Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zachrana tonouciho - prakticky kurz v bazenu

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Záchrana tonoucího - praktický kurz v bazénu # AZ-Medica Educa

Určeno všem zájemcům, rodičům, vodákům, vedoucím táborů a pedagogickým pracovníkům apod., kteří se chtějí prakticky naučit jak pomoci tonoucímu člověku.
Specifika první pomoci při tonutí, bezpečnost zachránce, techniky transportu tonoucího, životní funkce, základy resuscitace, použití AED, komunikace s tísňovou linkou záchrané služby, resuscitace dospělých a dětí, zajištění dýchacích cest, ventilace. Praktický výcvik v bazénu: Techniky skoku do neznámé vody, záchrana na vodě, techniky vytažení tonoucího z vody, způsoby komunikace a manipulace s tonoucím, záchrané pomůcky. Vše probíhá prakticky s instruktory. Kurz je veden dle nových Guidelines 2015!


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Určeno všem zájemcům, rodičům, vodákům, vedoucím táborů a pedagogickým pracovníkům apod., kteří se chtějí prakticky naučit jak pomoci tonoucímu člověku.
  • Cena zahrnuje: výuku, veškeré pomůcky, certifikát
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat. * V případě zrušení vaší účasti na kurzu méně než 3 dny před jeho začátkem anebo pokud se kurzu bez předchozí omluvy nezúčastníte, bude účtována plná cena za kurz. * V případě, že se odhlásíte ve lhůtě více než 3 dnů před započetím kurzu , na který jste se přihlásili, je storno poplatek 1.000 Kč.

SEARCHKurzy: Záchrana tonoucího
Záchrana tonoucího - praktický kurz v bazénu

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Záchrana | tonoucího | praktickýhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_69361_zachrana-tonouciho---prakticky-kurz-v-bazenu.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde