Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
ms excel - zaklady

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: MS Excel - základy # Centrum služeb pro podnikání s.r.o.

Komu je vzdělávací kurz určen: Zájemcům, kteří se chtějí naučit používat tabulkový procesor - vytvářet tabulky, vzorce a využívat správně možnosti Excelu.
Seznámení s programem MS Excel - účel, použití Otevření aplikace Excel, pracovní prostředí, pás karet Vytvoření nového dokumentu, uložení - rozšířené možnosti uložení a otevření dokumentu Práce s listem, pohyb v listech Práce s řádky, sloupci, buňkami Formát buněk Formát čísla Zarovnání v buňce Fonty a ohraničení Tvorba jednoduché tabulky - úprava, zápis dat do tabulky Tvorba automatické tabulky Použití základních funkcí a matematických výpočtů Filtrování, řazení Vyhledávání údajů a jejich nahrazení Tvorba grafu Kontigenční tabulka


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Zájemcům, kteří se chtějí naučit používat tabulkový procesor - vytvářet tabulky, vzorce a využívat správně možnosti Excelu.
  • Studijní materiály: Skripta připravená našim lektorským týmem získají posluchači zdarma. Podívejte se na jejich ukázku.
  • Kurzovné lze uhradit v hotovosti nebo bankovním převodem. V přihlášce zadejte prosím časy, kdy jste schopný - á kurz navštěvovat. Je možné, že kurz bude málo obsazený, proto se některé časy můžou sloučit. Tak jako tak s Vámi tyto časy a další podrobnosti ještě probereme, aby Vám vyhovovali.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Excel


Červen 2019 # Komu je vzdělávací kurz určen: Zájemcům, kteří se chtějí naučit používat tabulkový procesor - vytvářet tabulky, vzorce a využívat správně možnosti Excelu. ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Říjen 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut


MS Excel - základy

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 12 | Celkem: 127 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Excel | základyhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_59291_ms-excel---zaklady.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde