Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
presvedciva argumentace a pohotova komunikace umeni presvedcit argumentovat a zvlada t namitky v kazde situaci

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: PŘESVĚDČIVÁ ARGUMENTACE A POHOTOVÁ KOMUNIKACE - umění přesvědčit, argumentovat a zvládat námitky v každé situaci # AHA PR Agency, s.r.o.

Také vás napadají ty nejlepší a pádné argumenty až po skončení jednání? Teprve pak víte, co přesně jste měl - a říci, co použít a jak reagovat? Umění přesvědčit, pohotové vyjadřování, prezentace myšlenek, přesvědčivá argumentace, obratné vyjadřování, zvládání námitek, obhajoba stanovisek, sebedůvěra, řečnické triky, kontramanipulace. Umění přesvědčit se dá trénovat! Staňte se obratným, pohotovým a přesvědčivým řečníkem, který: - si poradí s každou námitkou - umí přesvěd
OBSAH Posílení sebedůvěry v komunikaci Jak se vyjadřovat kvalitně a s jistotou Umění správné formulace myšlenek Pohotová komunikace - pohotovost reakcí, logické a přesvědčivé odpovědi na dotazy Přesvědčivá argumentace Taktiky argumentace - nácvik Techniky vyvracení argumentů a přesvědčování Zvládání námitek a reakce na námitky Řečnické triky a protitriky Manipulace a kontramanipulace Jak vyjednávat Schopnost zvládat nestandardní situace LEKTOR Ing. Jan Korbel, trenér a konzultant manažerských, komunikačních a obchodních dovedností, certifikovaný facilitátor spol. Grid®, kouč a ředitel sdružení Czech Grid Group.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Také vás napadají ty nejlepší a pádné argumenty až po skončení jednání? Teprve pak víte, co přesně jste měl - a říci, co použít a jak reagovat? Umění přesvědčit, pohotové vyjadřování, prezentace myšlenek, přesvědčivá argumentace, obratné vyjadřování, zvládání námitek, obhajoba stanovisek, sebedůvěra, řečnické triky, kontramanipulace. Umění přesvědčit se dá trénovat! Staňte se obratným, pohotovým a přesvědčivým řečníkem, který: - si poradí s každou námitkou - umí přesvědčivě argumentovat - dovede obhájit svůj názor - zvládne námitky i manipulaci URČENO pro všechny, kteří nejen v rámci své profese potřebují přesvědčivě a racionálně argumentovat pro pracovníky, kteří ve své řídící činnosti potřebují prosadit své názory a přesvědčit své komunikační partnery o svých představách pro manažery při řízení projektů a prosazování myšlenek a záměrů na různých úrovních CÍL Zdokonalení komunikačních dovedností: obratně a pohotově se vyjadřovat, být přesvědčivým řečníkem, efektivně komunikovat, přesvědčivě argumentovat a umět obhájit své stanovisko. Absolvent kurzu se naučí: zorientuje se v technikách argumentačních strategií argumentovat šéfovi, kolegům, podřízeným, zákazníkovi jasně prezentovat své myšlenky obratně obhájit svá stanoviska ovládat techniky argumentace a přesvědčování
  • Ing. Jan Korbel, trenér a konzultant manažerských, komunikačních a obchodních dovedností, certifikovaný facilitátor spol. Grid®, kouč a ředitel sdružení Czech Grid Group.
  • Poznámka: kurzovné obsahuje pracovní a studijní materiály, psací potřeby, celodenní občerstvení (coffee break, oběd), certifikát o absolvování kurzu.
  • Objednavatel - posluchač uhradí částku školného dle instrukcí pořádající agentury, které obdrží po vyplnění přihlášky na tomto serveru. Zároveň objednavatel - posluchač obdrží informace o storno podmínkách agentury, které jsou považovány v případě nevyjádření nesouhlasu objednavatelem - posluchačem za schválené.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: PŘESVĚDČIVÁ ARGUMENTACE


Září 2017 # Také vás napadají ty nejlepší a pádné argumenty až po skončení jednání? Teprve pak víte, co přesně jste měl - a říci, co použít a jak reagovat? Umění přesvědčit, pohotové vyjadřování, prezentace myšlenek, přesvědčivá ...   Kurz od firmy: AHA PR Agency, s.r.o.


PŘESVĚDČIVÁ ARGUMENTACE A POHOTOVÁ KOMUNIKACE - umění přesvědčit, argumentovat a zvládat námitky v každé situaci

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | PŘESVĚDČIVÁ | ARGUMENTACE | POHOTOVÁ | KOMUNIKACEhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_62082_presvedciva-argumentace-a-pohotova-komunikace- - --umeni-presvedcit--argumentovat-a-zvladat-namitky-v-kazde-situaci.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde