Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
autocad ��� kurz pro pokrocile

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: AutoCAD – kurz pro pokročilé # NICOM, a.s.


Studijní materiályCZ literatura není dostupnáDoporučujeme volitelně za příplatek AOTG – oficiální Autodesk tréninkové materiály – nutno objednat předem (materiály jsou v ENG jazyce, včetně praktických příkladů, kontaktujte nás)  Časopis IT CAD (.cad.cz) – mediální partnerAutodesk Certifikace – staňte se profesionálem!Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.Kurz je zařazen do systému celoživotního profesního vzdělávání ČKA (3 body).Kurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-22812 - 2017-1-935.Parametrické kreslenívytvoření parametrických návrhůvytvoření a editace vazebrozměrové vazbyDynamické blokypřehled o dynamických blocíchvytváření dynamických blokůpráce s parametry, použití vhodných akcívyužití vazebvytvoření tabulky vlastnostíAutomatizace postupůvyužití záznamníku akcíuživatelské vstupysdílení záznamuVytváření vlastních prvkůtypy čaršrafovací vzorytvaryZDARMA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE PO UKONČENÍ KURZU#Úprava uživatelského prostředí (CUI)palety nástrojůpás karetjednoduché příkazy, klávesové zkratky, ikona příkazuúprava aliasů příkazů v souboru acad.pgpNastavení AutoCADunastavení aplikace AutoCADupřenesení nastaveníobnovení nastavenísdílení datpřenos všech důležitých souborů s výkresemzabezpečení výkresuhromadné publikování výkresůpráce v týmupublikování výkresů  

Obsah kurzu - školení     Studijní materiályCZ literatura není dostupnáDoporučujeme volitelně za příplatek AOTG – oficiální Autodesk tréninkové materiály – nutno objednat předem (materiály jsou v ENG jazyce, včetně praktických příkladů, kontaktujte nás)  Časopis IT CAD (.cad.cz) – mediální partnerAutodesk Certifikace – staňte se profesionálem!Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.Kurz je zařazen do systému celoživotního profesního vzdělávání ČKA (3 body).Kurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-22812 - 2017-1-935.Parametrické kreslenívytvoření parametrických návrhůvytvoření a editace vazebrozměrové vazbyDynamické blokypřehled o dynamických blocíchvytváření dynamických blokůpráce s parametry, použití vhodných akcívyužití vazebvytvoření tabulky vlastnostíAutomatizace postupůvyužití záznamníku akcíuživatelské vstupysdílení záznamuVytváření vlastních prvkůtypy čaršrafovací vzorytvaryZDARMA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE PO UKONČENÍ KURZU#Úprava uživatelského prostředí (CUI)palety nástrojůpás karetjednoduché příkazy, klávesové zkratky, ikona příkazuúprava aliasů příkazů v souboru acad.pgpNastavení AutoCADunastavení aplikace AutoCADupřenesení nastaveníobnovení nastavenísdílení datpřenos všech důležitých souborů s výkresemzabezpečení výkresuhromadné publikování výkresůpráce v týmupublikování výkresů  
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: AutoCAD kurz


Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Prosinec 2019 # Kurz AutoCAD - AUTOCAD LT BRNO - základní je určen pro začátečníky, kteří se chtějí naučit pracovat s 2D software pro projektanty a konstruktéry. Cílem základního kurzu AutoCADu je seznámení s programem AutoCAD nebo AutoCAD LT v libovolné verzi. Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří s ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # AutoCAD® 2012 software přináší nové přesvědčivé možnosti, které vám pomohou vypořádat se s těmi nejnáročnějšími problémy při n...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červen 2019 # KURZ PROBÍHÁ KAŽDÉ PONDĚLÍ A ČTVRTEK OD 16.00 -20:00 hod. V TERMÍNU dohodou. Kurz AutoCAD základní - AutoCAD LT je určen pro začátečníky, kteří se chtějí naučit pracovat s 2D software pro projektanty a konstruktéry. Na tento kurz navazuje AutoCAD pro středně pokročilé, AutoCAD - 3D modelování, Mistrovství ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červen 2019 # KURZ PROBÍHÁ KAŽDÉ PONDĚLÍ A ČTVRTEK OD 17.00 -20:00 hod. Termín dohodou. Kurz AutoCAD základní - AutoCAD LT je určen pro začátečníky, kteří se chtějí naučit pracovat s 2D software pro projektanty a konstruktéry. Na tento kurz navazuje AutoCAD 3D modelování, Mistrovství v AutoCADu nebo ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červen 2019 # Rozdílový kurz novinky v AutoCADu 2017 je určen pro uživatele verzí starších. Probírané novinky budou přizpůsobeny podle verzí AutoCADu, z níž budou účastníci kurzu přecházet. Kurz je určen pro zájemce se znalostí AutoCADu 2D kreslení a AutoCADu 3D modelování se základní i pokročilou úrovní. kurzu : 2D kreslení: nové a vylepšené pomůcky ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.


AutoCAD – kurz pro pokročilé

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 11 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | AutoCAD | kurz | pro | pokročiléhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_68934_autocad-–-kurz-pro-pokrocile.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde