Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
jak si dobre vybrat zamestnance - prijimaci pohovor

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Jak si dobře vybrat zaměstnance? - Přijímací pohovor & BEI # TCC, s.r.o.

Někdy je velice těžké vybrat toho nejvhodnějšího uchazeče. Na co se při přijímacím pohovoru ptát, jak rozlišit skutečné schopnosti od sebevědomého vystupování či sympatického vzhledu? Na našem workshopu Příjímací pohovor Vám také přiblížíme efektivní, moderní techniku Behavioral Based Interview (BEI), která je vhodná nejen pro situace výběru nových zaměstnanců, ale je rovněž využitelná v manažerské práci s podřízenými. Základní premisou je, že ustálené a déletrvající chování z nedávné minulosti dobře predikuje chování v budoucnosti a upozorňuje nejen na používání konstruktivních strategií, ale také na možná rizika. Co Vám kurz přinese? Seznámíte se s efektivním vedením přijímacího pohovoru. Od zkušeného lektora se dozvíte doporučení, která v praxi nejlépe fungují. Dozvíte se, jak se ptát na citlivá či těžko dostupná témata. Vedle vlastního vedení pohovoru se budete věnovat také systémovým a organizačním faktorům pohovoru. Výhody behaviorálního rozhovoru a jeho optimální využití. Navázání kontaktu s kandidátem a udržení pozitivní atmosféry v průběhu rozhovoru. Cílová skupina Personalisté, HR specialisté, manažeři Obsah Příprava výběrového rozhovoru, pre-selekce životopisů. Struktura rozhovoru. Typické chyby během výběrového rozhovoru. Nácvik výběrového rozhovoru. Hodnocení uchazečů o zaměstnání a typické chyby v hodnocení. Metodika a princip behaviorálního rozhovoru. Přizpůsobení BEI typům pozice a sledovaným kompetencím. Jak zjistit předpoklady, znalosti a dovednosti kandidáta, jaké používat otázky. Náročné situace v BEI a jak je zvládat (vágní odpovědi, příliš obsáhlé či zabíhavé vyjadřování, jak rozpovídat kandidáta atp.). Zaznamenávání a vyhodnocení BEI.


Obsah kurzu - školení     Někdy je velice těžké vybrat toho nejvhodnějšího uchazeče. Na co se při přijímacím pohovoru ptát, jak rozlišit skutečné schopnosti od sebevědomého vystupování či sympatického vzhledu? Na našem workshopu Příjímací pohovor Vám také přiblížíme efektivní, moderní techniku Behavioral Based Interview (BEI), která je vhodná nejen pro situace výběru nových zaměstnanců, ale je rovněž využitelná v manažerské práci s podřízenými. Základní premisou je, že ustálené a déletrvající chování z nedávné minulosti dobře predikuje chování v budoucnosti a upozorňuje nejen na používání konstruktivních strategií, ale také na možná rizika. Co Vám kurz přinese? Seznámíte se s efektivním vedením přijímacího pohovoru. Od zkušeného lektora se dozvíte doporučení, která v praxi nejlépe fungují. Dozvíte se, jak se ptát na citlivá či těžko dostupná témata. Vedle vlastního vedení pohovoru se budete věnovat také systémovým a organizačním faktorům pohovoru. Výhody behaviorálního rozhovoru a jeho optimální využití. Navázání kontaktu s kandidátem a udržení pozitivní atmosféry v průběhu rozhovoru. Cílová skupina Personalisté, HR specialisté, manažeři Obsah Příprava výběrového ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Personalisté, HR specialisté, manažeři
  • Mgr. Libuše Máchová Absolventka katedry psychologie Filozofické fakulty UK, výcvik sociálně psychologických dovedností, výcviky zaměřené na krizovou intervenci a na metody řešení konfliktů. Působí jako odborný konzultant a lektor v oblasti komunikace, týmové spolupráce, zvládání stresu, zvyšování výkonnosti a zátěžové odolnosti. Také jako personální poradce zejména v oblastech diagnostiky a výběru pracovníků všech úrovní, AC a DC.
  • Kapacita kurzu: 8
  • Smluvní vztah vzniká na základě písemné objednávky od zákazníka a písemného potvrzení objednávky odpovědnou osobou zastupující společnost TCC s.r.o. Zákazník může od objednávky odstoupit a svou účast zrušit: 10 a více dní před termínem – bez storno poplatků 9 – 5 dní před termínem – storno poplatek 50% z ceny kurzu 4 dny a méně – nelze stornovat [možná účast náhradníka], zákazník hradí plné kurzovné Společnost TCC může od konání kurzu ustoupit a kurz zrušit z důvodů nedostatečně naplněné kapacity kurzu nebo jiných organizačních důvodů. Účastník obdrží cca 10 dní před termínem potvrzení o konání akce, případně informaci o zrušení či přesunutí termínu.

SEARCHŠkolení: Jak dobře


Listopad 2018 # Dozvíte se, jak účinně podržet pověst vaší firmy v případě nenadálé negativní a pro firmu mediálně nepříjemné události. Seznámíte se s možnými variantami, zákonitostmi i nástroji krizové komunikace pro média i uvnitř firmy. Naučíte se odolat tlaku, který se v průběhu negativních událostí ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2018 # V průběhu tohoto semináře se naučíte, jak dotazník připravit – tak, abyste dostali relevantní odpovědi na své otázky, jak zajistit, aby se vám co nejvíce vyplněných dotazníků vrátilo zpět. Budete umět se kvalifikovaně zeptat a odpovědi kvalifikovaně vyhodnotit. Získáte velmi užitečný nástroj pro zjišťování zpětné ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2018 # Starostové, radní i zastupitelé si odnesou praktické návody, jak zvládnout komunikační situace od menší náročnosti typu starostu zvou na každou zabijačku a manželka pak hubuje, že není doma až po nejvyšší náročnost typu udávání, vydírání, podrazy, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Srpen 2018 # Přijímací pohovor má svá zaběhnutá i moderní pravidla. Na co se tedy ptát, jak rozlišit skutečné schopnosti od sebevědomého vystupování či sympatického vzhledu? Někdy je velice těžké vybrat toho ...   Kurz od firmy: TCC, s.r.o.


Jak si dobře vybrat zaměstnance? - Přijímací pohovor & BEI

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Jak | dobře | vybrat | zaměstnance?http://studium-kurzy.cz/skoleni_69256_jak-si-dobre-vybrat-zamestnance----prijimaci-pohovor-&-bei.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde