Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft word - zaklady

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft Word - základy # COMPUTER HELP, spol. s r.o.

Hlavní témata kurzu * Seznámení s uživatelským rozhraním Pás karet, karta Soubor, panel Rychlý přístup Možnosti zobrazení dokumentu – rozložení při tisku Zobrazení pravítka, lupa, netisknutelné znaky * Základní zásady při psaní textu Přepínání klávesnice Význam klávesy Enter * Práce se soubory Uložení, Uložení jako Otevření souboru Vytvoření nového souboru * Úpravy textu Pohyb kurzoru v textu Označení textu pro další operace - pomocí myši i klávesnice Odvolání provedených změn * Práce se schránkou Přesun a kopírování * Formátování písma Nastavení vzhledu a velikosti písma Změna barvy textu Kopírování formátu * Formátování odstavců Nastavení zarovnávání, mezery před a za odstavcem Odsazení nebo předsazení pouze prvního řádku Změna řádkování * Tabulátory Použití implicitních tabulátorů * Číslování a odrážky Zapínání číslování a odrážek Změna formátu číslování a odrážek * Záhlaví a zápatí Vložení záhlaví a zápatí Číslování stránek * Vyhledávání a nahrazování řetězce v textu Najít a nahradit Najít a nahradit speciální znaky * Pravopis Kontrola pravopisu, automatické opravy * Tisk Nastavení velikosti, orientace papíru, nastavení okrajů Náhled před tiskem Tisk dokumentu Dělka kurzu 2 dny (12 vyučovacích hodin)


Obsah kurzu - školení     Hlavní témata kurzu * Seznámení s uživatelským rozhranímPás karet, karta Soubor, panel Rychlý přístupMožnosti zobrazení dokumentu – rozložení při tiskuZobrazení pravítka, lupa, netisknutelné znaky * Základní zásady při psaní textuPřepínání klávesniceVýznam klávesy Enter * Práce se souboryUložení, Uložení jakoOtevření souboruVytvoření nového souboru * Úpravy textuPohyb kurzoru v textuOznačení textu pro další operace - pomocí myši i klávesniceOdvolání provedených změn * Práce se schránkouPřesun a kopírování * Formátování písmaNastavení vzhledu a velikosti písmaZměna barvy textuKopírování formátu * Formátování odstavcůNastavení zarovnávání, mezery před a za odstavcemOdsazení nebo předsazení pouze prvního řádkuZměna řádkování * TabulátoryPoužití implicitních tabulátorů * Číslování a odrážkyZapínání číslování a odrážekZměna formátu číslování a odrážek * Záhlaví a zápatíVložení záhlaví a zápatíČíslování stránek * Vyhledávání a nahrazování řetězce v textuNajít a nahraditNajít a nahradit speciální znaky * PravopisKontrola pravopisu, automatické opravy * TiskNastavení velikosti, orientace papíru, nastavení okrajůNáhled před tiskem Tisk dokumentuDělka kurzu 2 dny (12 vyučovacích hodin)
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Absolvování tohoto kurzu Vám umožní vytvářet a tisknout úhledné dokumenty. Naučíte se texty kopírovat, měnit jejich vzhled a jejich rozmístění na stránce. Zjistíte, jak jednoduše upravit písmo i celé odstavce. Ukážeme Vám, jak vytvořit přehledné seznamy, a jak stránky očíslovat nebo doplnit o název dokumentu. Seznámíte se i s užitečnou funkcí Kontrola pravopisu.
  • Organizační podmínky: Touto přihláškou závazně objednáváte školení u společnosti COMPUTER HELP, spol. s r.o. Computer Help si v případě neočekávaných okolností vyhrazuje právo na přeložení termínu. Platební podmínky: Na základě této objednávky Vám bude zaslána pozvánka na kurz a současně zálohová faktura [výzva k zaplacení] na celkovou částku. Platba musí být uhrazena před zahájením kurzu , případně v hotovosti v den zahájení. Stornovací podmínky: Zrušení objednávky nebo změnu termínu je možné provést nejpozději 1 kalendářní týden před zahájením kurzu . V případě objednávky pro 4 a více osob, je nutné tyto změny nahlásit nejpozději 2 týdny předem. Z doloženého důvodu nemoci lze kurz přeložit na pozdější termín. Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu

SEARCHŠkolení: Microsoft Word


Listopad 2018 # Zaměření kurzu Kurz MS Word pro experty je určen všem, jež chtějí zvládnout textový editor MS Word skutečně mistrovsky.   Po absolvování kurzu budete umět využít všech možností tohoto textového editoru a zvládnout tak vytvořit jakýkoliv dokument.   Studijní materiály Doporučujeme k zakoupení: ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Listopad 2018 # Zaměření kurzu Kurz je určen všem, jež chtějí hlouběji proniknout do možností MS Word a naučit se jej využívat.   Po absolvování kurzu budete umět zpracovat jakýkoliv složitý text, budete schopni efektivně vytvářet či zpracovávat celé projekty, budete schopni si přizpůsobit program k obrazu svému tak, abyste prudce ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Listopad 2018 # Zaměření kurzu Kurz MS Word je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word.   Po absolvování kurzu získají vaše dokumenty profesionální vzhled, vaše práce s textem bude efektivní.   Studijní materiály výukové materiály firmy NICOM   Po celou dobu ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Prosinec 2018 # Kurz Microsoft Word - základní kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word. Na kurzu Word pro začátečníky se naučite profesionálně zpracovat osobní, obchodní korespondenci i složitější tiskoviny. Ve Wordu se naučíte zpracovat tabulky, grafy, formuláře, spolupráci mezi Wordem, Excelem a Powerpointem a mnoho dalších dovedností. Cílem kurzů je ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Listopad 2018 # Hlavní témata kurzu * Opakování základů Úprava a formátování textu, formátování odstavců Nahrazování speciálních znaků Vytváření dokumentů na základě připravených šablon * Práce s tabulátory Implicitní tabulátory Vlastní tabulátory * Tvorba tabulky Návrh tabulky Úprava tabulky ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Listopad 2018 # Hlavní témata kurzu * Odstavce Formátování odstavců Nastavení toku textu * Styly a nadpisy Opakování využití stylů Použití předdefinovaných stylů Změna vzhledu stylu Definice vlastních stylů Vícejazyčný strukturovaný dokument * Číslování kapitol a vložených objektů ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Listopad 2018 # Hlavní témata kurzu * Opakování Styly Rychlé části * Vestavěné šablony Šablona BuildingsBLocks.dotx Normal.dotm * Vytváření vlastních šablon Vytváření dokumentových šablon Vytváření formulářových šablon Vytváření šablon pomocí ovládacích prvků obsahu Uzamčení šablony ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Prosinec 2018 # Kurz je určen uživatelům, kteří potřebují pracovat s textem v aplikaci MS Word a chtějí nástroje tohoto textového editoru využívat správně, efektivně a tak si svoou práci výrazně usnadnit a zrychlit. Cílem kurzu je seznámit účastníky se základy práce s textem, naučit je správně používat nástroje pro ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Prosinec 2018 # Cílová skupina: Uživatelům textového procesoru Microsoft Word. Zaměření kurzu: Intenzivní forma kurzu Microsoft Word - pro pokročilé je určena pro uživatele Word, kteří zpracovávají rozsáhlé dokumenty. Kurz zahrnuje tato témata: Výpočty a řazení v tabulkách. Převod textu na tabulku a zpět. Podrobné nastavení formátování a ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Listopad 2018 # Zaměření kurzu: Intenzivní forma kurzu Microsoft Word - pro středně pokročilé je určena uživatelům, kteří s programem již běžně pracují a chtějí si své znalosti rozšířit o pokročilé funkce. Kurz zahrnuje tato témata: Formátování paralelních sloupců pomocí tabulátorů. Použití a tvorba víceúrovňových odrážek a číslování. ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Microsoft Word - základy

Strana: | >> 1 << | Celkem: 10 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Word | základy
[?]
http://studium-kurzy.cz/skoleni_64928_microsoft-word---zaklady.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde