Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
designing cisco data center infrastructure

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Designing Cisco Data Center Infrastructure # Alef NULA, a.s.

Cíle kurzuŠkolení DCID (Designing Cisco Data Center Infrastructure) je 5-ti denní kurs, který se zaměřuje na designování sítí v DC při použití Cisco řešení. Cílem kursu je seznámení techniků s výběrem komponent a designováním škálovatelných, vysoce dostupných a inteligentních datových center.Kurs by měl pomoci účastníkům s přípravou na Cisco CCNP DC certifikaci, i zajistit profesionální zkušenost pro implementace DC prostředí.Obsah kurzu Popis forwardingu L2 a L3 v DC, kabeláž, rack design, access, aggregace a core vrstva Design vPC, Cisco FabricPath, OTV, and LISP v prostředích zákazníka a popis možnosti managementu v LAN. Popis hardware virtualizace a FEX technologie, srovnání Cisco Nexus 1000v s VM-FEX, bezpečnostní hrozby uvnitř DC a Cisco Virtual Application Container Services pro IaaS, popis managementu a možností automatizace DC infrastruktury. Popis možností storage a RAID, popis konceptů Fibre Channel , design Fibre Channel a FCoE sítí, možnosti managementu. Popis UCS C-Series, M-Series, a B-Series serverů, možnosti konektivity a adaptery. Popis UCS -B blade schassis, I - O moduly, a fabric interconnect. Srovnání EHV a NPV modů. Návrh resource parametrů pro UCS, základní nastavení, IP adresace, RBAC, nastavení autentikace apod. Nastavení resource poolů a politik použitých v UCS service profilech a templatech.PředpokladyÚčastník kursu by měl mít pro úspěšné absolvování kursu znalosti z následujících oblastí: Znalost LAN a SAN sítí Znalost data center storage Základní znalost data center virtualizace Základní znalost Cisco Unified Computing System Základní znalost Cisco ACI and UCS Director Orientace v produktové řadě Cisco Nexus and MDSStudijní materiályVšichni účastníci kursu obdrží elektronickou verzi Cisco student guide.


Obsah kurzu - školení     Cíle kurzuŠkolení DCID (Designing Cisco Data Center Infrastructure) je 5-ti denní kurs, který se zaměřuje na designování sítí v DC při použití Cisco řešení. Cílem kursu je seznámení techniků s výběrem komponent a designováním škálovatelných, vysoce dostupných a inteligentních datových center.Kurs by měl pomoci účastníkům s přípravou na Cisco CCNP DC certifikaci, i zajistit profesionální zkušenost pro implementace DC prostředí.Obsah kurzu Popis forwardingu L2 a L3 v DC, kabeláž, rack design, access, aggregace a core vrstva Design vPC, Cisco FabricPath, OTV, and LISP v prostředích zákazníka a popis možnosti managementu v LAN. Popis hardware virtualizace a FEX technologie, srovnání Cisco Nexus 1000v s VM-FEX, bezpečnostní hrozby uvnitř DC a Cisco Virtual Application Container Services pro IaaS, popis managementu a možností automatizace DC infrastruktury. Popis možností storage a RAID, popis konceptů Fibre Channel , design Fibre Channel a FCoE sítí, možnosti managementu. Popis UCS C-Series, M-Series, a B-Series serverů, možnosti konektivity a adaptery. Popis UCS -B blade schassis, I - O moduly, a fabric interconnect. Srovnání EHV a NPV modů. Návrh resource parametrů pro UCS, základní nastavení, IP adresace, RBAC, nastavení autentikace apod. Nastavení resource poolů a politik použitých v UCS service profilech a templatech.PředpokladyÚčastník kursu by měl mít pro úspěšné absolvování kursu znalosti z následujících ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Cena školení je hrazena na základě vydané faktury, která bude stávajícím zákazníkům zaslána po školení na adresu uvedenou na objednávce, přičemž splatnost faktury je deset dní. Při prodlení s úhradou vystavené faktury bude vyúčtován objednateli úrok z prodlení ve výši 0,1% z dlužné částky za každý i započatý den prodlení. Novým zákazníkům zasíláme zálohové faktury, které je třeba uhradit před začátkem kurzu . Po skončení kurzu poté následně posíláme standardní fakturu. Storno podmínky * zrušení objednávky ve lhůtě kratší než jeden týden před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 100% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než jeden týden, ale kratší než dva týdny před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 40% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než dva týdny, ale kratší než 1 měsíc před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 10% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než 1 měsíc před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 0% ceny školení. Zrušení kurzu : Pokud nebude o konkrétní kurz dostatečný zájem [alespoň 5 posluchačů], bude kurz zrušen [nejpozději týden před začátkem] a všem přihlášeným bude nabídnut nejbližší volný termín. Potvrzení účasti: Přihlášky na jednotlivé kurzy jsou potvrzeny jeden týden před zahájením kurzu .

SEARCHŠkolení: Designing Cisco Data


Květen 2019 # Cíle kurzuTento kurz vede síťové inženýry k většímu využití programovatelnosti, automatizaci a orchestraci v oblasti internetworkingu.Studenti se naučí, jak minimalizovat množství manuálních zásahů do sítě a jak zvýšit používání skriptů a nástroje pro automatizaci, aby zvýšili provozní efektivitu.Kurz začíná základy ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Září 2019 # Cíle kurzuŠkolení DCID (Designing Data Center Infrastructure) je 5-ti denní kurs, který se zaměřuje na designování sítí v DC při použití řešení. Cílem kursu je seznámení techniků s výběrem komponent a designováním škálovatelných, vysoce dostupných a inteligentních datových center.Kurs by měl pomoci účastníkům s přípravou na CCNP DC ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Říjen 2019 # Cíle kurzuMetodika návrhu datových sítí, s důrazem na pokročilejší technologie. Test odpovídající kurzu ARCH je součástí certifikace k získání titulu CCDP - Cisco Certified Design Professional.Obsah kurzu+ Podrobná metodika návrhu logické oblasti Enterprise Campus (moduly Campus Infrastrucuture, Network Management, Server Farm, Edge ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.


Červen 2019 # Cíle kurzuSpecifikace metodického postupu při tvorbě datových sítí s použitím zařízení. Test odpovídající kurzu DESGN je součástí certifikace k získání titulu CCDA - Certified Design Associate.Obsah kurzu+ Metodologie návrhu sítí+ Strukturalizace a modularizace návrhu sítí + Návrh sítí v campusu a v datových centrech+ Design vzdáleného ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.


Designing Cisco Data Center Infrastructure

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Designing | Cisco | Data | Center | Infrastructurehttp://studium-kurzy.cz/skoleni_69549_designing-cisco-data-center-infrastructure.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde