Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
jak trenovat obchodni zastupce

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Jak trénovat obchodní zástupce # ACZ, vzdělávací centrum

Prodejny, ať už maloobchody či lékárny, jsou klíčovým obrazem obchodních a marketingových plánů a aktivit. Právě na prodejní ploše dochází k finálnímu rozhodnutí, zda si zákazník koupí produkt náš nebo konkurenční. Proto musíme mít v terénu skvěle vyškolený tým obchodních zástupců, který naše strategie přetaví do prodejů. Školení quot;Jak trénovat obchodní zástupcequot; je vhodné nejen pro přímé manažery obchodních zástupců, ale i pro klíčové manažery, kteří si chtějí pomocí reprezentantů v terénu zajistit dokonalou realizaci svých obchodních plánů.
Obsah kurzu Jak trénovat obchodní zástupce Tréninkový koncept Tréninkové principy Pyramida učení Tréninkové prostředí Tréninkový cyklus Síla zpětné vazby Cílem tohoto školení je zvládnout správný postup rozvoje obchodních zástupců s respektem k jejich obchodní senioritě. Dozvíte se klíčové tréninkové principy, zjistíte důležitost přípravy na samotný trénink a získáte doporučení, jak vytvořit správné tréninkové prostředí. Sami si vyzkoušíte používání tréninkového cyklu na mnoha modelových situacích a získáte okamžitou zpětnou vazbu a doporučení na zefektivnění.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Jana Křížková Jana má za sebou 20 let působení v jedné z největších mezinárodních korporací na světě. Zde byla zodpovědná za budování businessu s klíčovými hráči na maloobchodním trhu, na vytváření zákaznických řešení a tvorbu dlouhodobých obchodních strategií a plánů. Nedílnou součástí její práce bylo vedení zákaznických týmů, složených z key ac- manažerů a členů multifunkčních oddělení. V posledních dvou letech se Jana intenzivně věnovala rozvoji nováčků vstupujících do světa maloobchodu, ale i zefektivnění práce seniorních obchodních zástupců. Jana vystudovala VŠCHT, je akreditovaným lektorem pro vzdělávání dospělých. Úspěšně absolvovala řadu školení a praktických tréninků, z nichž nejvíce ji ovlivnily „The 7 Habits of Highly Effective Peoplequot; [S.R.Covey], „GAP – The complete skilled negotiatorquot; [The GAP Partnership], „Inner game of Team leadershipquot; [Koucink Centrum] a „Sparking a Culture of Positivity, Happiness and Successquot; [Shawn Achor]. Nadšení pro práci s lidmi a jejich rozvoj je důvod, proč se Jana rozhodla své zkušenosti a znalosti začít předávat pomocí různých typů školení.
  • Jednodenní kurz v rozsahu 7 vyučovacích hodin. Cena kurzu je 1.900 Kč bez DPH, 2.299 Kč s DPH. V ceně kurzu jsou zahrnuty výukové materiály, osvědčení a také nápoje během kurzu.
  • Kurzovné uhraďte na základě vystavené zálohové faktury ve prospěch účtu: 2300274483 - 2010 [Fio banka, a.s.], v případě firmy uveďte jako variabilní symbol Vaše IČO, u soukromé osoby termín konání kurzu - tedy ve formátu DDMMRRRR.

SEARCHŠkolení: Jak trénovat obchodní
Jak trénovat obchodní zástupce

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Jak | trénovat | obchodní | zástupcehttp://studium-kurzy.cz/skoleni_69261_jak-trenovat-obchodni-zastupce.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde