Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
ajurveda jako zivotni styl

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Ájurvéda jako životní styl # Welko Team s.r.o.

Ájurvéda nám dává možnost žít v souladu s přírodou a tím nastolit ve svém těle zdraví a rovnováhu. V současné době mnoho z nás hledá ucelený systém založený na přírodních principech, s jehož pomocí bychom mohli aktivně posílit svoji kondici a zdraví. Ájurvéda, nauka o dlouhověkosti, považovaná za nejstarší dochovaný léčebný systém může být tou cestou, kterou hledáme. Ájurvéda je praktická, jednoduchá, sympaticky liberální a beze stopy fanatismu.
V současné době mnoho z nás hledá ucelený systém založený na přírodních principech, s jehož pomocí bychom mohli aktivně posílit svoji kondici a zdraví. Ájurvéda, nauka o dlouhověkosti, považovaná za nejstarší dochovaný léčebný systém může být tou cestou, kterou hledáme. Zabývá se každým jedincem individuálně a přitom nabízí komplexní, celostní přístup, skládající se z harmonické výživy, denního režimu, bylinných terapií, detoxikací, pohybu, relaxace a meditace. Je vhodná i pro nás, Evropany, neboť při bližším seznámení s ní zjistíme podobnost či shodu s některými postupy našich předků, ať již ve stravování, či bylinné terapii. Přestože funguje napříč staletími, není strnulou vědou, ale vstřebává neustále nové poznatky a reaguje na ně ve svých doporučeních. Ájurvéda je praktická, jednoduchá, sympaticky liberální a beze stopy fanatismu. Dává nám možnost žít v souladu s přírodou a tím nastolit ve svém těle zdraví a rovnováhu. Nestojí svým pojetím proti klasické medicíně, ale vhodně ji doplňuje při řešení různých chronických obtíží a v dnešní době tak častých alergií i jiných civilizačních onemocnění. Je otevřena každému, kdo má zájem své zdraví obnovit a udržet vlastním poznáním svého těla a přírodních zákonitostí.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • * výživové poradce * nejširší veřejnosti
  • specialistka na ájurvédu, Dana Vejsadová
  • PO UKONČENÍ KURZU OBDRŽÍ POSLUCHAČI OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Ájurvéda jako životní


Září 2019 # Ájurvéda nám dává možnost žít v souladu s přírodou a tím nastolit ve svém těle zdraví a rovnováhu. V současné době mnoho z nás hledá ucelený systém založený na přírodních principech, s jehož pomocí bychom mohli aktivně posílit svoji kondici a zdraví. Ájurvéda, nauka o dlouhověkosti, považovaná za nejstarší dochovaný léčebný systém může být tou cestou, kterou ...   Kurz od firmy: Welko Team s.r.o.


Ájurvéda jako životní styl

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Ájurvéda | jako | životní | stylhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_73802_ajurveda-jako-zivotni-styl.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde