Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
verejna podpora v praktickych prikladech

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Veřejná podpora v praktických příkladech # Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová

Obsah semináře: * Rozbor znaků veřejné podpory. Novinky v rozhodovací praxi institucí EU. * Základní principy při poskytování a přijímání veřejné podpory. Sytém pravidel, základní zásady atd. Jak zacházet s pravidly. * Služby obecného hospodářského zájmu (SOHZ) a jejich místo v systému pravidel veřejné podpory. Aplikace v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb. Podmínky použití, základní zásady. * Financování infrastruktury z hlediska pravidel EU pro oblast veřejné podpory. Dělení infrastruktur. Rozhodnutí EK v této oblasti. Využití SOHZ a blokové výjimky. * Financování sportu a veřejná podpora. Rozhodnutí EK v této oblasti. - Financování sportovní infrastruktury. Určení sportovních infrastruktur, u nichž je třeba pravidla veřejné podpory aplikovat. Využití SOHZ a blokové výjimky. - Financování sportovních klubů. Možnosti, sporné a rizikové momenty. - Financování dalších sportovních akcí. * Majetkové dispozice z pohledu veřejné podpory. Kdy se jedná o veřejnou podporu a kdy nikoliv. Postupy, doporučení. * Financování subjektů kontrolovaných veřejným sektorem z hlediska pravidel pro veřejnou podporu – příspěvkové organizace, municipální či krajské společnosti, státní podniky atd. Kdy jde o veřejnou podporu a kdy nikoliv. * Dotazy, diskuse.


Obsah kurzu - školení     Obsah semináře: * Rozbor znaků veřejné podpory. Novinky v rozhodovací praxi institucí EU. * Základní principy při poskytování a přijímání veřejné podpory. Sytém pravidel, základní zásady atd. Jak zacházet s pravidly. * Služby obecného hospodářského zájmu (SOHZ) a jejich místo v systému pravidel veřejné podpory. Aplikace v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb. Podmínky použití, základní zásady. * Financování infrastruktury z hlediska pravidel EU pro oblast veřejné podpory. Dělení infrastruktur. Rozhodnutí EK v této oblasti. Využití SOHZ a blokové výjimky. * Financování sportu a veřejná podpora. Rozhodnutí EK v této oblasti. - Financování sportovní infrastruktury. Určení sportovních infrastruktur, u nichž je třeba pravidla veřejné podpory aplikovat. Využití SOHZ a blokové výjimky. - Financování sportovních klubů. Možnosti, sporné a rizikové momenty. - Financování dalších sportovních akcí. * Majetkové dispozice z pohledu veřejné podpory. Kdy se jedná o veřejnou podporu a kdy nikoliv. Postupy, doporučení. * Financování subjektů kontrolovaných veřejným sektorem z hlediska pravidel pro veřejnou podporu – příspěvkové organizace, municipální či krajské společnosti, státní podniky atd. Kdy jde o veřejnou podporu a kdy nikoliv. * Dotazy, diskuse.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • JUDr. Michael Kincl - Veřejné podpoře se věnuje od roku 2000, kdy začal pracovat jako právník a zástupce ředitele odboru veřejné podpory Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. V současné době je asistentem předsedy senátu Nejvyššího soudu ČR. Autor řady odborných článků a několika monografií zaměřených na problematiku veřejné podpory. Zpracovává odborné expertízy a vykonává metodické poradenství v oblasti veřejné podpory. Působil v České asociace pro soutěžní právo.
  • PLATBA ZA SEMINÁŘ A JEHO VYÚČTOVÁNÍ: Po obdržení přihlášky zašleme objednateli [účastníkovi] potvrzení o registraci na semináři současně s výzvou k platbě za seminář [semináře] s přiděleným variabilním symbolem. Platbu provedete na naše číslo účtu 84141061 - 0100 [KB, pobočka Praha 6]. Daňový doklad [fakturu s vyúčtováním] obdrží účastník poštou v termínu předepsaném zákonem po připsání platby na náš účet. V mimořádných případech lze platit na semináři u registrace. V tomto případě obdrží účastník příjmový pokladní doklad o zaplacení a následně poštou řádný daňový doklad. Ve vložném [cena semináře] je zahrnuto drobné občerstvení. Při neúčasti účastníka [nebo jeho náhradníka] účastnický poplatek nevracíme. Účastnický poplatek vrátíme pouze na základě písemného zrušení přihlášky do tří dnů před konáním akce. Registrace účastníků na semináři je vždy od 8.30 hodin do 9.00 hodin – tj. půl hodiny před zahájením semináře. Registrace účastníků seminářů konaných ve Starých Splavech je od 10.30 do 11.00 hodin [ubytování účastníků od 9.00 hodin].

SEARCHKurzy: Veřejná podpora


Březen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-202 - 2015, název akreditace: Veřejná podpora - praktické otázky Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Září 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-202 - 2015, Název akreditace: Veřejná podpora - praktické otázky Akreditace: MV : Cílem semináře je objasnit si základní znaky a pravidla veřejné ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Duben 2019 # Obsah semináře: * Definiční znaky veřejné podpory s přihlédnutím k rozhodovací praxi institucí EU. * Příspěvkové organizace a další subjekty z pohledu pravidel veřejné podpory. Aplikace možných pravidel (služby obecného hospodářského zájmu, bloková výjimka apod.) * Investice a majetkové podíly veřejných institucí a ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


Veřejná podpora v praktických příkladech

Strana: | >> 1 << | Celkem: 3 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Veřejná | podpora | praktických | příkladechhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_70523_verejna-podpora-v-praktickych-prikladech.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde