Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
behavioralni interview

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Behaviorální interview # agentura Motiv P s.r.o.

Každý seriózní uchazeč bude na pracovní pohovor nejspíš připraven. Připraví si minimálně odpovědi na důležité, byť stereotypní otázky týkající se jeho silných a slabých stránek či motivace k práci zrovna ve vaší firmě. Jak se ale ptát ještě jinak? Jak umět rozlišit realitu od stylizace? Odpovědi naleznete v kurzu Behaviorální interview. Proniknete-li do principů tohoto specifického dotazování, máte zaručeno, že zefektivníte svůj nábor. Přirozenou formou totiž získáte maximum věcných informací a naučíte se odhalovat skutečné vlastnosti a dovednosti dotazovaných.


Obsah kurzu - školení     Každý seriózní uchazeč bude na pracovní pohovor nejspíš připraven. Připraví si minimálně odpovědi na důležité, byť stereotypní otázky týkající se jeho silných a slabých stránek či motivace k práci zrovna ve vaší firmě. Jak se ale ptát ještě jinak? Jak umět rozlišit realitu od stylizace? Odpovědi naleznete v kurzu Behaviorální interview. Proniknete-li do principů tohoto specifického dotazování, máte zaručeno, že zefektivníte svůj nábor. Přirozenou formou totiž získáte maximum věcných informací a naučíte se odhalovat skutečné vlastnosti a dovednosti dotazovaných.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHKurzy: Behaviorální interview
Behaviorální interview

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Behaviorální | interviewhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_73137_behavioralni-interview.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde