Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft access - zaklady

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft Access - základy # COMPUTER HELP, spol. s r.o.

Hlavní témata kurzu * Úvod Základy návrhu databáze Základní pojmy - pole, záznam, databáze, tabulka, dotaz... * Založení databáze Spuštění programu MS Access Založení databáze * Vytváření tabulek Definice a typy polí v databázi MS Access Primární klíč – jeho nastavení Ověřovací pravidla tabulky Odstranění tabulky. Úprava struktury tabulek * Práce s daty v tabulce Vkládání, úprava a mazání údajů Řazení v tabulkách Filtrování v tabulkách * Výběrové dotazy z jedné tabulky Co je to dotaz – základní princip Vytvoření nového dotazu Kritéria v dotazu – textová, číselná, datumová Použití logických operátorů * Relace Definování relací mezi tabulkami Operace s relacemi – úpravy existující relace Odebrání tabulky z okna relace, odstranění relace * Výběrové dotazy z více tabulek Dotazy z více tabulek Dotazy z více tabulek bez duplicit * Počítané dotazy Vložení vzorce do dotazu Vložení funkce do dotazu * Souhrnné dotazy * Základy formulářů a sestav Tvorba formulářů pomocí průvodce Úprava existujícího formuláře Vytváření sestav pomocí průvodce Úprava existující sestavy Dělka kurzu 3 dny (18 vyučovacích hodin)


Obsah kurzu - školení     Hlavní témata kurzu * ÚvodZáklady návrhu databázeZákladní pojmy - pole, záznam, databáze, tabulka, dotaz...* Založení databázeSpuštění programu MS AccessZaložení databáze * Vytváření tabulekDefinice a typy polí v databázi MS AccessPrimární klíč – jeho nastaveníOvěřovací pravidla tabulkyOdstranění tabulky.Úprava struktury tabulek* Práce s daty v tabulceVkládání, úprava a mazání údajůŘazení v tabulkáchFiltrování v tabulkách* Výběrové dotazy z jedné tabulkyCo je to dotaz – základní principVytvoření nového dotazuKritéria v dotazu – textová, číselná, datumováPoužití logických operátorů* RelaceDefinování relací mezi tabulkamiOperace s relacemi – úpravy existující relaceOdebrání tabulky z okna relace, odstranění relace* Výběrové dotazy z více tabulekDotazy z více tabulekDotazy z více tabulek bez duplicit* Počítané dotazyVložení vzorce do dotazuVložení funkce do dotazu* Souhrnné dotazy* Základy formulářů a sestavTvorba formulářů pomocí průvodceÚprava existujícího formulářeVytváření sestav pomocí průvodceÚprava existující sestavyDělka kurzu 3 dny (18 vyučovacích hodin)
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Na kurzu se seznámíte se zásadami správného návrhu databáze. Naučíte se pracovat se sadou účinných nástrojů, které umožní ukládat a vyhledávat větší objemy informací přehledně a efektivně. Naučíte se pracovat s tabulkami, vytvářet základní dotazy a využívat relace, které umožňují vzájemné propojení tabulek. Formuláře a sestavy vám pomohou ke snadnému zadávání a přístupu k datům.
  • Organizační podmínky: Touto přihláškou závazně objednáváte školení u společnosti COMPUTER HELP, spol. s r.o. Computer Help si v případě neočekávaných okolností vyhrazuje právo na přeložení termínu. Platební podmínky: Na základě této objednávky Vám bude zaslána pozvánka na kurz a současně zálohová faktura [výzva k zaplacení] na celkovou částku. Platba musí být uhrazena před zahájením kurzu , případně v hotovosti v den zahájení. Stornovací podmínky: Zrušení objednávky nebo změnu termínu je možné provést nejpozději 1 kalendářní týden před zahájením kurzu . V případě objednávky pro 4 a více osob, je nutné tyto změny nahlásit nejpozději 2 týdny předem. Z doloženého důvodu nemoci lze kurz přeložit na pozdější termín. Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Microsoft Access


Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen pro pokročilé uživatele, kteří si chtějí zdokonalit v používání programu MS Access a chtějí umět využívat všech možností, které program nabízí   Po absolvování kurzu budete znát podrobně vlastnosti všech databázových objektů. Budete umět tvořit databáze se složitějším schématem. Budete se ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Hlavní témata kurzu * Úvod Základy návrhu databáze Základní pojmy - pole, záznam, databáze, tabulka, dotaz... * Založení databáze Spuštění programu MS Access Založení databáze * Vytváření tabulek Definice a typy polí v databázi MS Access Primární klíč – jeho nastavení Ověřovací pravidla tabulky ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Leden 2019 # Hlavní témata kurzu * Formuláře Řazení dat ve formuláři a filtrování dat Formulář a jeho rozložení, záhlaví, zápatí, tělo Tvorba formulářů Tvorba tabulkového formuláře Ovládací prvky formuláře Tvorba formuláře s podformulářem Počítaná pole na formuláři a podformuláři Zamčení a přístup k ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.


Microsoft Access - základy

Strana: | >> 1 << | Celkem: 3 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Access | základyhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_64938_microsoft-access---zaklady.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde