Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft exchange server 2016 - administrace a sprava

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft Exchange Server 2016 - administrace a správa # COMPUTER HELP, spol. s r.o.

Hlavní témata kurzu * Modul 1: Nasazení Microsoft Exchange Server 2016 Přehled o Exchange Server 2016 Požadavky a možnosti nasazení Exchange Server 2016 * Modul 2: Správa Microsoft Exchange Server 2016 Správa Exchange Serveru 2016 Přehled o Exchange 2016 Konfigurace poštovních serverů * Modul 3: Správa objektů příjemců Příjemci v Exchange Server 2016 Správa příjemců Konfigurace seznamů adres a politik * Modul 4: Správa pomocí Exchange Management Shell Přehled o Exchange Management Shell Správa pomocí Exchange Management Shell Správa pomocí skriptů Exchange Management Shell * Modul 5: Konfigurace připojení klienta Konfigurace klientského přístupu Správa klientských služeb Připojení klienta a publikování služeb Konfigurace aplikace Outlook na webu Konfigurace mobile messaging * Modul 6: Správa vysoké dostupnosti v Exchange 2016 Vysoká dostupnost v Exchange Server 2016 Konfigurace vysoké dostupnosti databáze poštovních schránek Konfigurace vysoké dostupnosti klientského přístupu * Modul 7: Obnova po havárii Zálohování Exchange Server 2016 Obnova po havárii * Modul 8: Konfigurace a správa přenosu zpráv Přehled o přenosu zpráv Konfigurace přenosu zpráv Správa pravidel * Modul 9: Konfigurace antiviru, antispamu a ochrany proti malwaru Nasazení a správa Edge Transport server Implementace antivirového řešení Implementace antispamové řešení * Modul 10: Nasazení a správa Microsoft Exchange Online Přehled o Exchange Online a Office 365 Správa Exchange Online Migrace na Exchange Online * Modul 11: Monitorování a odstraňování problémů Monitorování Exchange Server 2016 Řešení problémů * Modul 12: Zabezpečení a údržba Exchange Server 2016 Zabezpečení serveru pomocí RBAC (role-based access control) Konfigurace auditování Údržba serveru Dělka kurzu 5 dnů (35 vyučovacích hodin)


Obsah kurzu - školení     Hlavní témata kurzu * Modul 1: Nasazení Microsoft Exchange Server 2016Přehled o Exchange Server 2016Požadavky a možnosti nasazení Exchange Server 2016 * Modul 2: Správa Microsoft Exchange Server 2016Správa Exchange Serveru 2016Přehled o Exchange 2016Konfigurace poštovních serverů * Modul 3: Správa objektů příjemcůPříjemci v Exchange Server 2016Správa příjemcůKonfigurace seznamů adres a politik * Modul 4: Správa pomocí Exchange Management ShellPřehled o Exchange Management ShellSpráva pomocí Exchange Management ShellSpráva pomocí skriptů Exchange Management Shell * Modul 5: Konfigurace připojení klientaKonfigurace klientského přístupu Správa klientských služebPřipojení klienta a publikování služeb Konfigurace aplikace Outlook na webuKonfigurace mobile messaging * Modul 6: Správa vysoké dostupnosti v Exchange 2016Vysoká dostupnost v Exchange Server 2016Konfigurace vysoké dostupnosti databáze poštovních schránekKonfigurace vysoké dostupnosti klientského přístupu * Modul 7: Obnova po haváriiZálohování Exchange Server 2016Obnova po havárii * Modul 8: Konfigurace a správa přenosu zprávPřehled o přenosu zprávKonfigurace přenosu zprávSpráva pravidel * Modul 9: Konfigurace antiviru, antispamu a ochrany proti malwaruNasazení a správa Edge Transport serverImplementace antivirového řešení Implementace antispamové řešení * Modul 10: Nasazení a správa Microsoft Exchange OnlinePřehled o Exchange Online a Office ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Tento základní pětidenní kurz seznamuje studenty s administrací a správou Exchange Server 2016. Studenti se naučí instalovat a konfigurovat Exchange 2016, včetně provádění hromadných operací pomocí nástrojů Exchange Management Shell.
  • Organizační podmínky: Touto přihláškou závazně objednáváte školení u společnosti COMPUTER HELP, spol. s r.o. Computer Help si v případě neočekávaných okolností vyhrazuje právo na přeložení termínu. Platební podmínky: Na základě této objednávky Vám bude zaslána pozvánka na kurz a současně zálohová faktura [výzva k zaplacení] na celkovou částku. Platba musí být uhrazena před zahájením kurzu , případně v hotovosti v den zahájení. Stornovací podmínky: Zrušení objednávky nebo změnu termínu je možné provést nejpozději 1 kalendářní týden před zahájením kurzu . V případě objednávky pro 4 a více osob, je nutné tyto změny nahlásit nejpozději 2 týdny předem. Z doloženého důvodu nemoci lze kurz přeložit na pozdější termín. Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu

SEARCHŠkolení: Microsoft Exchange Server


Květen 2018 # Předpokládané znalosti Zkušenosti se správou Windows Server včetně Windows Server 2012 R2 nebo Windows Server 2016   Dobrou znalost AD DS a DNS   Dobrou znalost TCP - IP a koncepcí sítí    Zkušenost s plánováním a ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2018 # Předpokládané znalosti Absolvování zkoušky 70-341: Core Solutions of Microsoft Exchange Server 2013, nebo ekvivalentní   Minimálně dva roky zkušeností práce s Exchange Serverem   Nejméně šest měsíců praktických zkušeností s Exchange ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červenec 2018 # Předpokládané znalosti Zkušenosti s Windows Server vč. Windows Server® 2008 R2 nebo Windows Server® 2012Zkušenosti s Active   Directory® Domain Services (AD DS) a DNS   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Červenec 2018 #   Předpokládané znalosti Znalosti síťových technologií a DNS   Zkušenosti se správou Windows Serveru 2003 - 2008 a službou Active Directory   Nejsou potřeba znalosti předchozích verzí Exchange ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Srpen 2018 # Předpokládané znalosti Minimálně dvouletá praxe při správě Exchange Serverů různých verzí   Minimálně dvouletá praxe při správě AD DS, DNS a Windows Serveru 2012 R2   Zkušenosti s prací v prostředí Windows PowerShell   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2018 #   Předpokládané znalosti Nejméně dva roky zkušeností s prací s Exchange Servery   Šest měsíců praxe s Exchange 2010 nebo 2007   Dva roky praxe se správou Active Directory, DNS a Windows Serveru, včetně ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2018 #   Předpokládané znalosti Zkušenosti se správou síťových technologií TCP - IP, DNS a se správou služby Active Directory.   Znalosti na úrovni kurzu 10135: Microsoft Exchange Server 2010  - Konfigurace, správa a řešení problémů nebo ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2018 # This course provides experienced Exchange Server administrators with the knowledge to design and implement an Exchange Server 2016 messaging environment. Students will learn how to design and configure advanced components in an Exchange Server 2016 deployment such as site r...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Červen 2018 # Kurz Exchange Server 2013 - nasazení a správa přináší posluchačům všechny základní informace o plánování, instalaci, nasazení, výchozím nastavení a rozchození, dlouhodobé správě a sledování přijemců, databází i přístupu a řešení potíží se systémem Exchange 2013.   ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Červenec 2018 # Kurz přináší pokročilá témata správy, sledování, optimalizace a plánování složitější infrastruktury s Exchange 2013 a jeho koexistence se staršími verzemi tohoto emailového řešení.   Cílová skupina Kurz je určen pro zkušenější správce technologií Exchange Server 2013, kteří ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Červenec 2018 # Tento kurz slouží jako přehledný a srozumitelný úvod do systému emailových a dalších komunikačních služeb na platformě Exchange Server. Jsou zde objasněny základní koncepty a pojmy, ale zároveň mají účastníci možnost si prakticky vyzkoušet základní administrační úkony potřebné pro nasazení a správu ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills


Červen 2018 # Tento kurz rozšiřuje znalosti a navazuje na základní kurz. Obsahuje rozšiřující informace o návrhu infrastruktury Exchange a rozmístění rolí, pokročilé vlastnosti, řešení vysoké dostupnosti, zálohování a obnovu dat a řešení problémů. * Tento kurz rozšiřuje znalosti a navazuje na základní kurz. ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills


Microsoft Exchange Server 2016 - administrace a správa

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 12 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Exchange | Server | 2016http://studium-kurzy.cz/skoleni_67102_microsoft-exchange-server-2016---administrace-a-sprava.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde