Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
autodesk inventor tooling ��� vstrikova ni a navrh plastovych forem

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Autodesk Inventor Tooling – Vstřikování a návrh plastových forem # NICOM, a.s.

Zaměření kurzu Naučíte se základní principy návrhu formy na plastové díly, jak vytvořit dutiny formy a jádra, návrh vstřikovacích systémů pro formy a dalších potřebných komponent pro formy, jak provádět analýzy a vytvářet dokumentaci, To vše pomocí aplikace Autodesk Inventor.   Praktická cvičení reprezentují situace z reálného světa, zahrnují specifické konstrukční scénáře.   Kurz je určen pro pokročilé uživatele aplikace Autodesk Inventor.   Poskytnout uživatelům s důrazem na hlavní požadavky a komponenty součástí plastových forem znalosti jak navrhnout, ověřit, a zdokumentovat návrh vstřikování forem pomocí aplikace Autodesk.   Studijní materiály CZ literatura není dostupná   Doporučujeme volitelně za příplatek AOTG – oficiální Autodesk tréninkové materiály – nutno objednat předem (materiály jsou v ENG jazyce, včetně praktických příkladů, kontaktujte nás)     Časopis IT CAD (.cad.cz) – mediální partner   Autodesk Certifikace – staňte se profesionálem! Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.  Obecný pracovní postup s formou Určení parametrů formy   Definování obrobku   Definování dělícího povrchu   Vygenerování matrice a razníku   Určení umístění vtoku   Načrtnutí systému vtokového kanálu   Vytvoření vtokového kanálu   Vytvoření vtoku   Vytvoření základny formy   Vložení čepů vyhazovače   Vytvoření objímky vtokového kanálu a středícího kroužku   Vytvoření kanálů chlazení   Přidání komponent chlazení   Dokumentování sestavy formy   Návrh formy rodiny Začátek a umístění tvarovatelných součástí   Nastavení orientace a polohy komponenty   Určení materiálu a smrštění   Vygenerování tvárníku a dutiny   Vytváření polí z komponent sestavy formy   Určení umístění vtoku   Určení systému vtokového kanálu   Přidání vtoku   Vytvoření základny formy   Charakter tvárníků a dutin Určení umístění vtoku   Určení nastavení zpracování součásti   Provádění analýzy plně


Obsah kurzu - školení     Zaměření kurzuNaučíte se základní principy návrhu formy na plastové díly, jak vytvořit dutiny formy a jádra, návrh vstřikovacích systémů pro formy a dalších potřebných komponent pro formy, jak provádět analýzy a vytvářet dokumentaci, To vše pomocí aplikace Autodesk Inventor.Praktická cvičení reprezentují situace z reálného světa, zahrnují specifické konstrukční scénáře.Kurz je určen pro pokročilé uživatele aplikace Autodesk Inventor.Poskytnout uživatelům s důrazem na hlavní požadavky a komponenty součástí plastových forem znalosti jak navrhnout, ověřit, a zdokumentovat návrh vstřikování forem pomocí aplikace Autodesk.Studijní materiályCZ literatura není dostupnáDoporučujeme volitelně za příplatek AOTG – oficiální Autodesk tréninkové materiály – nutno objednat předem (materiály jsou v ENG jazyce, včetně praktických příkladů, kontaktujte nás)  Časopis IT CAD (.cad.cz) – mediální partnerAutodesk Certifikace – staňte se profesionálem!Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. Obecný pracovní postup s formouUrčení parametrů formyDefinování obrobkuDefinování dělícího povrchuVygenerování matrice a razníkuUrčení umístění vtokuNačrtnutí systému vtokového kanáluVytvoření vtokového kanáluVytvoření vtokuVytvoření základny formyVložení čepů vyhazovačeVytvoření objímky vtokového kanálu a středícího kroužkuVytvoření kanálů chlazeníPřidání komponent chlazeníDokumentování sestavy formyNávrh ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Autodesk Inventor Tooling


Leden 2019 # Autodesk Inventor Inventor je aplikace určená pro konstruktéry s perspektivním uplatňováním tzv. adaptivního parametrického modelování, jenž nyní představuje špičku v oboru CAD.  Inventor umožňuje jít ve 3D navrhování ke tvorbě digitálních prototypů. Umožňuje navrhovat, vizualizovat a simulovat výrobky na přesném 3D modelu ještě předtím, než dojde ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Zaměření kurzu Školení Autodesk Inventor pokročilé návrhy je určeno pro uživatele aplikace Inventor, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a zefektivnit svoje pracovní postupy.   Cílem školení je naučit posluchače efektivní nástroje pro ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Naučíte se základní principy návrhu formy na plastové díly, jak vytvořit dutiny formy a jádra, návrh vstřikovacích systémů pro formy a dalších potřebných komponent pro formy, jak provádět analýzy a vytvářet dokumentaci, To vše pomocí aplikace Autodesk Inventor. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Únor 2019 # Zaměření kurzu Primárním cílem tohoto školení je naučit uživatele dovednostem potřebným k vytvoření a zdokumentování plechových částí.   Po absolvování kurzu budou uživatelé schopni popsat okolnosti a procesy používané v průmyslu, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Zaměření kurzu Školení Autodesk Inventor pro pokročilé modelování součástí a plochy je určeno pro uživatele, kteří již pracují s aplikací Inventor nebo pro samouky používající software kratší dobu.   Cílem školení je naučit posl...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz Autodesk Fusion 360 naučí stávající uživatele Autodesk Inventor využívat nástroje volného navrhování digitálních prototypů v cloudu. Uživatelé získají všechny potřebné dovednosti potřebné k dokončení fungujícího model pomocí výkonných 3D nástrojů v aplikaci Fusion 360 včetně analýzy a výstupu. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Studenti se seznámí se základními principy a doporučenými pracovními postupy pro vytváření dynamických simulací mechanismů pomocí aplikace Autodesk Inventor.   Studenti se naučí ověřit mechanické konstrukce pomocí simulace fungování ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Zaměření kurzu Naučíte se doporučené pracovní postupy a základní dovednosti potřebné pro návrh a dokumentaci pevných trubek, flexibilních hadic a potrubních systémů. Praktická cvičení reprezentují skutečné světové scénáře návrhů v tomto specifickém průmyslovém oboru.   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Toto školení je určeno pro uživatele aplikace Autodesk Inventor, kteří potřebují přístup k jejich souborům návrhu z aplikace Autodesk Vault.    Poskytuje úvod do aplikace Autodesk Vault a zaměřuje se na funkce Autodesk Vault pro správu ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Správa objektů aplikace Autodesk Inventor pomocí iLogic.   Seznam výhod analýzy iLogic.   Vysvětlit, jak iLogic pracuje   Jak řešit problémy s iLogic.   Studijní materiály CZ ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Autodesk Inventor Tooling – Vstřikování a návrh plastových forem

Strana: | >> 1 << | Celkem: 10 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Autodesk | Inventor | Tooling | Vstřikováníhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_68952_autodesk-inventor-tooling-–-vstrikovani-a-navrh-plastovych-forem.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde