Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zkouska chuva pro deti do zahajeni povinne s kolni dochazky

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Zkouška: Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky # Institut vzdělávání pracujících v domácnosti spol. s r.o.

Zkouška z profesní kvalifikace: Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Kód: 69-017-M
* Zkouška z profesní kvalifikace Vás opravňuje k výkonu práce chůvy v “dětské skupině “. * Zkouška z profesní kvalifikace Vás opravňuje k získání vázané živnosti “Péče o dítě do 3 let věku v denním režimu“. * Zkouška z profesní kvalifikace Vám umožní pracovat jako chůva při péči o dvouleté děti v mateřských školách.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • [POUZE ZKOUŠKA z PK] Cena zkoušky bude hrazena 7 dnů přede dnem konání nebo zahájení zkoušky, nejpozději v den konání zkoušky.
  • Objednavatel uhradí částku školného do prvního dne zahájení kurzu.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Zkouška: Chůva pro


Červenec 2018 # Přípravný kurz ke zkoušce z profesní kvalifikace + zkouška. Získaná kvalifikace odpovídá tzv. šablonám MŠMT. Osvědčení opravňuje pro práci v dětských skupinách, mateřských centrech apod. Počet hodin: výuka 2 dny, celkem 16 hodin [dva 8 hodinové bloky] + 1 den ...   Kurz od firmy: KUSTOD
Červenec 2018 # Doporučujeme jako přípravu pro zkoušku Chůva pro dětské koutky [méně náročná] nebo pro ty, co chtějí absolvovat náročnější zkoušku Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, ale mají zkušenosti s prací s dětmi a svoje ...   Kurz od firmy: AM Solvo
Srpen 2018 # Chcete pracovat s dětmi? Toužíte nalézt uplatnění jako au-pair, pečovatelka-chůva u novorozenců či dětí předškolních zařízení? Popřípadě již takto pracujete, ale chcete zvýšit svou kvalifikaci, potvrdit a ověřit si své znalosti z oblasti pedagogiky a jiných okruhů? Chcete ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.


Červenec 2018 # Máte znalosti z oblasti péče o dítě a chcete je podložit celostátně platným certifikátem? Bavila by vás práce s dětmi? Nebo byste rádi podnikali na živnostenský list a otevřeli si školičku či domácí hlídání? Pak absolvujte zkoušku z profesní kvalifikace a dokažte všem, že vy jste opravdu odborník, který ...   Kurz od firmy: Rekval, s.r.o.
Srpen 2018 # Zkouška z profesní kvalifikace: Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Kód: ...   Kurz od firmy: Institut vzdělávání pracujících v domácnosti spol. s r.o.
Říjen 2018 # Jedná se o zkoušku dle standardů Národní soustavy kvalifikací, která nahrazuje klasické vzdělání v oblasti péče o děti již od narození. Úspěšný uchazeč o zkoušku po jejím absolvování obdrží státní Osvědčení, na jehož základě si mimo jiné může ...   Kurz od firmy: pme Familienservice, s.r.o.


Zkouška: Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

Strana: | >> 1 << | Celkem: 6 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Zkouška: | Chůva | pro | dětihttp://studium-kurzy.cz/skoleni_69265_zkouska--chuva-pro-deti-do-zahajeni-povinne-skolni-dochazky.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde