Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft word - kancelarska praxe

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft Word - kancelářská praxe # COMPUTER HELP, spol. s r.o.

Hlavní témata kurzu * Opakování základů Úprava a formátování textu, formátování odstavců Nahrazování speciálních znaků Vytváření dokumentů na základě připravených šablon * Práce s tabulátory Implicitní tabulátory Vlastní tabulátory * Tvorba tabulky Návrh tabulky Úprava tabulky * Grafika Vkládání obrázků a nastavení jejich formátu Vkládání tvarů a čar Opravy obrázku (barva, jas, kontrast nebo ostrost) Vkládání diagramů SmartArt Ohraničení a stínování odstavců * Záhlaví a zápatí Význam Vložení textu do záhlaví a jeho úprava Číslování stránek Vložení data a času, jejich aktualizace * Pozadí stránek Použití ohraničení stránky Vytvoření pozadí a vodoznaku * Konce stránek Vložení a odstranění konce stránky Vytvoření titulní strany * Styly Efektivní formátování pomocí stylů Použití předdefinovaných Změna a definice vlastních stylů * Hromadná korespondence Seznámení s možnostmi hromadné korespondence Definice datového souboru (kde ho vzít, příp. jak ho vytvořit) Vytvoření dopisů, obálek, štítků a adresáře * Vkládání speciálních znaků Vkládání kalendářních dat a časových údajů Vkládání vlastností dokumentů Rukopisné rovnice * Automatické opravy a text Používání auto oprav Rychlé části dokumentu, stavební bloky Dělka kurzu 2 dny (12 vyučovacích hodin)


Obsah kurzu - školení     Hlavní témata kurzu * Opakování základůÚprava a formátování textu, formátování odstavcůNahrazování speciálních znakůVytváření dokumentů na základě připravených šablon * Práce s tabulátoryImplicitní tabulátoryVlastní tabulátory * Tvorba tabulkyNávrh tabulkyÚprava tabulky * GrafikaVkládání obrázků a nastavení jejich formátuVkládání tvarů a čarOpravy obrázku (barva, jas, kontrast nebo ostrost)Vkládání diagramů SmartArtOhraničení a stínování odstavců * Záhlaví a zápatíVýznamVložení textu do záhlaví a jeho úpravaČíslování stránekVložení data a času, jejich aktualizace * Pozadí stránekPoužití ohraničení stránkyVytvoření pozadí a vodoznaku * Konce stránekVložení a odstranění konce stránkyVytvoření titulní strany * StylyEfektivní formátování pomocí stylůPoužití předdefinovanýchZměna a definice vlastních stylů * Hromadná korespondenceSeznámení s možnostmi hromadné korespondenceDefinice datového souboru (kde ho vzít, příp. jak ho vytvořit)Vytvoření dopisů, obálek, štítků a adresáře * Vkládání speciálních znakůVkládání kalendářních dat a časových údajůVkládání vlastností dokumentůRukopisné rovnice * Automatické opravy a textPoužívání auto opravRychlé části dokumentu, stavební blokyDělka kurzu 2 dny (12 vyučovacích hodin)
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Na tomto kurzu se naučíte používat všechny základní nástroje, které potřebujete pro běžnou práci v administrativě. Rychlé formátování dokumentů pomocí stylů nebo šablon, práce s grafickými prvky a tabulkami je jen jednou částí kurzu. Ve druhé Vás seznámíme s tím, jak snadno vytvořit profesionální dopisy či adresní štítky, které se od sebe liší např. jménem, adresou nebo oslovením.
  • Organizační podmínky: Touto přihláškou závazně objednáváte školení u společnosti COMPUTER HELP, spol. s r.o. Computer Help si v případě neočekávaných okolností vyhrazuje právo na přeložení termínu. Platební podmínky: Na základě této objednávky Vám bude zaslána pozvánka na kurz a současně zálohová faktura [výzva k zaplacení] na celkovou částku. Platba musí být uhrazena před zahájením kurzu , případně v hotovosti v den zahájení. Stornovací podmínky: Zrušení objednávky nebo změnu termínu je možné provést nejpozději 1 kalendářní týden před zahájením kurzu . V případě objednávky pro 4 a více osob, je nutné tyto změny nahlásit nejpozději 2 týdny předem. Z doloženého důvodu nemoci lze kurz přeložit na pozdější termín. Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Microsoft Word


Listopad 2018 # Zaměření kurzu Kurz MS Word pro experty je určen všem, jež chtějí zvládnout textový editor MS Word skutečně mistrovsky.   Po absolvování kurzu budete umět využít všech možností tohoto textového editoru a zvládnout tak vytvořit jakýkoliv dokument.   Studijní materiály Doporučujeme k zakoupení: ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Listopad 2018 # Zaměření kurzu Kurz je určen všem, jež chtějí hlouběji proniknout do možností MS Word a naučit se jej využívat.   Po absolvování kurzu budete umět zpracovat jakýkoliv složitý text, budete schopni efektivně vytvářet či zpracovávat celé projekty, budete schopni si přizpůsobit program k obrazu svému tak, abyste prudce ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Listopad 2018 # Zaměření kurzu Kurz MS Word je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word.   Po absolvování kurzu získají vaše dokumenty profesionální vzhled, vaše práce s textem bude efektivní.   Studijní materiály výukové materiály firmy NICOM   Po celou dobu ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Prosinec 2018 # Kurz Microsoft Word - základní kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word. Na kurzu Word pro začátečníky se naučite profesionálně zpracovat osobní, obchodní korespondenci i složitější tiskoviny. Ve Wordu se naučíte zpracovat tabulky, grafy, formuláře, spolupráci mezi Wordem, Excelem a Powerpointem a mnoho dalších dovedností. Cílem kurzů je ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Listopad 2018 # Hlavní témata kurzu * Opakování základů Úprava a formátování textu, formátování odstavců Nahrazování speciálních znaků Vytváření dokumentů na základě připravených šablon * Práce s tabulátory Implicitní tabulátory Vlastní tabulátory * Tvorba tabulky Návrh tabulky Úprava tabulky ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Listopad 2018 # Hlavní témata kurzu * Odstavce Formátování odstavců Nastavení toku textu * Styly a nadpisy Opakování využití stylů Použití předdefinovaných stylů Změna vzhledu stylu Definice vlastních stylů Vícejazyčný strukturovaný dokument * Číslování kapitol a vložených objektů ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Listopad 2018 # Hlavní témata kurzu * Opakování Styly Rychlé části * Vestavěné šablony Šablona BuildingsBLocks.dotx Normal.dotm * Vytváření vlastních šablon Vytváření dokumentových šablon Vytváření formulářových šablon Vytváření šablon pomocí ovládacích prvků obsahu Uzamčení šablony ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Prosinec 2018 # Kurz je určen uživatelům, kteří potřebují pracovat s textem v aplikaci MS Word a chtějí nástroje tohoto textového editoru využívat správně, efektivně a tak si svoou práci výrazně usnadnit a zrychlit. Cílem kurzu je seznámit účastníky se základy práce s textem, naučit je správně používat nástroje pro ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Prosinec 2018 # Cílová skupina: Uživatelům textového procesoru Microsoft Word. Zaměření kurzu: Intenzivní forma kurzu Microsoft Word - pro pokročilé je určena pro uživatele Word, kteří zpracovávají rozsáhlé dokumenty. Kurz zahrnuje tato témata: Výpočty a řazení v tabulkách. Převod textu na tabulku a zpět. Podrobné nastavení formátování a ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Listopad 2018 # Zaměření kurzu: Intenzivní forma kurzu Microsoft Word - pro středně pokročilé je určena uživatelům, kteří s programem již běžně pracují a chtějí si své znalosti rozšířit o pokročilé funkce. Kurz zahrnuje tato témata: Formátování paralelních sloupců pomocí tabulátorů. Použití a tvorba víceúrovňových odrážek a číslování. ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Microsoft Word - kancelářská praxe

Strana: | >> 1 << | Celkem: 10 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Word | kancelářská
[?]
http://studium-kurzy.cz/skoleni_64929_microsoft-word---kancelarska-praxe.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde