Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft excel visual basic for application zaklady

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft Excel Visual Basic for Application - základy # COMPUTER HELP, spol. s r.o.

Hlavní témata kurzu * Terminologie Pojmy třída, objekt, metoda, vlastnost * Popis a úprava prostředí pro vytváření maker Kde jsou makra uložena Krokování maker a spouštění maker Práce s nápovědou. * Základní zásady programování v jazyce VBA Způsob zápisu procedur Komentáře Proměnné a konstanty – deklarace, viditelnost Vestavěná dialogová okna Podmínky, cykly Klíčové slovo FOR EACH Objektové proměnné * Popis objektového modelu Excelu Třída Application Třída Workbooks Třída Workbook – práce se sešitem Třída Sheets, Worksheets, Charts Třída Worksheet - práce s listy Třída Range - práce s buňkami * Základní funkce VBA Vestavěné funkce VBA – LEFT, RIGHT, NOW, REPLACE, DATE, FORMAT * Použití vestavěných funkcí MS Excel ve VBA SUM, AVERAGE, MAX, MATCH * Programové vkládání vzorců do MS Excel Programová práce s funkcí Svyhledat * Ladění programového kódu. Ošetření run-time chyb v proceduře Ignorování chyb. * Ukládání procedur do Osobního sešitu maker Makra, která musí být dostupná pro všechny soubory * Příklady procedur Vyfiltrování požadovaných údajů z dodaného souboru Vygenerování samostatného souboru - listu pro jednotlivá oddělení Sloučení listů - souborů do jedné tabulky Vygenerovat tabulku podle vypočítaných kritérii Úprava CSV souboru na požadovaný formát-vložení VLOOKUP Filtrování přes více listů Odstranění prázdných řádků - sloupců Uzamčení - odemknutí - zobrazení - skrytí všech listů Dělka kurzu 3 dny (18 vyučovacích hodin)


Obsah kurzu - školení     Hlavní témata kurzu * TerminologiePojmy třída, objekt, metoda, vlastnost* Popis a úprava prostředí pro vytváření makerKde jsou makra uloženaKrokování maker a spouštění makerPráce s nápovědou.* Základní zásady programování v jazyce VBAZpůsob zápisu procedurKomentářeProměnné a konstanty – deklarace, viditelnostVestavěná dialogová oknaPodmínky, cyklyKlíčové slovo FOR EACHObjektové proměnné* Popis objektového modelu ExceluTřída ApplicationTřída Workbooks Třída Workbook – práce se sešitemTřída Sheets, Worksheets, ChartsTřída Worksheet - práce s listyTřída Range - práce s buňkami* Základní funkce VBAVestavěné funkce VBA – LEFT, RIGHT, NOW, REPLACE, DATE, FORMAT* Použití vestavěných funkcí MS Excel ve VBASUM, AVERAGE, MAX, MATCH* Programové vkládání vzorců do MS ExcelProgramová práce s funkcí Svyhledat* Ladění programového kódu. Ošetření run-time chyb v proceduřeIgnorování chyb.* Ukládání procedur do Osobního sešitu makerMakra, která musí být dostupná pro všechny soubory* Příklady procedurVyfiltrování požadovaných údajů z dodaného souboruVygenerování samostatného souboru - listu pro jednotlivá odděleníSloučení listů - souborů do jedné tabulkyVygenerovat tabulku podle vypočítaných kritériiÚprava CSV souboru na požadovaný formát-vložení VLOOKUPFiltrování přes více listůOdstranění prázdných řádků - sloupcůUzamčení - odemknutí - zobrazení - skrytí všech listůDělka kurzu 3 dny (18 vyučovacích hodin)Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí začít programovat ve Visual Basicu jako rozšíření aplikace Microsoft Excel. Kurz na praktických příkladech seznamuje účastníky, jak pomocí jazyka VBA manipulovat se základními objekty Excelu - Application, Workbook, Worksheet a Range, jak ošetřovat chyby v běhu programu, ladit kód a jak využívat vestavěné funkce VBA.
  • Organizační podmínky: Touto přihláškou závazně objednáváte školení u společnosti COMPUTER HELP, spol. s r.o. Computer Help si v případě neočekávaných okolností vyhrazuje právo na přeložení termínu. Platební podmínky: Na základě této objednávky Vám bude zaslána pozvánka na kurz a současně zálohová faktura [výzva k zaplacení] na celkovou částku. Platba musí být uhrazena před zahájením kurzu , případně v hotovosti v den zahájení. Stornovací podmínky: Zrušení objednávky nebo změnu termínu je možné provést nejpozději 1 kalendářní týden před zahájením kurzu . V případě objednávky pro 4 a více osob, je nutné tyto změny nahlásit nejpozději 2 týdny předem. Z doloženého důvodu nemoci lze kurz přeložit na pozdější termín. Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Microsoft Excel Visual


Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen pro pokročilejší uživatele, kteří se chtějí naučit programovat v prostředí programu Excel   Po absolvování kurzu se budete orientovat v prostředí Visual Basic editoru, budete umět organizovat makra do modulů, budete umět programovat na úrovni jednotlivých buněk, listů a sešitů. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Předpokládané znalosti Znalost programu MS Excel na úrovni kurzu Microsoft Excel - kurz programování ve VBA I   Znalost syntaxe jazyka Visual Basic 6 je výhodou   Zaměření kurzu Kurz je určen pro pokročilé uživatele, kteří si chtějí prohloubit znalosti tvorby maker v ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Zaměření kurzu Kurz poodhalí možnosti správy a analýzy dat pomocí tabulkového procesoru   Výuka probíhá na praktických příkladech s použitím vzorových databází různých formátů podporovaných standardními ovladači ODBC pro Excel   Studijní materiály Doporučujeme k zakoupení: ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen všem, jež chtějí zvládnout tabulkový procesor MS Excel skutečně mistrovsky.   Po absolvování kurzu budete umět využít všech možností tohoto tabulkového procesoru včetně speciálních analytických nástrojů a zvládnout tak vytvořit jakýkoliv projekt v této aplikaci.   Studijní ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen všem, kteří se chtějí velmi dobře naučit pracovat s tabulkovým procesorem MS Excel.   Po absolvování kurzu si budete umět přizpůsobit celou aplikaci MS Excel sobě na míru. Budete schopni zpracovávat komplexní a složité projekty v MS Excel včetně kontrolních mechanismů a týmové spolupráce, simulovat ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen všem, jež chtějí hlouběji proniknout do možností MS Excel a naučit se jej efektivněji využívat.   Po absolvování kurzu budete umět vytvářet jakkoli složité tabulky, různé typy grafů a atraktivně je formátovat pro profesionální prezentaci. Budete umět pracovat s rozsáhlými seznamy dat, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Zaměření kurzu Na kurzu proniknete do problematiky maker a naučíte se vše potřebné pro jejich pohodlnou implementaci.   Na kurzu se neprobírá složité programování maker v jazyce VBA. Pro složité programování využijte kurz Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I.   Po celou dobu kurzu je pro vás ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Po absolvování kurzu budete umět efektivně zpracovávat svá data v tabulkovém procesoru a prezentovat je v profesionální kvalitě   Studijní materiály výukové materiály firmy NICOM   Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen všem, jež chtějí hlouběji proniknout do možností MS Excel a naučit se jej efektivněji využívat.   Po absolvování kurzu budete umět vytvářet jakkoli složité tabulky, různé typy grafů a atraktivně je formátovat pro profesionální prezentaci. Budete umět pracovat s ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Efektivita na prvním místě, praktické tipy a triky Cílem tohoto kurzu je seznámit Vás s pokročilými nástroji v programu Microsoft Excel. Dozvíte se například, jak použít Excel pro vytvoření souhrnu z více listů, nebo jak efektivně pracovat se seznamy. ...   Kurz od firmy: Top Vision
Březen 2019 # Cílem kurzu Excel makra a VBA je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří Microsoft Excel dosud využívají na úrovni předchozího kurzu . Naučíte se analyzovat situace, které je možné automatizovat pomocí ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.


Květen 2019 # Hlavní témata kurzu * Práce se soubory a složkami Základní operace se soubory a složkami pomocí VBA Kopírování souborů, Vytvoření adresáře, Přejmenování, přesun souboru FileScripting – zjištění, zda adresář nebo soubor existuje * Používání ActiveX Data Objects (ADO) při ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.


Microsoft Excel Visual Basic for Application - základy

Strana: | 1 << | 2 | >> 3 | Celkem: 23 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Excel | Visual | Basic | for
[?]
http://studium-kurzy.cz/skoleni_64917_microsoft-excel-visual-basic-for-application---zaklady.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde