Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft sql server 2016 - instalace a konfi gurace

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft SQL Server 2016 - instalace a konfigurace # COMPUTER HELP, spol. s r.o.

Hlavní témata kurzu * Modul 1: Přehled o SQL Server 2016 Úvod do SQL Server Přehled architektury Služby SQL Serveru a možnosti konfigurace * Modul 2: Instalace SQL Serveru 2016 Důležité informace pro instalaci Soubory TempDB Instalace serveru Automatizace instalace * Modul 3: Upgrade na SQL Server 2016 ze starších verzí Minimální požadavky Upgrade služeb SQL Serveru Migrace dat a aplikací * Modul 4: Nasazení SQL Serveru do Azure SQL Server Virtual Machines v Azure Nasazení Azure SQL databáze Migrace on-premise řešení do Azure SQL Database * Modul 5: Práce s databází Přehled databází Tvorba databáze Databázové soubory a Filegroups Přesun databáze Buffer Pool Extension * Modul 6: Možnosti ukládání databáze Výkonové nároky při ukládání databáze SMB Fileshare Úložení v Azure Stretch Databases * Modul 7: Údržba databáze Zajištění datové integrity Údržba indexů Automatizace údržby * Modul 8: Migrace databází do Azure SQL Database Nástroje pro kontrolu kompatibility databáze s Azure SQL Database Časté problémy s kompatibilitou Migrace databáze z SQL Serveru do Azure SQL Database * Modul 9: Nasazení SQL Serveru do Microsoft Azure Virtual Machine Proces nasazení SQL Serveru do Microsoft Azure Virtual Machine Využití průvodce pro nasazení databáze do Azure Virtual Machine * Modul 10: Správa databází v cloudu Správa zabezpečení databází v Microsoft Azure Automatizace nasazení Dělka kurzu 5 dnů (35 vyučovacích hodin)


Obsah kurzu - školení     Hlavní témata kurzu * Modul 1: Přehled o SQL Server 2016Úvod do SQL ServerPřehled architekturySlužby SQL Serveru a možnosti konfigurace * Modul 2: Instalace SQL Serveru 2016Důležité informace pro instalaciSoubory TempDBInstalace serveruAutomatizace instalace * Modul 3: Upgrade na SQL Server 2016 ze starších verzíMinimální požadavkyUpgrade služeb SQL ServeruMigrace dat a aplikací * Modul 4: Nasazení SQL Serveru do AzureSQL Server Virtual Machines v AzureNasazení Azure SQL databázeMigrace on-premise řešení do Azure SQL Database * Modul 5: Práce s databázíPřehled databází Tvorba databázeDatabázové soubory a FilegroupsPřesun databázeBuffer Pool Extension * Modul 6: Možnosti ukládání databázeVýkonové nároky při ukládání databázeSMB FileshareÚložení v AzureStretch Databases * Modul 7: Údržba databázeZajištění datové integrityÚdržba indexůAutomatizace údržby * Modul 8: Migrace databází do Azure SQL DatabaseNástroje pro kontrolu kompatibility databáze s Azure SQL Database Časté problémy s kompatibilitou Migrace databáze z SQL Serveru do Azure SQL Database * Modul 9: Nasazení SQL Serveru do Microsoft Azure Virtual MachineProces nasazení SQL Serveru do Microsoft Azure Virtual Machine Využití průvodce pro nasazení databáze do Azure Virtual Machine * Modul 10: Správa databází v clouduSpráva zabezpečení databází v Microsoft Azure Automatizace nasazení Dělka kurzu 5 dnů (35 vyučovacích hodin)
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Tento pětidenní kurz je určen databázovým specialistům, kteří potřebují vytvářet, spravovat a udržovat databáze v prostředí Microsoft SQL Server 2016.
  • Organizační podmínky: Touto přihláškou závazně objednáváte školení u společnosti COMPUTER HELP, spol. s r.o. Computer Help si v případě neočekávaných okolností vyhrazuje právo na přeložení termínu. Platební podmínky: Na základě této objednávky Vám bude zaslána pozvánka na kurz a současně zálohová faktura [výzva k zaplacení] na celkovou částku. Platba musí být uhrazena před zahájením kurzu , případně v hotovosti v den zahájení. Stornovací podmínky: Zrušení objednávky nebo změnu termínu je možné provést nejpozději 1 kalendářní týden před zahájením kurzu . V případě objednávky pro 4 a více osob, je nutné tyto změny nahlásit nejpozději 2 týdny předem. Z doloženého důvodu nemoci lze kurz přeložit na pozdější termín. Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu

SEARCHKurzy: Microsoft SQL Server


Červen 2018 # Předpokládané znalosti Znalosti na úrovni min. dvouleté praxe v práci s relačními databázemi včetně plánování, realizací a správy databáze   Znalost dotazování v T-SQL ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2018 # Předpokládané znalosti Znalost operačních systémů MS Windows   Zkušenost s relačními databázemi   Základní znalost programování   Dotazování pomocí jazyka Transact–SQL   Doporučená je základní znalost v oblasti BI   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2018 # Předpokládané znalosti Základní znalost relačních databází   Základní znalost operačních systémů Microsoft Windows    Zaměření kurzu Kurz je určen pro správce databází, vývojáře databází a BI profesionály   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Březen 2018 # Předpokládané znalosti Základy práce s operačním systémem Windows Server   Praktické zkušenosti s relačními databázemi a jazykem SQL   Zkušenosti s návrhem databází   Doporučujeme absolvovat kurz 2778 Microsoft SQL Server 2008 - vytváření dotazů v Transact-SQL   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2018 # Předpokládané znalosti Základy práce s operačním systémem Windows Server   Praktické zkušenosti s relačními databázemi a jazykem SQL   Zkušenosti s návrhem databází   Doporučujeme absolvovat kurz 2778 Microsoft SQL Server 2008 - vytváření dotazů v Transact-SQL ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2018 # Předpokládané znalosti Znalost dotazovacího jazyka T-SQL   Znalost základních konceptů relačních databází   Zaměření kurzu Kurz je určen všem IT ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2018 # Předpokládané znalosti Doporučené znalosti na úrovni kurzu 20461 Microsoft SQL Server 2014 - Vytváření dotazů v Transact-SQL   Základní znalost operačních systémů Microsoft Windows   Základní znalost jazyka Transact-SQL   Základní ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2018 # Předpokládané znalosti Základy práce s operačním systémem Windows Server   Koncept relačních databází a zajišťování integrity dat   Programátorské schopnosti   Zaměření kurzu Kurz je určený zejména správcům, systémovým inženýrům ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2018 # Předpokládané znalosti: Ideální je, pokud již mátě nějaké zkušenosti s vytvářením databázových sestav, např. v programech Microsoft Access nebo Crystal Reports   Porozumění konceptů distribuce „push and pull“ - „subscription“   Zkušenosti s ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2018 # Předpokládané znalosti Obecný přehled v problematice OLAP řešení   Operační systém Windows Server - služby, účty, zabezpečení   Zkušenosti s SQL Serverem – Server Agent, jazyk DML, systémové tabulky, zabezpečení   Zaměření ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2018 # Předpokládané znalosti Obecný přehled o potřebách importu a exportu dat v organizaci   Zkušenosti s operačním systémem Windows Server   Zkušenosti s SQL Serverem – Server Agent, jazyk DML, systémové tabulky, zabezpečení   Zaměření kurzu ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Březen 2018 # Na tomto kurzu získají účastníci základní teoretické znalosti psaní Transact-SQL dotazů a tyto znalosti použijí při řešení praktických problémů v databázovém systému Microsoft SQL Server 2014. Osvojení základních technik T-SQL jazyka je zásadní pro efektivní zvládnutí dalších činností, kterými jsou administrace a ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.


Microsoft SQL Server 2016 - instalace a konfigurace

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 5 | Celkem: 47 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | SQL | Server | 2016http://studium-kurzy.cz/skoleni_69246_microsoft-sql-server-2016---instalace-a-konfigurace.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde