Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft exchange server 2016 - navrh a nasa zeni

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft Exchange Server 2016 - návrh a nasazení # COMPUTER HELP, spol. s r.o.

Hlavní témata kurzu * Modul 1: Plánování nasazení Exchange Serveru 2016 Nové funkce Exchange 2016 Požadavky pro nasazení Plánování nasazení Exchange 2016 Návrh a nasazení Unified Messaging (UM) * Modul 2: Plánování a nasazení poštovních služeb Hardwarové požadavky Plánování virtualizace Exchange a integrace s Microsoft Azure Plánování a nasazení veřejných složek * Modul 3: Plánování a nasazení přenosu zpráv Návrh směrování zpráv Transport zpráv Návrh směrování zpráv v perimetru Návrh a zavedení bezpečného přenosu zpráv * Modul 4: Plánování a nasazení klientského přístupu Plánování klientů Plánování klientského přístupu Plánování a nasazení Office Online Serveru Plánování koexistence se SharePoint 2016 Návrh externího přístupu klientů * Modul 5: Nasazení vysoké dostupnosti Plánování vysoké dostupnosti Plánování služby pro vyrovnávání zátěže Plánování site resilience * Modul 6: Údržba Exchange Server 2016 Použití Managed Availability Nasazení Desired State Configuration (DSC) * Modul 7: Návrh zabezpečení zasílání zpráv Plánování zabezpečení zpráv Návrh a implementace AD RMS a Azure RMS * Modul 8: Návrh a implementace retence zpráv Přehled o messaging records management a archivaci Návrh archivace Návrh a nasazení retence zpráv * Modul 9: Návrh messaging compliance Návrh a implantace data loss prevention Návrh a nasazení technologie In-Place Hold Návrh a nasazení In-Place eDiscovery * Modul 10: Návrh a nasazení koexistence systémů zpráv Návrh a zavedení federace Návrh koexistence mezi Exchange organizacemi Návrh a nasazení cross-forest mailbox moves * Modul 11: Upgrade na Exchange Server 2016 Plánování upgradu z  předchozích verzí Exchange Serveru Provedení upgradu z  předchozích verzí Exchange Serveru * Modul 12: Plánování hybridních nasazení Úvod do hybridního nasazení Plánování a implementace hybridního nasazení Nasazení pokročilých funkcí Dělka kurzu 5 dnů (35 vyučovacích hodin)


Obsah kurzu - školení     Hlavní témata kurzu * Modul 1: Plánování nasazení Exchange Serveru 2016Nové funkce Exchange 2016Požadavky pro nasazení Plánování nasazení Exchange 2016Návrh a nasazení Unified Messaging (UM) * Modul 2: Plánování a nasazení poštovních služebHardwarové požadavky Plánování virtualizace Exchange a integrace s Microsoft AzurePlánování a nasazení veřejných složek * Modul 3: Plánování a nasazení přenosu zprávNávrh směrování zprávTransport zprávNávrh směrování zpráv v perimetruNávrh a zavedení bezpečného přenosu zpráv * Modul 4: Plánování a nasazení klientského přístupuPlánování klientůPlánování klientského přístupuPlánování a nasazení Office Online ServeruPlánování koexistence se SharePoint 2016Návrh externího přístupu klientů * Modul 5: Nasazení vysoké dostupnostiPlánování vysoké dostupnostiPlánování služby pro vyrovnávání zátěžePlánování site resilience * Modul 6: Údržba Exchange Server 2016Použití Managed Availability Nasazení Desired State Configuration (DSC) * Modul 7: Návrh zabezpečení zasílání zprávPlánování zabezpečení zprávNávrh a implementace AD RMS a Azure RMS * Modul 8: Návrh a implementace retence zprávPřehled o messaging records management a archivaciNávrh archivaceNávrh a nasazení retence zpráv * Modul 9: Návrh messaging complianceNávrh a implantace data loss preventionNávrh a nasazení technologie In-Place HoldNávrh a nasazení In-Place eDiscovery * Modul 10: Návrh a nasazení koexistence ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Tento pětidenní navazující kurz poskytuje studentům pokročilé znalosti, potřebné k návrhu a nasazení Exchange Server 2016.
  • Organizační podmínky: Touto přihláškou závazně objednáváte školení u společnosti COMPUTER HELP, spol. s r.o. Computer Help si v případě neočekávaných okolností vyhrazuje právo na přeložení termínu. Platební podmínky: Na základě této objednávky Vám bude zaslána pozvánka na kurz a současně zálohová faktura [výzva k zaplacení] na celkovou částku. Platba musí být uhrazena před zahájením kurzu , případně v hotovosti v den zahájení. Stornovací podmínky: Zrušení objednávky nebo změnu termínu je možné provést nejpozději 1 kalendářní týden před zahájením kurzu . V případě objednávky pro 4 a více osob, je nutné tyto změny nahlásit nejpozději 2 týdny předem. Z doloženého důvodu nemoci lze kurz přeložit na pozdější termín. Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu

SEARCHŠkolení: Microsoft Exchange Server


Červen 2018 # Předpokládané znalosti Absolvování zkoušky 70-341: Core Solutions of Microsoft Exchange Server 2013, nebo ekvivalentní   Minimálně dva roky zkušeností práce s Exchange Serverem   Nejméně šest měsíců praktických zkušeností s Exchange ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červenec 2018 # Předpokládané znalosti Zkušenosti se správou Windows Server včetně Windows Server 2012 R2 nebo Windows Server 2016   Dobrou znalost AD DS a DNS   Dobrou znalost TCP - IP a koncepcí sítí    Zkušenost s plánováním a ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červenec 2018 # Předpokládané znalosti Zkušenosti s Windows Server vč. Windows Server® 2008 R2 nebo Windows Server® 2012Zkušenosti s Active   Directory® Domain Services (AD DS) a DNS   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Červenec 2018 #   Předpokládané znalosti Znalosti síťových technologií a DNS   Zkušenosti se správou Windows Serveru 2003 - 2008 a službou Active Directory   Nejsou potřeba znalosti předchozích verzí Exchange ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Srpen 2018 # Předpokládané znalosti Minimálně dvouletá praxe při správě Exchange Serverů různých verzí   Minimálně dvouletá praxe při správě AD DS, DNS a Windows Serveru 2012 R2   Zkušenosti s prací v prostředí Windows PowerShell   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2018 #   Předpokládané znalosti Nejméně dva roky zkušeností s prací s Exchange Servery   Šest měsíců praxe s Exchange 2010 nebo 2007   Dva roky praxe se správou Active Directory, DNS a Windows Serveru, včetně ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2018 #   Předpokládané znalosti Zkušenosti se správou síťových technologií TCP - IP, DNS a se správou služby Active Directory.   Znalosti na úrovni kurzu 10135: Microsoft Exchange Server 2010  - Konfigurace, správa a řešení problémů nebo ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2018 # This 5-day instructor-led course teaches IT professionals how to administer and support Exchange Server 2016. Students will learn how to install Exchange Server 2016, and how to configure and manage an Exchange Server environment. The course covers how to manage mail recipients and public folders, ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Červenec 2018 # Kurz přináší pokročilá témata správy, sledování, optimalizace a plánování složitější infrastruktury s Exchange 2013 a jeho koexistence se staršími verzemi tohoto emailového řešení.   Cílová skupina Kurz je určen pro zkušenější správce technologií Exchange Server 2013, kteří ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Srpen 2018 # This course provides experienced Exchange Server administrators with the knowledge to design and implement an Exchange Server 2016 messaging environment. Students will learn how to design and configure advanced components in an Exchange Server 2016 deployment such as site r...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Říjen 2018 # Kurz Exchange Server 2013 - nasazení a správa přináší posluchačům všechny základní informace o plánování, instalaci, nasazení, výchozím nastavení a rozchození, dlouhodobé správě a sledování přijemců, databází i přístupu a řešení potíží se systémem Exchange 2013.   ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.


Červenec 2018 # Tento kurz slouží jako přehledný a srozumitelný úvod do systému emailových a dalších komunikačních služeb na platformě Exchange Server. Jsou zde objasněny základní koncepty a pojmy, ale zároveň mají účastníci možnost si prakticky vyzkoušet základní administrační úkony potřebné pro nasazení a správu ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills


Microsoft Exchange Server 2016 - návrh a nasazení

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 13 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Exchange | Server | 2016http://studium-kurzy.cz/skoleni_69245_microsoft-exchange-server-2016---navrh-a-nasazeni.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde