Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
implementing cisco ip telephony and video pa rt 1

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Implementing Cisco IP Telephony and Video, Part 1 # Alef NULA, a.s.

Cíle kurzuCisco IP ephony & Video, Part 1 (CIPTV1) v1.0 je pětidenní kurz který naučí studenta jak postupovat při implementaci Cisco Collaboration řesení v rámci jedné lokality. Tento kurz je primárně zaměřen na Cisco Unified Communications Manager verze 10.X. Cisco Unified Communications Manager je hlavní kompomentou Cisco Collaboration řesení, který zajišťuje signalizaci a směrování hovorů. V rámci praktických cvičení si uchazeč prakticky vyzkouší jako postupovat při základní konfiguraci Cisco Unified Communications Manageru, jak nakonfigurovat MGCP - H.323 - SIP hlasové brány a trunky. Kurz popisuje jak postupovat při konfiguraci číslovacího plánu pro uskutečňování hovorů v rámci jedné lokality a mimo tuto lokalitu (do PSTN). V rámci kurzu jsou uchazeči seznámeni i s implementací multimediálních zdrojů (např. Konferenční most nebo transkodéry), s možnostmi audio a video konference a se základy problematiky QoS pro collaboration řešení.Obsah kurzu+ Úvod do problematiky Cisco Unified Communications Manager + Architektura a typické scénáře nasazení + Možnosti redundance + Instalace systému a prvotní konfigurace služeb + Registrace koncových zařízení a konfigurace uživatelů+ Implementace číslovacího plánu pro tzv. Single-Site model + Komponenty číslovacího plánu + Adresace koncových zařízení + Konfigurace oprávnění pro volání + Manipulace s čísly+ Směrování hovorů do PSTN + Popis protokolů MGCP - H.323 - SIP + Konfigurace hlasových bran + Popis funkcionality CUBE (Cisco Unified Border Element) + SIP trunk+ Multimediální zdroje CUCM + Music On Hold + Media Termination Point+ Audio - video konferenční služby + Popis prvků využívaných pro konferenční hovory + Cisco ePresence Server + Cisco ePresence Conductor + Cisco ePresence MSE 8000+ Problematika QoS v sítích s collaboration řešením + Úvod do QoS + Principy a komponenty QoSPředpokladyKurz je vhodný pro účastníky, kteří již teoretické znalosti VoIP sítí, případně absolvovali školení VOICE0.Studijní materiályVšichni účastníci obdrží originál studijních materiálů Cisco.


Obsah kurzu - školení     Cíle kurzuCisco IP ephony & Video, Part 1 (CIPTV1) v1.0 je pětidenní kurz který naučí studenta jak postupovat při implementaci Cisco Collaboration řesení v rámci jedné lokality. Tento kurz je primárně zaměřen na Cisco Unified Communications Manager verze 10.X. Cisco Unified Communications Manager je hlavní kompomentou Cisco Collaboration řesení, který zajišťuje signalizaci a směrování hovorů. V rámci praktických cvičení si uchazeč prakticky vyzkouší jako postupovat při základní konfiguraci Cisco Unified Communications Manageru, jak nakonfigurovat MGCP - H.323 - SIP hlasové brány a trunky. Kurz popisuje jak postupovat při konfiguraci číslovacího plánu pro uskutečňování hovorů v rámci jedné lokality a mimo tuto lokalitu (do PSTN). V rámci kurzu jsou uchazeči seznámeni i s implementací multimediálních zdrojů (např. Konferenční most nebo transkodéry), s možnostmi audio a video konference a se základy problematiky QoS pro collaboration řešení.Obsah kurzu+ Úvod do problematiky Cisco Unified Communications Manager + Architektura a typické scénáře nasazení + Možnosti redundance + Instalace systému a prvotní konfigurace služeb + Registrace koncových zařízení a konfigurace uživatelů+ Implementace číslovacího plánu pro tzv. Single-Site model + Komponenty číslovacího plánu + Adresace koncových zařízení + Konfigurace oprávnění pro volání + Manipulace s čísly+ Směrování hovorů do PSTN + Popis protokolů MGCP - H.323 - SIP + ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Cena školení je hrazena na základě vydané faktury, která bude stávajícím zákazníkům zaslána po školení na adresu uvedenou na objednávce, přičemž splatnost faktury je deset dní. Při prodlení s úhradou vystavené faktury bude vyúčtován objednateli úrok z prodlení ve výši 0,1% z dlužné částky za každý i započatý den prodlení. Novým zákazníkům zasíláme zálohové faktury, které je třeba uhradit před začátkem kurzu . Po skončení kurzu poté následně posíláme standardní fakturu. Storno podmínky * zrušení objednávky ve lhůtě kratší než jeden týden před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 100% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než jeden týden, ale kratší než dva týdny před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 40% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než dva týdny, ale kratší než 1 měsíc před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 10% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než 1 měsíc před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 0% ceny školení. Zrušení kurzu : Pokud nebude o konkrétní kurz dostatečný zájem [alespoň 5 posluchačů], bude kurz zrušen [nejpozději týden před začátkem] a všem přihlášeným bude nabídnut nejbližší volný termín. Potvrzení účasti: Přihlášky na jednotlivé kurzy jsou potvrzeny jeden týden před zahájením kurzu .

SEARCHŠkolení: Implementing Cisco


Říjen 2018 # Cíle kurzuTento kurz je zameřen na nasazení a správu Cisco UCS systému (Cisco Unified Computing System). Účastníci se naučí, jakým zpusobem konfigurovat a spravovat Cisco UCS servery s pomocí konsolidovaných I - O adaptérů (LAN a SAN - FCoE). Zjistí, jak je možné virtualizovat parametry serveru (WWN, MAC, UUID, atp.) a tím zajistit ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Prosinec 2018 # Cíle kurzuŠkolení seznamuje účastníky se širšími základy Cisco datacentrových technologií. Účastník kurzu pozná základní komponenty a architekturu datového centra. Probírány jsou přepínače rodiny Nexus (7000, 5500, 2000 a 1000V), SAN přepínače rodiny MDS (9500, 9100), Cisco Unified Computing System (rackmount a blade ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Říjen 2018 # Cíle kurzuPodrobně seznámit se způsoby zabezpečení dat, která procházejí síťovou infrastrukturou. Implementaci řešení Cisco VPN. Účastnící získají zkušenosti s konfigurací site-to-site a Remote-Access VPN na ASA 5500X a Cisco IOS směrovačích. Školení obsahuje nové trendy v konfiguraci jako je FlexVPN na přepínačích a konfiguraci Dynamic ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.


Listopad 2018 # Cíle kurzuTento pětidenní kurz připraví síťové bezpečnostní inženýry pro dovednosti a znalosti potřebné pro konfiguraci Cisco bezpečnostních řešení s použitím Cisco přepínačů, Cisco směrovačů a Cisco firewallů Adaptive Security Appliance (ASA). Dále se naučí implementovat a spravovat zabezpečení na Cisco ASA firewallech, Cisco ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Listopad 2018 # Cíle kurzuTento pětidenní kurz připraví síťové bezpečnostní inženýry pro dovednosti a znalosti potřebné pro nasazení Cisco ASA Next-Generation Firewall (NGFW), stejně jako nastavení webové bezpečnosti, cloud webové bezpečnosti a zabezpečení e-mailu se schopností realizovat a řídit bezpečnost na Cisco ASA firewallech využívající řešení ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Květen 2019 # Cíle kurzuJedná se o třetí ze čtyř kurzů, které jsou určeny k přípravě na CCNP-SP certifikaci. Tato skupina školení a testů připraví studenty k práci na profesionální úrovni v prostředí poskytovatelů služeb. Po absolvování tohoto kurzu bude student schopen:+ Popsat vlastnosti MPLS a jak jsou v MPLS značky alokovány a ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Červen 2019 # Cíle kurzuJedná se o čtvrtý tj. poslední ze čtyř kurzů, které jsou určeny k přípravě na CCNP-SP certifikaci. Tato skupina školení a testů připraví studenty k práci na profesionální úrovni v prostředí poskytovatelů služeb. Po absolvování tohoto kurzu bude student schopen:Implementovat VPN technologie používané v ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Říjen 2018 # Cíle kurzuCílem WIFUND v1.0 je poskytnout studentům informace a praktické aktivity, které jim pomůžou při designu, instalaci, konfiguraci, monitoringu a řešení problémů v Cisco Wireless LAN (WLAN). Kurz poskytne základy WLAN, praktické postupy konfigurace zařízení Cisco, včetně přístopových bodů (AP) a kontrolerů, nastavení a ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Říjen 2018 # Cíle kurzuCIPTV2 je pětidenní kurz který seznámí účastníky s pokročilejší konfigurací Cisco Unified Communications Manageru a dále s implementací prvků Cisco VCS-C a Cisco Expressway. Účastník tak získá zkušenosti pro návrh a implementaci uceleného collaboration řešení pro komplexní (tzv. multi-site) projekty. Součástí kurzu je i ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Listopad 2018 # Cíle kurzuKurz je určen pro zájemce, kteří si chtějí rozšířit znalosti o bezpečnosti na Cisco směrovačích a přepínačích. Účastník bude schopen instalovat bezpečnostní funkce na směrovačích, monitorovat a odhalovat problémy síťových zařízení. Dokáže vytvořit model bezpečné sítě, na které bude zajištěna integrita, důvěrnost a dostupnost je...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Listopad 2018 # Cíle kurzuKurz je určen pro technické inženýry zodpovědné za design, implementaci a troubleshooting QoS v síti. Hlavní náplní je DiffServ model a mechanismy, které se v něm používají. Test odpovídající kurzu QoS je součástí certifikace k získání titulu CCIP - Cisco Certified Internetwork Professional a CCVP – Cisco Certified Voice Professional.Obsah kurzu+ Úvod do ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.


Listopad 2018 # Cíle kurzuZískat ucelené informace o konfiguraci, monitoringu a řešení problémů v Cisco přepínaných sítích. Konfigurace a údržba přepínačů řady Catalyst. Test odpovídající kurzu SWITCH je součástí certifikace k získání titulu CCNP - Cisco Certified Network Professional a CCDP - Cisco Certified Design Professional.Obsah kurzu+ Design přepínaných ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.


Implementing Cisco IP Telephony and Video, Part 1

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 13 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Implementing | Cisco | Telephony | andhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_71623_implementing-cisco-ip-telephony-and-video--part-1.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde