Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft word - dlouhy dokument

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft Word - dlouhý dokument # COMPUTER HELP, spol. s r.o.

Hlavní témata kurzu * Odstavce Formátování odstavců Nastavení toku textu * Styly a nadpisy Opakování využití stylů Použití předdefinovaných stylů Změna vzhledu stylu Definice vlastních stylů Vícejazyčný strukturovaný dokument * Číslování kapitol a vložených objektů Číslování nadpisů Modifikace číslování Zrušení číslování Číslování vložených objektů * Osnova dokumentu Panel Navigační podokno Zobrazení dokumentu jako osnovy Práce s nadpisy v osnově Práce s vnořenými a hlavními dokumenty * Vytvoření obsahu, rejstříku a seznamu vložených objektů Vytvoření obsahu Vytváření rejstříků Vytvoření seznamu obrázků * Psaní do více sloupců Vytvoření dokumentu s více sloupci Určení parametrů sloupců pomocí dialogového okna Sloupce * Konce stránek a oddílů Konce oddílů Vytvoření oddílu Různá záhlaví v oddílech * Poznámky pod čarou, odkazy, citace Vkládání poznámek pod čarou a vysvětlivek Používání křížových odkazů Vložení citace * Revize dokumentů a nástroje pro označení Komentáře - vkládání, prohlížení, tisk Přijetí a odmítnutí navržených úprav Porovnání různých verzí jednoho souboru * Ukládání dokumentu a spolupráce online Uložení dokumentů ve formátu PDF Spoluvytváření dokumentů více uživateli v reálném čase Dělka kurzu 1 den (7 vyučovacích hodin)


Obsah kurzu - školení     Hlavní témata kurzu * OdstavceFormátování odstavcůNastavení toku textu * Styly a nadpisyOpakování využití stylůPoužití předdefinovaných stylůZměna vzhledu styluDefinice vlastních stylůVícejazyčný strukturovaný dokument * Číslování kapitol a vložených objektůČíslování nadpisůModifikace číslováníZrušení číslováníČíslování vložených objektů * Osnova dokumentuPanel Navigační podoknoZobrazení dokumentu jako osnovyPráce s nadpisy v osnověPráce s vnořenými a hlavními dokumenty * Vytvoření obsahu, rejstříku a seznamu vložených objektůVytvoření obsahuVytváření rejstříkůVytvoření seznamu obrázků * Psaní do více sloupcůVytvoření dokumentu s více sloupciUrčení parametrů sloupců pomocí dialogového okna Sloupce * Konce stránek a oddílůKonce oddílůVytvoření oddíluRůzná záhlaví v oddílech * Poznámky pod čarou, odkazy, citaceVkládání poznámek pod čarou a vysvětlivekPoužívání křížových odkazůVložení citace * Revize dokumentů a nástroje pro označeníKomentáře - vkládání, prohlížení, tiskPřijetí a odmítnutí navržených úpravPorovnání různých verzí jednoho souboru * Ukládání dokumentu a spolupráce onlineUložení dokumentů ve formátu PDF Spoluvytváření dokumentů více uživateli v reálném časeDělka kurzu 1 den (7 vyučovacích hodin)
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Kurz je zaměřen na tvorbu a úpravu rozsáhlejších dokumentů jako jsou např. smlouvy, zadávací a projektové dokumentace či diplomové práce. Naučíte se pracovat s kapitolami, poznámkami pod čarou, vytvoříte obsah, který si sám ohlídá názvy kapitol a jejich číslování. Nástroje pro práci s revizemi, komentáře, psaní do více sloupců a zabezpečení dokumentu heslem vám ušetří čas a ochrání vaši práci. Všechny probírané funkce si vyzkoušíte na praktických ukázkách.
  • Organizační podmínky: Touto přihláškou závazně objednáváte školení u společnosti COMPUTER HELP, spol. s r.o. Computer Help si v případě neočekávaných okolností vyhrazuje právo na přeložení termínu. Platební podmínky: Na základě této objednávky Vám bude zaslána pozvánka na kurz a současně zálohová faktura [výzva k zaplacení] na celkovou částku. Platba musí být uhrazena před zahájením kurzu , případně v hotovosti v den zahájení. Stornovací podmínky: Zrušení objednávky nebo změnu termínu je možné provést nejpozději 1 kalendářní týden před zahájením kurzu . V případě objednávky pro 4 a více osob, je nutné tyto změny nahlásit nejpozději 2 týdny předem. Z doloženého důvodu nemoci lze kurz přeložit na pozdější termín. Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Microsoft Word


Prosinec 2017 # Zaměření kurzu Kurz je určen všem, jež chtějí hlouběji proniknout do možností MS Word a naučit se jej využívat.   Po absolvování kurzu budete umět zpracovat jakýkoliv složitý text, budete schopni efektivně vytvářet či zpracovávat celé projekty, budete schopni si přizpůsobit program k obrazu svému tak, abyste prudce ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2018 # Zaměření kurzu Kurz MS Word pro experty je určen všem, jež chtějí zvládnout textový editor MS Word skutečně mistrovsky.   Po absolvování kurzu budete umět využít všech možností tohoto textového editoru a zvládnout tak vytvořit jakýkoliv dokument.   Studijní materiály Doporučujeme k zakoupení: ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2018 # Zaměření kurzu Kurz MS Word je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word.   Po absolvování kurzu získají vaše dokumenty profesionální vzhled, vaše práce s textem bude efektivní.   Studijní materiály výukové materiály firmy NICOM   Kurz je ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Leden 2018 # Hlavní témata kurzu * Opakování základů Úprava a formátování textu, formátování odstavců Nahrazování speciálních znaků Vytváření dokumentů na základě připravených šablon * Práce s tabulátory Implicitní tabulátory Vlastní tabulátory * Tvorba tabulky Návrh tabulky Úprava tabulky ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Leden 2018 # Hlavní témata kurzu * Seznámení s uživatelským rozhraním Pás karet, karta Soubor, panel Rychlý přístup Možnosti zobrazení dokumentu – rozložení při tisku Zobrazení pravítka, lupa, netisknutelné znaky * Základní zásady při psaní textu Přepínání klávesnice Význam klávesy Enter * Práce se soubory ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Leden 2018 # Hlavní témata kurzu * Odstavce Formátování odstavců Nastavení toku textu * Styly a nadpisy Opakování využití stylů Použití předdefinovaných stylů Změna vzhledu stylu Definice vlastních stylů Vícejazyčný strukturovaný dokument * Číslování kapitol a vložených objektů ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Prosinec 2017 # Cílová skupina: Uživatelům textového procesoru Microsoft Word. Zaměření kurzu: Pokročilá práce s obrázky, grafy a dalšími objekty. Tvorba složitých a rozsáhlých dokumentů, doplněných rejstříkem, poznámkami pod čarou a dalšími seznamy. Organizace struktury dokumentu s využitím zobrazení Osnova. Tvorba a použití formulářů . Revize dokumentu ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Microsoft Word - dlouhý dokument

Strana: | >> 1 << | Celkem: 7 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Word | dlouhýhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_64930_microsoft-word---dlouhy-dokument.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde