Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft word – kurz pro pokrocile

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft Word – kurz pro pokročilé # NICOM, a.s.

Zaměření kurzu Kurz je určen všem, jež chtějí hlouběji proniknout do možností MS Word a naučit se jej využívat.   Po absolvování kurzu budete umět zpracovat jakýkoliv složitý text, budete schopni efektivně vytvářet či zpracovávat celé projekty, budete schopni si přizpůsobit program k obrazu svému tak, abyste prudce zefektivnili svou i týmovou práci. Po absolvování tohoto kurzu se práce s touto aplikací stane pro Vás zábavou.   Studijní materiály výukové materiály firmy NICOM   Kurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-25123 - 2016-1-737    Nastavení uživatelského prostředí   Profesionální formátování dokumentů   Automatizace práce s dokumentem   Práce se styly   Víceúrovňové a vlastní odrážky a číslování   Vytváření vlastních šablon dokumentů   Automatický obsah   Poznámky pod čarou a vysvětlivky   Automatický titulek   Záložky   Křížový odkaz   Rejstřík a seznamy   # Komentáře   Hypertextové odkazy   Oddíly (tvorba a práce s nimi; různá záhlaví a zápatí v dokumentu; různé orientace stránek v jednom dokumentu)   Sloupce   Hromadná korespondence   Týmová práce: sledování změn dokumentů (revize), porovnávání dokumentů   Další způsoby tvorby tabulek, vkládání a propojování tabulek z MS Excel   Grafy   Vlastní úprava panelu nástrojů   Pokročilá práce s automatickými tvary a kreslením   Praktické příklady   Motivy; styly motivů; SmartArt    


Obsah kurzu - školení     Zaměření kurzuKurz je určen všem, jež chtějí hlouběji proniknout do možností MS Word a naučit se jej využívat.Po absolvování kurzu budete umět zpracovat jakýkoliv složitý text, budete schopni efektivně vytvářet či zpracovávat celé projekty, budete schopni si přizpůsobit program k obrazu svému tak, abyste prudce zefektivnili svou i týmovou práci. Po absolvování tohoto kurzu se práce s touto aplikací stane pro Vás zábavou.Studijní materiályvýukové materiály firmy NICOMKurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-25123 - 2016-1-737  Nastavení uživatelského prostředíProfesionální formátování dokumentůAutomatizace práce s dokumentemPráce se stylyVíceúrovňové a vlastní odrážky a číslováníVytváření vlastních šablon dokumentůAutomatický obsahPoznámky pod čarou a vysvětlivkyAutomatický titulekZáložkyKřížový odkazRejstřík a seznamy#KomentářeHypertextové odkazyOddíly (tvorba a práce s nimi; různá záhlaví a zápatí v dokumentu; různé orientace stránek v jednom dokumentu)SloupceHromadná korespondenceTýmová práce: sledování změn dokumentů (revize), porovnávání dokumentůDalší způsoby tvorby tabulek, vkládání a propojování tabulek z MS ExcelGrafyVlastní úprava panelu nástrojůPokročilá práce s automatickými tvary a kreslenímPraktické příkladyMotivy; styly motivů; SmartArt 
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Microsoft Word


Červen 2018 # Zaměření kurzu Kurz MS Word pro experty je určen všem, jež chtějí zvládnout textový editor MS Word skutečně mistrovsky.   Po absolvování kurzu budete umět využít všech možností tohoto textového editoru a zvládnout tak vytvořit jakýkoliv dokument.   Studijní materiály Doporučujeme k zakoupení: ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červenec 2018 # Zaměření kurzu Kurz je určen všem, jež chtějí hlouběji proniknout do možností MS Word a naučit se jej využívat.   Po absolvování kurzu budete umět zpracovat jakýkoliv složitý text, budete schopni efektivně vytvářet či zpracovávat celé projekty, budete schopni si přizpůsobit program k obrazu svému tak, abyste prudce ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červenec 2018 # Zaměření kurzu Kurz MS Word je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word.   Po absolvování kurzu získají vaše dokumenty profesionální vzhled, vaše práce s textem bude efektivní.   Studijní materiály výukové materiály firmy NICOM   Kurz je ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Červenec 2018 # Kurz Microsoft Word - základní kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word. Na kurzu Word pro začátečníky se naučite profesionálně zpracovat osobní, obchodní korespondenci i složitější tiskoviny. Ve Wordu se naučíte zpracovat tabulky, grafy, formuláře, spolupráci mezi Wordem, Excelem a Powerpointem a mnoho dalších dovedností. Cílem kurzů je ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červenec 2018 # Hlavní témata kurzu * Opakování základů Úprava a formátování textu, formátování odstavců Nahrazování speciálních znaků Vytváření dokumentů na základě připravených šablon * Práce s tabulátory Implicitní tabulátory Vlastní tabulátory * Tvorba tabulky Návrh tabulky Úprava tabulky ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Červenec 2018 # Hlavní témata kurzu * Seznámení s uživatelským rozhraním Pás karet, karta Soubor, panel Rychlý přístup Možnosti zobrazení dokumentu – rozložení při tisku Zobrazení pravítka, lupa, netisknutelné znaky * Základní zásady při psaní textu Přepínání klávesnice Význam klávesy Enter * Práce se soubory ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Červenec 2018 # Hlavní témata kurzu * Odstavce Formátování odstavců Nastavení toku textu * Styly a nadpisy Opakování využití stylů Použití předdefinovaných stylů Změna vzhledu stylu Definice vlastních stylů Vícejazyčný strukturovaný dokument * Číslování kapitol a vložených objektů ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Prosinec 2018 # Zaměření kurzu: Intenzivní forma kurzu Microsoft Word - pro středně pokročilé je určena uživatelům, kteří s programem již běžně pracují a chtějí si své znalosti rozšířit o pokročilé funkce. Kurz zahrnuje tato témata: Formátování paralelních sloupců pomocí tabulátorů. Použití a tvorba víceúrovňových odrážek a číslování. ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Microsoft Word – kurz pro pokročilé

Strana: | >> 1 << | Celkem: 8 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Word | kurz | prohttp://studium-kurzy.cz/skoleni_68918_microsoft-word-–-kurz-pro-pokrocile.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde