Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
designing cisco data center infrastructure

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Designing Cisco Data Center Infrastructure # Alef NULA, a.s.

Cíle kurzuŠkolení DCID (Designing Cisco Data Center Infrastructure) je 5-ti denní kurs, který se zaměřuje na designování sítí v DC při použití Cisco řešení. Cílem kursu je seznámení techniků s výběrem komponent a designováním škálovatelných, vysoce dostupných a inteligentních datových center.Kurs by měl pomoci účastníkům s přípravou na Cisco CCNP DC certifikaci, i zajistit profesionální zkušenost pro implementace DC prostředí.Obsah kurzu Popis forwardingu L2 a L3 v DC, kabeláž, rack design, access, aggregace a core vrstva Design vPC, Cisco FabricPath, OTV, and LISP v prostředích zákazníka a popis možnosti managementu v LAN. Popis hardware virtualizace a FEX technologie, srovnání Cisco Nexus 1000v s VM-FEX, bezpečnostní hrozby uvnitř DC a Cisco Virtual Application Container Services pro IaaS, popis managementu a možností automatizace DC infrastruktury. Popis možností storage a RAID, popis konceptů Fibre Channel , design Fibre Channel a FCoE sítí, možnosti managementu. Popis UCS C-Series, M-Series, a B-Series serverů, možnosti konektivity a adaptery. Popis UCS -B blade schassis, I - O moduly, a fabric interconnect. Srovnání EHV a NPV modů. Návrh resource parametrů pro UCS, základní nastavení, IP adresace, RBAC, nastavení autentikace apod. Nastavení resource poolů a politik použitých v UCS service profilech a templatech.PředpokladyÚčastník kursu by měl mít pro úspěšné absolvování kursu znalosti z následujících oblastí: Znalost LAN a SAN sítí Znalost data center storage Základní znalost data center virtualizace Základní znalost Cisco Unified Computing System Základní znalost Cisco ACI and UCS Director Orientace v produktové řadě Cisco Nexus and MDSStudijní materiályVšichni účastníci kursu obdrží elektronickou verzi Cisco student guide.


Obsah kurzu - školení     Cíle kurzuŠkolení DCID (Designing Cisco Data Center Infrastructure) je 5-ti denní kurs, který se zaměřuje na designování sítí v DC při použití Cisco řešení. Cílem kursu je seznámení techniků s výběrem komponent a designováním škálovatelných, vysoce dostupných a inteligentních datových center.Kurs by měl pomoci účastníkům s přípravou na Cisco CCNP DC certifikaci, i zajistit profesionální zkušenost pro implementace DC prostředí.Obsah kurzu Popis forwardingu L2 a L3 v DC, kabeláž, rack design, access, aggregace a core vrstva Design vPC, Cisco FabricPath, OTV, and LISP v prostředích zákazníka a popis možnosti managementu v LAN. Popis hardware virtualizace a FEX technologie, srovnání Cisco Nexus 1000v s VM-FEX, bezpečnostní hrozby uvnitř DC a Cisco Virtual Application Container Services pro IaaS, popis managementu a možností automatizace DC infrastruktury. Popis možností storage a RAID, popis konceptů Fibre Channel , design Fibre Channel a FCoE sítí, možnosti managementu. Popis UCS C-Series, M-Series, a B-Series serverů, možnosti konektivity a adaptery. Popis UCS -B blade schassis, I - O moduly, a fabric interconnect. Srovnání EHV a NPV modů. Návrh resource parametrů pro UCS, základní nastavení, IP adresace, RBAC, nastavení autentikace apod. Nastavení resource poolů a politik použitých v UCS service profilech a templatech.PředpokladyÚčastník kursu by měl mít pro úspěšné absolvování kursu znalosti z následujících ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Cena školení je hrazena na základě vydané faktury, která bude stávajícím zákazníkům zaslána po školení na adresu uvedenou na objednávce, přičemž splatnost faktury je deset dní. Při prodlení s úhradou vystavené faktury bude vyúčtován objednateli úrok z prodlení ve výši 0,1% z dlužné částky za každý i započatý den prodlení. Novým zákazníkům zasíláme zálohové faktury, které je třeba uhradit před začátkem kurzu . Po skončení kurzu poté následně posíláme standardní fakturu. Storno podmínky * zrušení objednávky ve lhůtě kratší než jeden týden před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 100% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než jeden týden, ale kratší než dva týdny před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 40% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než dva týdny, ale kratší než 1 měsíc před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 10% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než 1 měsíc před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 0% ceny školení. Zrušení kurzu : Pokud nebude o konkrétní kurz dostatečný zájem [alespoň 5 posluchačů], bude kurz zrušen [nejpozději týden před začátkem] a všem přihlášeným bude nabídnut nejbližší volný termín. Potvrzení účasti: Přihlášky na jednotlivé kurzy jsou potvrzeny jeden týden před zahájením kurzu .
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Designing Cisco Data


Březen 2019 # Cíle kurzuŠkolení DCID (Designing Cisco Data Center Infrastructure) je 5-ti denní kurs, který se zaměřuje na designování sítí v DC při použití Cisco řešení. Cílem kursu je seznámení techniků s výběrem komponent a designováním škálovatelných, vysoce dostupných a inteligentních datových center.Kurs by měl pomoci účastníkům s přípravou na Cisco ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Březen 2019 # Cíle kurzuCílem kurzu je poskytnout studentům nový pohled na design bezdrátových sítí. Student se naučí designovat Cisco bezdrátové řešení od úvodní schůzky se zákazníkem až po finální předání. Student se naučí používat pomocné nástroje pro design a management bezdrátové sítě. WIDESIGN obsahuje laby, které posílí celý koncept designu ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Říjen 2019 # Cíle kurzuMetodika návrhu datových sítí, s důrazem na pokročilejší technologie. Test odpovídající kurzu ARCH je součástí certifikace k získání titulu CCDP - Cisco Certified Design Professional.Obsah kurzu+ Podrobná metodika návrhu logické oblasti Enterprise Campus (moduly Campus Infrastrucuture, Network Management, Server Farm, Edge ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.


Červen 2019 # Cíle kurzuSpecifikace metodického postupu při tvorbě datových sítí s použitím Cisco zařízení. Test odpovídající kurzu DESGN je součástí certifikace k získání titulu CCDA - Cisco Certified Design Associate.Obsah kurzu+ Metodologie návrhu sítí+ Strukturalizace a modularizace návrhu sítí + Návrh sítí v campusu a v datových centrech+ Design ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.


Designing Cisco Data Center Infrastructure

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Designing | Cisco | Data | Center | Infrastructure
[?]
http://studium-kurzy.cz/skoleni_69549_designing-cisco-data-center-infrastructure.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde