Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
novela stavebniho zakona v praxi autorizovany ch osob a investoru

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Novela stavebního zákona v praxi autorizovaných osob a investorů # SEKURKON s.r.o.

Novela stavebního zákona v praxi autorizovaných osob a investorů Seminář je akreditován u MV ČR pro průběžné vzdělávání úředníků pod číslem AK - PV-160 - 2018 Seminář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKAIT a ČKA Cíl semináře: Od 1. 1. 2018 nabude účinnosti dlouho očekávaná tzv. velká novela stavebního zákona, provedená zákonem č. 225 - 2017 Sb., která přináší mnohé změny včetně novelizace řady právních předpisů v oblasti stavebnictví. Cílem školení je přiblížit posluchačům podstatné změny právní úpravy, které novela přináší pro výkon profese autorizovaných osob, výkon technického dozoru i pro investory v rámci plánování investičních akcí. Seminář je určen: Pro autorizované osoby, pracovníky stavebních firem, projektanty, stavební úřady, investiční úřady, úředníky nezávislé profesionály poskytující technický dozor, širokou stavební veřejnost. Program: Změny právních předpisů v přehledu Koncepční změny provedené novelou SZ a jejich dopad na stavební činnost Nové pojmy ve stavebním zákoně Změny v příslušnosti stavebních úřadů, orgán územního plánování a stavební úřad jako dotčený orgán, závazné stanovisko orgánu územního plánování Územní řízení a nové principy při umisťování a povolování staveb Záměry nevyžadují ohlášení ani stavební povolení, ohlašované záměry Společné povolení Změny u stavebního řízení Změna stavby před dokončením a nepodstatná odchylka Kolaudace staveb Očekávané změny v prováděcích předpisech a vyhlášce o dokumentaci staveb Lektoruje: JUDr. Petra Adámková, Ph.D.


Obsah kurzu - školení     Novela stavebního zákona v praxi autorizovaných osob a investorů Seminář je akreditován u MV ČR pro průběžné vzdělávání úředníků pod číslem AK - PV-160 - 2018 Seminář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKAIT a ČKA Cíl semináře: Od 1. 1. 2018 nabude účinnosti dlouho očekávaná tzv. velká novela stavebního zákona, provedená zákonem č. 225 - 2017 Sb., která přináší mnohé změny včetně novelizace řady právních předpisů v oblasti stavebnictví. Cílem školení je přiblížit posluchačům podstatné změny právní úpravy, které novela přináší pro výkon profese autorizovaných osob, výkon technického dozoru i pro investory v rámci plánování investičních akcí. Seminář je určen: Pro autorizované osoby, pracovníky stavebních firem, projektanty, stavební úřady, investiční úřady, úředníky nezávislé profesionály poskytující technický dozor, širokou stavební veřejnost. Program: Změny právních předpisů v přehledu Koncepční změny provedené novelou SZ a jejich dopad na stavební činnost Nové pojmy ve stavebním zákoně Změny v příslušnosti stavebních úřadů, orgán územního plánování a stavební úřad jako dotčený orgán, závazné stanovisko orgánu územního plánování Územní řízení a nové principy při umisťování a povolování staveb Záměry nevyžadují ohlášení ani stavební povolení, ohlašované záměry Společné povolení Změny u stavebního řízení Změna stavby před dokončením a nepodstatná odchylka Kolaudace staveb Očekávané ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Pro autorizované osoby, pracovníky stavebních firem, projektanty, stavební úřady, investiční úřady, úředníky nezávislé profesionály poskytující technický dozor, širokou stavební veřejnost.
  • Sekurkon O nás Reference Kontakt Archiv akcí Kalendář akcí Naši lektoři Literatura on-line Fotogalerie Sympozium Mosty Přihlásit - Registrace Novela stavebního zákona v praxi autorizovaných osob a investorů 5. června 2018 Hotel Slavia, Solniční 15 - 17, Brno Kód akce: 98263 Cena od: 1600 bez DPH Novela stavebního zákona v praxi autorizovaných osob a investorů Seminář je akreditován u MV ČR pro průběžné vzdělávání úředníků pod číslem AK - PV-160 - 2018 Seminář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích
  • Účastníci obdrží materiály zpracované lektorkou a akreditované osvědčení MV ČR a osvědčení ČKAIT a ČKA.  
  • Závaznou přihlášku s potvrzením o úhradě účastnického poplatku zašlete nejpozději do 5. dne před konáním akce. Cena akce je stanovena dohodou mezi dodavatelem [SEKURKON] a odběratelem [účastník]. Poplatek lze po domluvě uhradit na místě při registraci v hotovosti. Na základě doručené závazné přihlášky vystavíme do 5 dnů zálohovou fakturu. SEKURKON s.r.o. IČ: 29301998, DIČ: CZ29301998 Podmínky storna: Při zrušení účasti do 10 dnů před konáním akce vracíme 70 % a do 5 dnů 50 % z celkového poplatku za akci. [Rozhodující je den doručení!] Při neúčasti přihlašovaného nebo jeho náhradníka poplatek nevracíme. Přihlašující organizace [objednavatel] akceptuje nabídku dodavatele a závazně objednává účastníka na akci. Platba provedená před termínem konání akce je zálohou ve výši 100 % sjednané ceny, zúčtování bude provedeno v zákonných lhůtách předáním daňového dokladu.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Novela stavebního zákona


Červen 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-59 - 2014, název akreditace: Velká novela stavebního zákona v praxi a judikatuře soudů Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Červen 2018 # Novela stavebního zákona, jež nabyla účinnosti 1. ledna 2018 má dopad jak na činnost stavebních úřadů, tak na přípravu staveb z hlediska investorů a dalších subjektu pohybujících se v této oblasti. Seminář je zaměřen ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-59 - 2014, název akreditace: Velká novela stavebního zákona v praxi a judikatuře soudů Akreditace: MV 1.ledna ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Září 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-182 - 2017, název akreditace: Velká novela stavebního zákona v praxi a judikatuře soudů Akreditace: MV 1. ledna 2018 nabyla účinnosti očekávaná ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Květen 2018 # Odborný program semináře: * Obecné informace - náležitosti závazných stanovisek dotčených orgánů - závazná stanoviska orgánů územního plánování koordinující využití území ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Červen 2018 # Novela stavebního zákona v praxi autorizovaných osob a investorů Seminář je akreditován u MV ČR pro průběžné vzdělávání úředníků pod číslem AK - PV-160 - 2018 Seminář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKAIT a ČKA Cíl semináře: Od 1. 1. 2018 nabude účinnosti dlouho očekávaná tzv. ...   Kurz od firmy: SEKURKON s.r.o.
Duben 2018 # Od ledna 2018 nabude účinnosti dlouho očekávaná a kontroverzní velká novela stavebního zákona, provedená zákonem č. 225 - 2017 Sb., která zásadním způsobem mění doposud užívané postupy ve stavebním právu. Cílem semináře je seznámit posluchače s obsahem novely stavebního zákona a poskytnout přehled nejvýznamnějších změn v oblasti územního ...   Kurz od firmy: BETONCONSULT, s.r.o.
Květen 2018 # Školení je určeno pracovníkům stavebních úřadů a dotčených orgánů, investorům, projektantům a inženýrským organizacím. Lektor kurzu: Ing. Marcela PAVLOVÁ Náměstkyně ministryně pro místní rozvoj, podílí se na přípravě novel stavebního zákona a prováděcích předpisů k němu, zkušená lektorka. ...   Kurz od firmy: Intellego - vzdělávací agentura


Novela stavebního zákona v praxi autorizovaných osob a investorů

Strana: | >> 1 << | Celkem: 8 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Novela | stavebního | zákona | praxihttp://studium-kurzy.cz/skoleni_69556_novela-stavebniho-zakona-v-praxi-autorizovanych-osob-a-investoru.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde