kurz je určen: všem, kteří chtějí prodat své myšlenky všem, kteří chtějí, aby jejich prezentace nezapadly a zůstaly v paměti Přidaná hodnota tohoto kurzu pro Vás: naučíte se správně stanovovat cíle prezentací s ohledem na své publikum osvojíte si, jak pracovat s častými projevy chování účastníků (pasivita, vyrušování, nezájem, útoky, horlivost) nastartujete proces sebereflexe 
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Pokud zbývá do zahájení kurzu více než 19 dní, je celé kurzovné splatné do 14 dnů ode dne přihlášení. Kurzovné je možné hradit převodem na účet , v hotovosti v zákaznickém centru [Praha, Brno] nebo vkladem hotovosti na účet na kterékoli pobočce České spořitelny a.s. V případě pozdějšího přihlášení se doba splatnosti úměrně zkracuje.

SEARCHKurzy: Jak při prezentaci


Únor 2019 # Seminář vás seznámí s hlavními předpoklady, které podpoří účinnost firemního jazykového vzdělávání. Dozvíte se, jaké se mohou vyskytnout nedostatky při řízení jazykového vzdělávání i jaké se stávají chyby při realizaci a kontrole výsledků jazykových kurzů. * Jak připravovat, organizovat a vyhodnotit ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2019 # V průběhu semináře se naučíte, jak reagovat v konfliktu, jak vypadá konflikt a jak hádka, poznáte své preferované postupy v konfliktu. Zapracujete na svém postoji ke konfliktním situacím, seznámíte se s postupy a strategiemi, které lze pro řešení konfliktu uplatnit. Získáte podněty pro seberozvoj v oblasti zvládání konfliktů. * Konflikt jako příležitost Co vnímáme ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2018 # Znáte ten pocit sevřeného žaludku, když se blíží čas vaší prezentace nebo projevu před více lidmi? Třepou se vám ruce, nohy, bolí vás záda, polévá vás horko, na tváři a na krku se vám tvoří červené fleky? Nenechte trému, aby vás ...   Kurz od firmy: Top Vision


Červenec 2019 # Víte, že lidé si pamatují více to, jaká jste měli gesta, mimiku, oblečení a jaká byla atmosféra, než na vaše grafy a fakta? A víte, že tohle se dá docela jednoduše spojit? Seznámíte se s principy prezentace a komunikace prostřednictvím příběhu, zapracujete na na vlastních technikách a variantách prezentace. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2019 # Na semináři vás naučíme nalézt až 90 % chyb v účetnictví, a to zejména těch zásadních. Poradíme vám, jak nastavit váš účetní software pro zvýšení možnosti průběžných kontrol. Vyhledávání chyb si společně odzkoušíme na modelovém příkladu. * • úvod do ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Únor 2019 # Na semináři se dozvíte, jak snížit riziko odpovědnosti statutárního orgánu za převodní ceny, ukážeme si praktické příklady řešení z praxe, i daňově efektivní nastavení procesů a toků v rostoucí skupině. * Legislativní rámec ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2019 # Seminář seznámí účastníky s nejčastějšími chybami a nedostatky při uzavírání a realizaci smluv (předání, reklamace vad, uplatnění smluvních sankcí atd.) a navazující rozhodovací praxí soudů. Posluchači získají aktuální poznatky o zkušenostech z praxe při uzavírání a realizaci zejména ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # Lektor vás na semináři seznámí s možnými způsoby řešení problematiky diskriminace na pracovišti zaměstnavatele. Dozvíte se, jak zvládnout oznámení mobbingu a bossingu v pracovněprávních vztazích, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2019 # Cílem semináře je seznámit účetní pracovníky, účetní firmy a jejich klienty s právy a povinnosti obou smluvních stran s postupy pro správné a bezproblémové zpracování účetnictví. * • vysvětlení důležitých paragrafů ze zákona o účetnictví ve ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # Seminář vás naučí, co konkrétně přináší aktuální návrh - změní ePrivacy pro dotčené subjekty a oddělení, jak se na jeho dopady co nejlépe připravit. Na základě praktických příkladů vám budou předvedeny možnosti postupu a řešení. * • základní změny, které přinese nová ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2018 # Neuvedeno * Zadání příkladu, vysvětlení postupu zdanění a uvedení dotčených ustanovení zákonného opatření Senátu č. 340 - 2013 Sb., o dani z nabytí nemovitých věcí, praktická ukázka vyplnění daňového ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Duben 2019 # Lektorka na semináři propojuje účetní a daňové předpisy ve vazbě na pojmy dle občanského zákoníku. Zaměří se na praktické případy. Citovány budou i některé interpretace Národní účetní rady, které se danou problematikou zabývají. Důraz bude kladen na účetní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Jak při prezentaci pracovat s publikem - prezentace je skvělá teprve tehdy, má-li vnímavé a nadšené příjemce

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 16 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Jak | při | prezentaci | pracovathttp://studium-kurzy.cz/skoleni_74773_jak-pri-prezentaci-pracovat-s-publikem---prezentace-je-skvela-teprve-tehdy--ma-li-vnimave-a-nadsene-prijemce.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde