Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft word ��� kurz pro experty

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft Word – kurz pro experty # NICOM, a.s.

Zaměření kurzu Kurz MS Word pro experty je určen všem, jež chtějí zvládnout textový editor MS Word skutečně mistrovsky.   Po absolvování kurzu budete umět využít všech možností tohoto textového editoru a zvládnout tak vytvořit jakýkoliv dokument.   Studijní materiály Doporučujeme k zakoupení: Dle aktuální nabídky nakladatelství   Kurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-22812 - 2017-1-935   Použití stylů v uživatelských šablonách, automatizace pomocí stylů   Organizátor šablon a doplňků   Vkládání objektů a jejich úprava (grafy, diagramy, rovnice)   Automatický titulek, rejstřík, citace   Vodoznaky   Formuláře, ovládací prvky   Spolupráce s ostatními aplikacemi   # Použití automatických polí v záhlaví, zápatí i v textu   Vytváření a úpravy strukturovaných dokumentů pomocí osnovy   Tvorba uživatelského panelu nástrojů   Tvorba maker   Vytvoření knihy, brožury apod. včetně různých záhlaví a zápatí, tisku apod.   Zámek, jazykové slovníky      


Obsah kurzu - školení     Zaměření kurzuKurz MS Word pro experty je určen všem, jež chtějí zvládnout textový editor MS Word skutečně mistrovsky.Po absolvování kurzu budete umět využít všech možností tohoto textového editoru a zvládnout tak vytvořit jakýkoliv dokument.Studijní materiályDoporučujeme k zakoupení:Dle aktuální nabídky nakladatelstvíKurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-22812 - 2017-1-935 Použití stylů v uživatelských šablonách, automatizace pomocí stylůOrganizátor šablon a doplňkůVkládání objektů a jejich úprava (grafy, diagramy, rovnice)Automatický titulek, rejstřík, citaceVodoznakyFormuláře, ovládací prvkySpolupráce s ostatními aplikacemi#Použití automatických polí v záhlaví, zápatí i v textuVytváření a úpravy strukturovaných dokumentů pomocí osnovyTvorba uživatelského panelu nástrojůTvorba makerVytvoření knihy, brožury apod. včetně různých záhlaví a zápatí, tisku apod.Zámek, jazykové slovníky  
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Microsoft Word


Červenec 2018 # Zaměření kurzu Kurz MS Word pro experty je určen všem, jež chtějí zvládnout textový editor MS Word skutečně mistrovsky.   Po absolvování kurzu budete umět využít všech možností tohoto textového editoru a zvládnout tak vytvořit jakýkoliv dokument.   Studijní materiály Doporučujeme k zakoupení: ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červenec 2018 # Zaměření kurzu Kurz je určen všem, jež chtějí hlouběji proniknout do možností MS Word a naučit se jej využívat.   Po absolvování kurzu budete umět zpracovat jakýkoliv složitý text, budete schopni efektivně vytvářet či zpracovávat celé projekty, budete schopni si přizpůsobit program k obrazu svému tak, abyste prudce ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Srpen 2018 # Zaměření kurzu Kurz MS Word je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word.   Po absolvování kurzu získají vaše dokumenty profesionální vzhled, vaše práce s textem bude efektivní.   Studijní materiály výukové materiály firmy NICOM   Kurz je ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Červenec 2018 # Kurz Microsoft Word - základní kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word. Na kurzu Word pro začátečníky se naučite profesionálně zpracovat osobní, obchodní korespondenci i složitější tiskoviny. Ve Wordu se naučíte zpracovat tabulky, grafy, formuláře, spolupráci mezi Wordem, Excelem a Powerpointem a mnoho dalších dovedností. Cílem kurzů je ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Srpen 2018 # Hlavní témata kurzu * Opakování základů Úprava a formátování textu, formátování odstavců Nahrazování speciálních znaků Vytváření dokumentů na základě připravených šablon * Práce s tabulátory Implicitní tabulátory Vlastní tabulátory * Tvorba tabulky Návrh tabulky Úprava tabulky ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Červenec 2018 # Hlavní témata kurzu * Odstavce Formátování odstavců Nastavení toku textu * Styly a nadpisy Opakování využití stylů Použití předdefinovaných stylů Změna vzhledu stylu Definice vlastních stylů Vícejazyčný strukturovaný dokument * Číslování kapitol a vložených objektů ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Listopad 2018 # Hlavní témata kurzu * Opakování Styly Rychlé části * Vestavěné šablony Šablona BuildingsBLocks.dotx Normal.dotm * Vytváření vlastních šablon Vytváření dokumentových šablon Vytváření formulářových šablon Vytváření šablon pomocí ovládacích prvků obsahu Uzamčení šablony ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Prosinec 2018 # Zaměření kurzu: Intenzivní forma kurzu Microsoft Word - pro středně pokročilé je určena uživatelům, kteří s programem již běžně pracují a chtějí si své znalosti rozšířit o pokročilé funkce. Kurz zahrnuje tato témata: Formátování paralelních sloupců pomocí tabulátorů. Použití a tvorba víceúrovňových odrážek a číslování. ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Microsoft Word – kurz pro experty

Strana: | >> 1 << | Celkem: 8 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Word | kurz | prohttp://studium-kurzy.cz/skoleni_68938_microsoft-word-–-kurz-pro-experty.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde