Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
configuring cisco nexus 9000 series switches in aci mode

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Configuring Cisco Nexus 9000 Series Switches in ACI Mode # Alef NULA, a.s.

Cíle kurzuKonfigurace přepínačů Cisco Nexus 9000 v modu ACI. Tento 5 ti denní kurs je určen pro techniky, kteří budou instalovat a implementovat přepínače v ACI režimu. V kursu budou probrány nejdůležitější komponenty a procedury, které je potřeba znát při konfiguraci ACI a připojení k externím sítím.Kurs je určen nejen pro síťové architekty a síťové administrátory, ale je vhodný i pro bezpečnostní administrátory a virtualizační administrátory.Obsah kurzu+ Seznámení s Cisco Nexus 9000 ACI + Seznámení s ACI fabric+ Seznámení s přepínači Cisco Nexus 9000+ Seznámení se s APIC+ Integrace L4-L7 služeb pomocí ACI+ Integrace s Hypervisorem+ Seznámení s možnostmi programování a orchestrace ACI sítí+ Seznámení s možnostmi připojení ACI do okolních sítí+ ACI management+ Možnosti migrace do ACIPředpoklady+ Základní znalost Cisco Nexus a Catalyst+ Základní znalost Cisco UCS+ Základní znalost virtualizace (VMWare)+ Základní znalost problematiky firewallů+ Pokročilé znalosti síťových protokolů na úrovni CCNA, nebo obdobnéStudijní materiályVšichni účastníci obdrží originál studijních materiálů Cisco.


Obsah kurzu - školení     Cíle kurzuKonfigurace přepínačů Cisco Nexus 9000 v modu ACI. Tento 5 ti denní kurs je určen pro techniky, kteří budou instalovat a implementovat přepínače v ACI režimu. V kursu budou probrány nejdůležitější komponenty a procedury, které je potřeba znát při konfiguraci ACI a připojení k externím sítím.Kurs je určen nejen pro síťové architekty a síťové administrátory, ale je vhodný i pro bezpečnostní administrátory a virtualizační administrátory.Obsah kurzu+ Seznámení s Cisco Nexus 9000 ACI + Seznámení s ACI fabric+ Seznámení s přepínači Cisco Nexus 9000+ Seznámení se s APIC+ Integrace L4-L7 služeb pomocí ACI+ Integrace s Hypervisorem+ Seznámení s možnostmi programování a orchestrace ACI sítí+ Seznámení s možnostmi připojení ACI do okolních sítí+ ACI management+ Možnosti migrace do ACIPředpoklady+ Základní znalost Cisco Nexus a Catalyst+ Základní znalost Cisco UCS+ Základní znalost virtualizace (VMWare)+ Základní znalost problematiky firewallů+ Pokročilé znalosti síťových protokolů na úrovni CCNA, nebo obdobnéStudijní materiályVšichni účastníci obdrží originál studijních materiálů Cisco.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Cena školení je hrazena na základě vydané faktury, která bude stávajícím zákazníkům zaslána po školení na adresu uvedenou na objednávce, přičemž splatnost faktury je deset dní. Při prodlení s úhradou vystavené faktury bude vyúčtován objednateli úrok z prodlení ve výši 0,1% z dlužné částky za každý i započatý den prodlení. Novým zákazníkům zasíláme zálohové faktury, které je třeba uhradit před začátkem kurzu . Po skončení kurzu poté následně posíláme standardní fakturu. Storno podmínky * zrušení objednávky ve lhůtě kratší než jeden týden před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 100% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než jeden týden, ale kratší než dva týdny před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 40% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než dva týdny, ale kratší než 1 měsíc před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 10% ceny školení, * zrušení objednávky ve lhůtě delší než 1 měsíc před začátkem školení: stornovací poplatek ve výši 0% ceny školení. Zrušení kurzu : Pokud nebude o konkrétní kurz dostatečný zájem [alespoň 5 posluchačů], bude kurz zrušen [nejpozději týden před začátkem] a všem přihlášeným bude nabídnut nejbližší volný termín. Potvrzení účasti: Přihlášky na jednotlivé kurzy jsou potvrzeny jeden týden před zahájením kurzu .

SEARCHŠkolení: Configuring Cisco Nexus


Září 2019 # Cíle kurzuKonfigurace přepínačů Nexus 9000 v modu ACI. Tento 5 ti denní kurs je určen pro techniky, kteří budou instalovat a implementovat přepínače v ACI režimu. V kursu budou probrány nejdůležitější komponenty a procedury, které je potřeba znát při konfiguraci ACI a připojení k externím sítím.Kurs je určen nejen pro ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Září 2019 # Cíle kurzuSeznámení s teorií i praktickou konfigurací Cisco Identity Services Engine (ISE) verze 3.0. Cisco ISE platforma nahrazuje stávající Cisco Secure Access Control System (ACS) a Network Admission Control (NAC) server, které jsou typicky využívany pro ověřování uživatelů přistupujících do vnitřní sítě. ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Červenec 2019 # Cíle kurzuProhloubení znalostí z protokolu BGP, součástí je jak teorie, tak konfigurace na Cisco IOS směrovačích. Součástí je také podrobný troubleshooting a mnoho praktických úloh na jednotlivé vlastnosti.Obsah kurzu+ Základní konfigurace BGP+ BGP v transitním autonomním systému+ Výběr cest pomocí řídících politik (Policy Controls)+ Výběr cest ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.


Configuring Cisco Nexus 9000 Series Switches in ACI Mode

Strana: | >> 1 << | Celkem: 3 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Configuring | Cisco | Nexus | 9000 | Series
[?]
http://studium-kurzy.cz/skoleni_59663_configuring-cisco-nexus-9000-series-switches-in-aci-mode.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde