Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
setkani mistru

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Setkání mistrů # Top Vision

Přidaná hodnota tohoto kurzu pro Vás: Diskusní setkání všech mistrů nejen výrobních společností, kteří na svých bedrech nesou zodpovědnost za úspěšné řízení svých oddělení. Koncept je založen na propojení diskusní a teoretické části fóra s praktickou prohlídkou výrobního závodu Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Ráno zahájíme akci exkurzí, která přinese mnoho podnětů pro následné diskusní části tohoto jedinečného setkání. 


Obsah kurzu - školení     Přidaná hodnota tohoto kurzu pro Vás: Diskusní setkání všech mistrů nejen výrobních společností, kteří na svých bedrech nesou zodpovědnost za úspěšné řízení svých oddělení. Koncept je založen na propojení diskusní a teoretické části fóra s praktickou prohlídkou výrobního závodu Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Ráno zahájíme akci exkurzí, která přinese mnoho podnětů pro následné diskusní části tohoto jedinečného setkání. 
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Pokud zbývá do zahájení kurzu více než 19 dní, je celé kurzovné splatné do 14 dnů ode dne přihlášení. Kurzovné je možné hradit převodem na účet , v hotovosti v zákaznickém centru [Praha, Brno] nebo vkladem hotovosti na účet na kterékoli pobočce České spořitelny a.s. V případě pozdějšího přihlášení se doba splatnosti úměrně zkracuje.

SEARCHKurzy: Setkání mistrů
Setkání mistrů

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Setkání | mistrůhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_69257_setkani-mistru.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde