Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
joomla - zakladni kurz

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: JOOMLA! - základní kurz # JUBELA, s.r.o.

Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem. Optimální počet posluchačů v kurzu je šest až osm. Každý posluchač má k dispozici samostatný počítač a obdrží zdarma kvalitní literaturu ke kurzu. V průběhu kurzu je k dispozici občerstvení a během přestávek možnost volného přístupu na internet.Požadované vstupní znalosti: základy práce v prostředí Microsoft Windows a znalost internetu.Základní kurz pro ty, kteří se chtějí rychle a efektivně naučit vytvářet webové prezentace v jednom z nejznámějších redakčních systémů.Kurz je rozdělen do bloků s následujícím přehledem probírané látky: Obsluha základních programů pro přístup do internetu   Seznámení s redakčním systémem Joomla!   Stažení instalačního balíčku a všech potřebných částí   Instalace balíčku na lokální prostředí – Localhost   Ukázka uživatelského a administračního rozhraní   Změna a správa šablony   Základní nastavení systému a administrace   Tvorba kategorií   Tvorba článků a řazení do kategorií   Integrace a rozšíření pluginů   Tvorba Víceúrovňového menu   Integrace projektu na web   Zadání samostatné práce   Závěrečné procvičení výše uvedených témat     Po absolvování kurzu obdrží každý účastník osvědčení o absolvování kurzu - certifikát.Rozsah výuky a organizace výuky: Celková délka kurzu je jeden školicí den, vždy 9:00 – 16:00 hodin.   Kurz probíhá ve skupinách prezenční formou na učebně.   Součástí kurzu je malé občerstvení, nealkoholické nápoje a káva nebo čaj.   Všichni účastníci obdrží ke kurzu studijní materiály, případně kvalitní literaturu k dalšímu studiu.   Kurz vždy probíhá na našich pražských učebnách. V případě dohody s účastníky je možno kurz absolvovat internátně na našem vzdělávacím středisku na Zbirohu (.kvasek.cz), nebo na našich učebnách na Karlovarsku   Kurz vyučuje tým zkušených lektorů: Ing. Michal Bureš, CSc., Ing. Vladimír Kapic, Mgr. Rostislav Peška, Ing. Marek Laurenčík, MBA, Jan Andrš, Ing. Martin Štěpánek a další odborníci k některým dílčím tématům kurzu.   Podrobné informace o kurzu naleznete na našem webu:. - pocitacove-vzdelavani - kurz - joomla-zakladni-kurz - Podrobnou osnovu ke stažení naleznete:. - file - joomla-zakladni-kurz.pdf


Obsah kurzu - školení     Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem. Optimální počet posluchačů v kurzu je šest až osm. Každý posluchač má k dispozici samostatný počítač a obdrží zdarma kvalitní literaturu ke kurzu. V průběhu kurzu je k dispozici občerstvení a během přestávek možnost volného přístupu na internet.Požadované vstupní znalosti: základy práce v prostředí Microsoft Windows a znalost internetu.Základní kurz pro ty, kteří se chtějí rychle a efektivně naučit vytvářet webové prezentace v jednom z nejznámějších redakčních systémů.Kurz je rozdělen do bloků s následujícím přehledem probírané látky:Obsluha základních programů pro přístup do internetuSeznámení s redakčním systémem Joomla!Stažení instalačního balíčku a všech potřebných částíInstalace balíčku na lokální prostředí – LocalhostUkázka uživatelského a administračního rozhraníZměna a správa šablonyZákladní nastavení systému a administraceTvorba kategoriíTvorba článků a řazení do kategoriíIntegrace a rozšíření pluginůTvorba Víceúrovňového menuIntegrace projektu na webZadání samostatné práceZávěrečné procvičení výše uvedených témat  Po absolvování kurzu obdrží každý účastník osvědčení o absolvování kurzu - certifikát.Rozsah výuky a organizace výuky:Celková délka kurzu je jeden školicí den, vždy 9:00 – 16:00 hodin.Kurz probíhá ve skupinách prezenční formou na učebně.Součástí ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Michal Bureš, CSc., Ing. Vladimír Kapic, Mgr. Rostislav Peška, Ing. Marek Laurenčík, MBA, Jan Andrš, Ing. Martin Štěpánek a další odborníci k některým dílčím tématům kurzu.
  • Každý účastník obdrží po závazném objednání kurzu zálohovou fakturu splatnou před zahájením kurzu , na jejímž základě bude do kurzu přijat. Po ukončení kurzu obdrží každý účastník daňový doklad. V případě stálých účastníků nebude požadována zálohová platba a po ukončení kurzu obdrží daňový doklad s dvoutýdenní splatností.

SEARCHŠkolení: JOOMLA!


Březen 2019 # Pokud byste chtěli, můžeme vám před začátkem kurzu pro Vás zařídit vaši vlastní doménu na internetu, kam své webové stránky i elektronický obchod (v samostatné subdoméně nebo v podřízeném adresáři) vytvořený na kurzu pouze přesunete (jak, tak to se dozvíte na školení). V tom případě nás kontaktujte ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Zaměření kurzu Kurz Joomla! – webové stránky za jeden den je určen všem, kteří si chtějí rychle a účinně vytvořit vlastní webovou prezentaci, aniž by potřebovali jakékoli znalosti webových technologií. Je ideální pro začínající podnikatele, vedoucí organizací a kroužků nebo pro ty, kteří si chtějí založit osobní prezentaci na ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2019 # Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem. Optimální počet posluchačů v kurzu je šest až osm. Každý posluchač má k dispozici samostatný počítač a obdrží zdarma kvalitní literaturu ke kurzu. V průběhu kurzu je k dispozici občerstvení a během přestávek možnost volného přístupu na internet. ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


Duben 2019 # Základní kurz pro ty, kteří se chtějí rychle a efektivně naučit vytvářet webové prezentace v jednom z nejznámnějších redakčních systémů. . - pocitacove-vzdelavani - kurz - joomla-zak...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


JOOMLA! - základní kurz

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | JOOMLA! | základní | kurzhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_73059_joomla----zakladni-kurz.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde