Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
fortigate base

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: FortiGate Base # DataScript s.r.o.

Kurz poskytne obecné seznámení se zařízením FortiGate a jeho logikou. Výsledkem tohoto školení je, aby si účastník odnesl povědomí o tom, jak FortiGate funguje, jak začít a na co si dát pozor při instalaci.
Kurz poskytne obecné seznámení se zařízením FortiGate a jeho logikou. Výsledkem tohoto školení je, aby si účastník odnesl povědomí o tom, jak FortiGate funguje, jak začít a na co si dát pozor při instalaci. Osnova Basic introduction Logging and monitoring Firewall policies Authentication SSL VPN IP sec VPN Routing HA FSSO HW acceleration Explicit web proxy Trasparent mode, VDOM Antivirus Web filtering Application control IPS Diagnostic - HoL: Basic installation and configuration Basic firewall functions UTM functions   Připravené LABy (1 FortiGate a 1 stanice) včetně labové příručky - slouží pro seznámení s logikou zařízení Předvedení jedné vzorové konfigurace, neřeší se všechny možnosti a limity Na akci si přineste vlastní notebook.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Objednavateli bude zaslána závazná přihláška k podpisu. Poté bude účastník na školení registrován. Objednavatel uhradí částku kurzovného za výše uvedeného posluchače na základě faktury vystavené poskytovatelem.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: FortiGate Base


Březen 2019 # Kurz poskytne obecné seznámení se zařízením FortiGate a jeho logikou. Výsledkem tohoto školení je, aby si účastník odnesl povědomí o tom, jak FortiGate funguje, jak začít a na co si dát pozor při instalaci. ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.


FortiGate Base

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | FortiGate | Basehttp://studium-kurzy.cz/skoleni_63906_fortigate-base.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde