Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
troubleshooting cisco data center infrastruct ure

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Troubleshooting Cisco Data Center Infrastructure # Alef NULA, a.s.

Cíle kurzuŠkolení DCIT (troubleshooting Cisco Data Center Infrastructure) je 5-ti denní kurs zaměřený na Troubleshooting LAN a SAN řešení na Cisco Nexus switchích, UCS serverech a Cisco ACI (Application Centric Infrastructure). Kurs umožnuje získání praktických zkušeností s troubleshootingem datacentrové infrastruktury provozované nad těmito technologiemi.Kurs by měl pomoci účastníkům s přípravou na získání Cisco CCNP DC certifikace, i zajistit profesionální zkušenost pro troubleshooting DC prostředí.Obsah kurzu Troubleshooting L2 technologií, jako STP, port channel, vPC, Cisco FabricPath, a FEX Troubleshooting first-hop redundance, routing, a CFS uvnitř data centra Troubleshooting virtualizačních řešení, jako jsou OTV, VRF, a VXLAN Troubleshooting storage area networks (SAN), Fibre Channel, FCoE, zoning, NPV a NPIV Troubleshooting data center unified computingPředpokladyÚčastník kursu by měl mít pro úspěšné absolvování kursu znalosti z následujících oblastí: Znalost LAN a SAN sítí Znalost data center storage Znalost data center virtualizace Znalost Cisco Unified Computing System Znalost Cisco ACI and UCS Director Orientace v produktové řadě Cisco Nexus and MDS Orientace v síťových prostředích a znalost switchingu a routinguStudijní materiályVšichni účastníci kursu obdrží elektronickou verzi Cisco student guide.


Obsah kurzu - školení     Cíle kurzuŠkolení DCIT (troubleshooting Cisco Data Center Infrastructure) je 5-ti denní kurs zaměřený na Troubleshooting LAN a SAN řešení na Cisco Nexus switchích, UCS serverech a Cisco ACI (Application Centric Infrastructure). Kurs umožnuje získání praktických zkušeností s troubleshootingem datacentrové infrastruktury provozované nad těmito technologiemi.Kurs by měl pomoci účastníkům s přípravou na získání Cisco CCNP DC certifikace, i zajistit profesionální zkušenost pro troubleshooting DC prostředí.Obsah kurzu Troubleshooting L2 technologií, jako STP, port channel, vPC, Cisco FabricPath, a FEX Troubleshooting first-hop redundance, routing, a CFS uvnitř data centra Troubleshooting virtualizačních řešení, jako jsou OTV, VRF, a VXLAN Troubleshooting storage area networks (SAN), Fibre Channel, FCoE, zoning, NPV a NPIV Troubleshooting data center unified computingPředpokladyÚčastník kursu by měl mít pro úspěšné absolvování kursu znalosti z následujících oblastí: Znalost LAN a SAN sítí Znalost data center storage Znalost data center virtualizace Znalost Cisco Unified Computing System Znalost Cisco ACI and UCS Director Orientace v produktové řadě Cisco Nexus and MDS Orientace v síťových prostředích a znalost switchingu a routinguStudijní materiályVšichni účastníci kursu obdrží elektronickou verzi Cisco student guide.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Cena školení je hrazena na základě vydané faktury, která bude stávajícím zákazníkům zaslána po školení na adresu uvedenou na objednávce, přičemž splatnost faktury je deset dní. Při prodlení s úhradou vystavené faktury bude vyúčtován objednateli úrok z prodlení ve výši 0,1% z dlužné částky za každý i započatý den prodlení. Novým zákazníkům zasíláme zálohové faktury, které je třeba uhradit před začátkem kurzu . Po skončení kurzu poté následně posíláme standardní fakturu. Storno podmínky * zrušení objednávky ve lhůtě kratší než jeden týden před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 100% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než jeden týden, ale kratší než dva týdny před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 40% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než dva týdny, ale kratší než 1 měsíc před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 10% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než 1 měsíc před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 0% ceny školení. Zrušení kurzu : Pokud nebude o konkrétní kurz dostatečný zájem [alespoň 5 posluchačů], bude kurz zrušen [nejpozději týden před začátkem] a všem přihlášeným bude nabídnut nejbližší volný termín. Potvrzení účasti: Přihlášky na jednotlivé kurzy jsou potvrzeny jeden týden před zahájením kurzu .

SEARCHŠkolení: Troubleshooting Cisco Data
Troubleshooting Cisco Data Center Infrastructure

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Troubleshooting | Cisco | Data | Center | Infrastructurehttp://studium-kurzy.cz/skoleni_69552_troubleshooting-cisco-data-center-infrastructure.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde